אייהרב - iHerb

עד 5% החזר כספי

אייהרב - iHerb

האתר המוביל למוצרי בריאות וטבע

iHerb הוא אתר המוכר תוספים תזונתיים, ויטמינים ומוצרי בריאות איכותיים, מותגי תזונה מובילים, מוצרים לחיות מחמד ועוד. אייהרב מציע כיום ב-35000 מוצרים של 1000 יצרנים ידועים. iherb - מוצרים טבעיים במחירים מיוחדים.

נכנסים עכשיו דרך קאשבק ומתחילים לחסוך - עד 5% החזר כספי

פרטים נוספים:

אין כפל הנחות - שימוש בתוכנית תגמולים, קודים, הנחות נאמנות וקופונים חיצוניים מונעים קבלת קאשבק.

חשוב לדעת: אין קאשבק על רכישות באפליקציית המובייל של iherb

5% ללקוחות חדשים

3% ללקוחות קיימים

 

 

קופונים


20% קופון הנחה

על כל האתר

June 26

20% קופון הנחה

למשתמשים חדשים

December 31

ביקורות גולשים


ת
תהילה
אתר עם זמינות מעולה, קשרי לקוחות מעולים
01/06/2024
(0)
T
tami
the best!!!!!!
22/05/2024
(0)
K
Karin
תודה רבה על השירות
09/04/2024
(0)

מוצרים נבחרים באתר אייהרב - iHerb

מוצרים נבחרים באתר אייהרב - iHerb

רישום עסקה

24 שעות

בממוצע

קבלת קאשבק

90 יום

לאחר אישור החנות

אחוזי הצלחה

99.5%

מתוך כלל העסקאות

אפשרויות משלוח

משלוח בהנחה משמעותית או בחינם

בקנייה מעל 60$

איי הרב היא חברה המתמחה במכירת מוצרים טבעיים ואורגניים וביניהם תכשירי קוסמטיקה, מוצרים לתינוקות, מזונות בריאות, תוספי תזונה וצמחי מרפא.

בסיס החברה נמצא במורנו ואלי, קליפורניה, ארצות הברית. היא הוקמה בשנת 1996 על ידי ריי פאריי. 

בדומה לעלי אקספרס ואמזון, i herb כיום היא חברה בינלאומית המספקת שירותים כמעט לכל מקום על פני הגלובוס. היא עושה זאת בהצלחה רבה באמצעות מרכזי הפצה רבים בארצות הברית ובאסיה.

החברה חרטה על דגלה את נושא האיכות, האמינות ושקיפות. הייחוד של iherb הוא בכך שהחברה מספקת לקהל הלקוחות ברחבי העולם מוצרים ללא תיווך של גורם שלישי - תופעה די נפוצה בעולם המסחר האלקטרוני. 

מוצרי החברה מאוחסנים במחסנים עם תנאי אקלים אופטימליים, ממוזגים וסטריליים. על רובם גם מצויין תאריך התפוגה, כך שהצרכן יכול ממש לחוש בהם משל נכנס לחנות פיזית ממשית של i herb.

אותה ענקית מוצרי מזון ובריאות מעצם עיסוקה בנושא, רואה עצמה כמחוייבת להגנה על הסביבה ומכאן גם העידוד והיוזמה מצידה לקדם נושאים כמו מיחזור. גם קופסות המשלוח המופצות לכל עבר, מורכבות בחלקן מחומרים ממוחזרים.

המפתחים והמנהלים של החברה רואים בה שילוב מוצלח של מוצרי איכות בנושאי בריאות עם שיטת מכירה מותאמת לרוח התקופה. קיום קשר עם מיליוני צרכנים ברחבי העולם המבוסס על תעשיית המסחר האלקטרוני הכה ענפה ומשגשגת. זה נעשה בהצלחה רבה בין היתר באמצעות תשלומים ניידים חכמים ומאובטחים ושירות לקוחות שפועל ברשת 24/7 ומספק שירות וסיוע ביותר מ11 שפות שונות. 

גם המדד value for money, מאוד משתלם. מאחר ומחיר מוצר (בוודאי במשלוח ארוך טווח) מושפע גם הרבה ממשקלו, הוא לרוב יהיה נמוך ובמחיר שווה לכל נפש.