מבצעים שאסור לפספס: בלאק-פריידי 2016 חג הקניות העולמי עם שלל טיפים לקונים

בלאק פריידי 2016 מביא איתו את המחירים הנמוכים ביותר בשנה, על מוצרי צריכה רבים לרבות טלויזיות, מכשירי חשמל, אופנה, טיפוח וצעצועים. צרכנים 'כבדים' חוסכים כך מאות ואלפי שקלים ביום בודד אחד. כיצד תוכלו גם אתם להרוויח מיום המכירות הגדול ביותר במערב? 
החנויות ברחובות ובקניונים נפתחות ב'יום שישי השחור' (היום החמישי האחרון בכל נובמבר) מוקדם במיוחד. באינטרנט, הן כבר מקדימות את מבצעי 'החג' לשעות רבות/ימים לפני המועד הרשמי (25.11.2016 Black-Friday). לעקוב אחרי מאות ואלפי מבצעים נדירים ברשת ובכלל, זו לא משימה קלה ולכן הרכבנו עבורכם מסלול קניות מומלץ, שיבטיח לכם ניצול מקסימלי של הטבות בלאק-פריידי.
לקנות חכם ב Black Friday זה קודם כל להכין רשימה!
עוד לפני שאתם פותחים את האינטרנט ונדהמים ממחירים טובים ומוצרים מגוונים, הכינו לעצמכם רשימה של מוצרים שהייתם רוצים לרכוש. כדאי גם לדרג ל'חייב/ת שיהיה לי', 'לא חובה' וכד'. רישמו כל מה שאתם רוצים לקנות מהתחומים השונים - מכשירי חשמל, כלי בית/עבודה/מטבח, ציוד איפור/טיפוח/אופנה וביגוד, גאדג'טים, נופשים/טיסות וכד'.
עכשיו כשיש לכם את רשימת המוצרים המבוקשים של בלאק פריידי 2016, חפשו אותם!
בשביל להקל על עצמכם את מלאכת הרכישה בפועל, מומלץ כבר עכשיו להתחיל ולחפש באתרים הרלוונטים את המוצרים ולשמור לעצמכם את הקישורים. 
- בתעופה ומלונות השתמשו ב Hotels.com או WallaTours לדוגמא; 
- לגאדג'טים במחיר מצחיק כנסו וחפשו ב דילאקסטרים, גירבסט או אליאקספרס; 
- לאופנה ומוצרי טיפוח בקרו באתר אסוס, איביי או Yoins; 
- את תוספי התזונה שלכם חפשו ב iHerb.com ,Vitacost וכד'.
החידוש של בנגגוד, הטירוף של דילאקסטרים
שני אתרי מסחר ענקיים השקיעו השנה מאמץ שיווקי גדול יותר מאחרים בכל הנוגע לחג הקניות העולמי 'בלאק פריידי'. אולי זה בגלל ההצלחה ההולכת וגדלה של חג הרווקים הסיני אצל אליאקספרס, אולי זו פשוט התאמה לצורך האמיתי של גולשים לברור בין עשרות אלפי מבצעים.
Banggood השנה פתחו במהלך שכבר מתנהל, ובו בכל כמה שעות, נוסף עוד מוצר למסגרת המוצרים במבצע לקראת בלאק פריידי ו'סייבר מאנדי'. דילאקסטרים החליטו השנה לנסות 'להזיז' את כל החג לאמצע השבוע שאחרי (למעשה, על חג הקניות המקוון 'סייבר מונדיי' ואף אחריו) ובמסגרת המבצעים הם מציעים יותר מ 20 אלף מוצרים בהנחות של עד 90% (!). גם באתר איביי הותיק והטוב, תוכלו כבר עכשיו לראות ולהנות ממוצרים במבצע 'בלאק פריידי'.