אליאקספרס חוגג יום הולדת 8 ואתם מוזמנים לחודש מטורף של הנחות ומבצעים חסרי תקדים

אליאקספרס חוגג יום הולדת 8 ואתם מוזמנים לחודש מטורף של הנחות ומבצעים חסרי תקדים

מה כדאי לקנות ביום המכירות של אליאקספרס?

אליאקספרס כאתר מתחיל

בתוך פחות משנה הפך אליאקספרס לאתר מסחר ענק שמאופיין במחיר זול, אלפי סיטונאים, אפשרויות תשלום נוחות ומעקב אחר הזמנות. עם הזמן רמת השירות עלתה וכיום איכות המוצרים המדורגת מאפשרת לקונים לקלוע למוצרים איכותיים יותר.

אליאקספרס כיום

אליאקספרס הוא אימפריית מכירות, כאשר המותג מעפיל אפילו על אתר המקור 'אליבאבא', המספק סחורות בסיטונאות מקצה אחד של העולם לקצה השני. בימי מכירות שנתיים, מצליח האתר למכור (ביום אחד!), את הסכום שאמאזון, איביי וגרופון מוכרים יחד בחודש. באתר אליאקספרס תמצאו מיליוני מוצרים ומאות קטגוריות - מכשירי חשמל, אופנה, ציוד לחיות הבית, מוצרי תינוקות ועוד, חלקם של מותגים מובילים, חלקם חיקויים, במבצעים וטווח מחירים שלא מוכרים כאן בישראל לצרכן המקומי.

3 טיפים לקראת יום ההולדת 8 של אליאקספרס

החל מה 28.3 יתחילו הנחות ענק על מגוון מוצרים. ביומולדת הראשונה של האתר, נמכרו כ 500,000 (כן, חמש מאות אלף!) מוצרים בהנחות של עד 70% (ולא מהסוג שאחר כך מסתבר שכלל לא הייתה בהם הנחה, מדובר על הנחות אמיתיות ושוות ביותר!). כדי לקנות בצורה חכמה וכדי לנצל את היכולות של האתר ולהנות מחוויית גלישה ורכישה נעימות יש לנו כמה טיפים:

- בחיפוש מוצרים/מותגים, תנו להשלמה האוטומטית של מנוע החיפוש הפנימי באליאקספרס לעבוד. בתוך פחות משנייה הוא מסוגל לשלוף נתונים רבים מתוך המאגר הפנימי, לרבות תוצאות מופרדות לקטגוריות שונות, נשים/גברים וכד'. אם לדוגמא אתם בעלים של מכשיר אייפון ותקלידו את המילה Case, תוכלו לקבל את תוצאות החיפוש של המילה תחת קטגוריית iphone cases ולקבל את ההצעות הכי רלוונטיות לכם.

- נתקלתם בבעיה? המוצר הגיע מקולקל או שלא הגיע בכלל? עוד לפני פתיחת 'דיספיוט' ומעורבות של נציג אליאקספרס, מומלץ לפנות לספק. בגלל שחשוב לו לוודא שהדירוג שהוא יקבל מכם (ומאחורי הקלעים מאליאקספרס) טוב, רוב הסיכויים שהוא יהיה שירותי מאוד. לא כדאי למתוח את הגבול, אך אם עשיתם זאת ואתם לא מקבלים תגובות הגיוניות מהספק, זה הזמן לפנות לשירות הלקוחות היעיל של האתר עצמו.

- מעבר לקאשבק שתקבלו על כל קנייה באליאקספרס במעבר דרך cashback.co.il או באפליקציית קאשבק לנייד, שימו לב לקופונים הפנימיים של הספקים עצמם. הקופון הפנימי - אם קיים - מופיע לצד המחיר והוא מאפשר לכם לקנות כמות מוזלת, או להוסיף מוצר משלים בהנחה, או לקבל משלוח מיוחד מוזל וכד'.

קנייה מהנה!

למעבר למתחם הקניות >>