שופ רק טופ 5 - קאשבק על חמשת המוצרים הכי מבוקשים בעולם

שופ רק טופ 5 - קאשבק על חמשת המוצרים הכי מבוקשים בעולם

מהם 5 המוצרים הכי מבוקשים בעולם לשנת 2022

'טופ קאשבק 2022' היא רשימת המוצרים הכי מבוקשים, טרנדים ונמכרים מהאתר אליאקספרס. באתר אליאקספרס מליוני מוצרים מגוונים, ביגוד, כלי בית, גאדג'טים וכל מה שתרצו, במספר גירסאות, מקורות, צבעים ותמחור. בעזרת שירות קאשבק תוכלו להנות ממחיר זול יותר מהמצויין באתר, בזכות החזר כספי על כל רכישה. ריכזנו עבורכם את חמשת (משפחות) המוצרים המובילים במכירות.

1. הטופ של מוצרי רכב - קאשבק על מוצרים משלימים לרכב

בעולם הרכב, שלושה מוצרים מובילים מבין מאות אפשריים ומבוקשים. מצלמת רכב (קדימה/אחורה) היא המוצר המבוקש ביותר, כמו גם מצלמת קסדה/ציוד נלווה לקיבוע מצלמות כאלה. מסכי גב ראש כסא, גם הם מבוקשים מאד ברחבי הרשת בכלל ובאתר אליאקספרס בפרט, כאשר את השלישיה המדוברת סוגר מטהר אוויר לרכב, פיוריפייר.

2. הטופ של מוצרי הטיפוח - קאשבק על מוצרי בריאות, יופי, סטייל וטיפוח אישי

את מוצרי הטיפוח העצמי, מובילים צמידים/רצועות/שעוני ספורט, בעיקר של שיאומי. כמו כן, ברשימה נמצאות מכונות גילוח לגברים (ונשים), שואב ואקום לשקיות מזון, יומידיפייר לבית/למשרד, מכשירי טיפוח/עיסוי לעור הפנים.

3. הטופ של הגאדג'טים - קאשבק על גאדג'טים מבוקשים

את הגאדג'טים מובילים כמו תמיד המטענים, כבלי ההטענה, מסכי המגן, השעונים החכמים ומצלמות/אמצעי הקלטה ממוזערים למטרות 'ריגול' שונות.

4. הטופ של מוצרי שיאומי - קאשבק על הזמנת טלפוני Xiaomi, שעון/צמיד ספורט, אוזניית וציוד נלווה

במשפחת מוצרי שיואמי מגוון ענק של אפשרויות, המבוקשים שבהן הם הטלפונים הסלולארים ממשפחת רדמי/פוקו/מי, מסכי מגן, מטענים, לוחות כתיבה לילדים וצמידי ספורט.

5. הטופ של מוצרי אייפון - קאשבק על הזמנת מוצרים נלווים לטלפון iphone 

מהצד השני של אוהדי שיאומי, אליאקספרס הוא גן עדן גם לחובבי הציוד הנלווה עבור טלפוני אייפון. החל ממטענים, דרך כבלים ומתאמים מיוחדים, מגני מסך ואוזניות - כל אלו במחירים נמוכים מהמקובל, אבל… גם ברמת נאמנות למקור, משתנה. מומלץ לבחון היטב את המוצר שאתם עומדים להזמין על פי פופולאריות החנות שמציעה אותו, הדירוג וחוות הדעת הכתובות/מצולמות.

בין אם זו רשימת טופ-קאש-בק כמו הנ"ל או רשימת Wishlist שהכנתם לעצמכם, הכי חשוב לעבור תחילה באתר Cashback.co.il (או באפליקציה שלנו / כאשר התוסף לדפדפן כרום שלנו מותקן אצלכם במחשב) ולקבל קאשבק! החזר כספי אמיתי ובטוח, ישירות לחשבון שלכם. את החשבון התופח תוכלו לרוקן אל חשבון הבנק שלכם או לחשבון פייפאל.