אודות קאשבק

cashback.co.il הינה פלטפורמת המסחר הראשונה בישראל המאפשרת לכם לקבל החזרים כספיים על הקניות שלכם במגוון חנויות מקוונות בארץ ובחו"ל. 

אז איך זה עובד? כמו כל אתר תוכן שמפנה לאתר קניות באינטרנט, גם אנחנו מקבלים עמלה על ההפניה הזו. רק שאנחנו החלטנו לחלוק את העמלה הזו אתכם ואנו בטוחים שביחד נהפוך למועדון צרכנים גדול עם הנחות גדולות יותר ועם יותר חנויות ומוצרים שכולנו נרוויח מהם.

אנחנו דואגים להחזרים כספיים גבוהים ומתחייבים לכלים הטכנולוגיים החדשים ביותר ולממשק ברור ושירותי כדי להפוך את חווית הקנייה וההחזר שלכם לטובים ביותר.

cashback.co.il הגיע לישראל כדי לתת לישראלים עוד אפשרות לחסוך בלי מאמץ ולהתחיל את הקנייה בצרכנות נבונה. לאחרונה שדרגנו את האתר ועכשיו ניתן לחפש באתר מוצרים והטבות ממאות חנויות ברחבי העולם. תוכלו להתחיל ולרכז את הקניות באינטרנט במקום אחד ולחסוך עד אלפי שקלים בשנה.

אתרים כמו cashback.co.il קיימים כבר שנים בחו"ל ומצליחים לחסוך כסף למיליוני אנשים אבל ההבדל המשמעותי הוא שאנחנו חבר'ה ישראלים שמבינים בדיוק מה אתם רוצים וצריכים, עם שירות לקוחות בעברית הפעיל כמעט 24/7 גם במיילים ובעמוד הפייסבוק שלנו והצוות שלנו יחזור אליכם במהירות המרבית.

אז בואו נתחיל לקנות וליהנות מקאשבקים :)