מדברים קופון-ית? לקסיקון נופש בישראל - הכל על נופשונים קטנים, אטרקציות, קופונים לספא ופינוקים יומיים

מדברים קופון-ית? לקסיקון נופש בישראל - הכל על נופשונים קטנים, אטרקציות, קופונים לספא ופינוקים יומיים

"אבל אתמול עוד מותר היה לטוס!" - כמה פעמים (יותר מדי) שמענו בשנים האחרונות את המשפט הזה עם משפטי אכזבה דומים, בגלל נגיף אחד עם כמה וריאנטים. המציאות הכריחה אותנו להתחיל לנפוש יותר ברחבי ישראל. בהתחלה היו אלו הפארקים הפתוחים ומסלולי הטיולים הרבים שחוו גודש בכל פעם שהקלו מעט בסגרים. אחר כך הגיע תורם של בתי המלון (שחוו מאז התמתנות כי... הייי! 4 דולר לטיסה לרומא וחדר ב 90 יורו ללילה עם נוף מרהיב זה בכל זאת הרבה יותר קורץ) ועכשיו תורן של האטרקציות היומיות. הנופשונים הקצרים בצימרים ובתי אירוח נישתיים ומיוחדים, מכוני ספא מפנקים, טיפולים מיוחדים לגוף והנפש וכמובן - קופונים מוזלים לכל האטרקציות בישראל.

קופונים - הנופש מתחיל עוד לפני שבוחרים אטרקציה

קופון נופש / קופון לספא או קופונים לאטרקציות ונופשונים ברחבי ישראל, הם התחלה טובה להנות כבר בתהליך הרכישה. אנחנו לא אוהבים לשלם הרבה ואם אפשר לקבל על זה קאשבק, למה לא?! (בטח שכן! כנסו למתחם התיירות ותראו איך תוכלו לקבל עשרות ומאות שקלים החזר כספי בהזמנות אונליין).

ספא, קופון וצימר - מילים שילדי ישראל מכירים כמעט כמו 'במבה'

בואו נכיר את המושגים הבסיסיים:
# נופש / קופון יומי - הכוונה למסכת פינוקים שנמשכים לרוב חצי יום והם כוללים טיפולים שונים בהתאם לגיל, מין והעדפות הלקוחות.
# ספא - שם כללי למכוני טיפולים מפנקים, סאונה, ג'קוזי, מסאג'ים ותהליכים דרמו-קוסמטים.
# צימר - חדר בגרמנית, אבל הכוונה בישראל לנופש מהסוג ה'טבעי', ביקתות מפוזרות ברחבי המושבים בצפון ובדרום הארץ, עם נופים מרהיבים (חלקם) ואירוח ברמה גבוהה (שוב, בחלקם).
# אטרקציה - חוויה שילדים וחובבי אקסטרים מבוגרים יותר מחפשים באיזור הטיול שממילא הם נוסעים אליו, או שהאטרקציה כל כך מושכת, שהיא מרכז הטיול. מדובר על חוויות ספורט, טיפוס, אתגרים וחוויות קיצוניות בחלקן.

לאילו אטרקציות תוכלו למצוא הטבה/ קופון בחינם?

ריכזנו עבורכם מספר דוגמאות להנחות משמעותיות שתוכלו לקבל באתרי התיירות הגדולים לדוגמה:
@ גלמפינג באתר בוקינג דוט קום לדוגמה, בעשרות אחוזי הנחה (עד 30!) בנוסף להחזר כספי, קאשבק של 4 אחוזים מסך הרכישה (הטבה).
@ חבילת נופש לאילת בפחות מ 500 ש"ח? יש דבר כזה, הטבה של איסתא >>
@ בנוסף ל 6 אחוזי קאשבק (החזר כספי לחשבון שלכם בעבור כל הזמנה אונליין) באתר 'הוטלס קום', תקבלו הנחות של עד 40% אחוז להזמנה >>
@ עד 40 אחוז הנחה על כל החבילות ספא דרך ה-אתר המומחה לתחום, באליגם!
@ באתר גרו (Groo) תוכלו למצוא מגוון חבילות ספא, טיפוח ויופי ושלל אטרקציות לכל המשפחה

קופון לנופש / לאטרקציה / לצימר או לספא - איך בוחרים וממה להיזהר, המלצות גולשים:

קופונים דיגיטליים הם שוברי מתנה ובהם טמונות הנחות מגוונות והן נפוצות והשוק מוצף בהן. הסיבה נעוצה בצורך של החנויות והמותגים למשוך קהל חוזר וחדש ולקיים מבצעי קידום מכירות אגרסיבים למספר מוגדר ומוגבל של קהל יעד מוגדר ומדוייק.

אספנו עבורכם מספר המלצות וטיפים של גולשים מנוסים ברכישות ומימוש קופוני נופש, קופוני ספא, אטרקציות, טיפולים מפנקים ונופשונים קצרים ברחבי ישראל.

# העדיפו קופונים של מותגים מוכרים, הם לא ירשו לעצמם 'לזייף' בגמישות המימוש.
# הישארו עם 'האצבע על הדופק', קופונים רבים צצים ונעלמים לפעמים בתוך ימים או שעות ספורות.
# ראיתם קופון מוצלח? בידקו במספר אתרים אם הוא אכן מבטיח עסקה משתלמת או שהוא מסתיר עלויות אחרות שימסמסו את ההנחה המוצהרת בו.

# אחד הטיפים החשובים לרוכשים קופונים הוא הטיפ שיחסוך עשרות ומאות שקלים בכל רכישה והוא כבר ברור לכל גולש ולכל משתמשת של Cashback.co.il - הקאשבק הראשון בישראל שחולש על מאות אתרים ברחבי העולם. כאשר אתם מזמינים ורוכשים לאחר מעבר בחשבון קאשבק שלכם באמצעות האתר, התוסף או האפליקציה הייעודית של קאשבק, אתם מקבלים (לרוב, קיראו תמיד את 'האותיות הקטנות') גם החזר כספי בנוסף להנחה/הטבה/מוצר/שירות המוצעים בקופון.