איך משתמשים בקופונים באלי אקספרס? המדריך המלא!

איך משתמשים בקופונים באלי אקספרס? המדריך המלא!

כמו הרבה אתרי אי קומרס אחרים, גם אלי אקספרס מאפשרת לבעלי החנויות בפלטפורמה להעניק קופונים לגולשים באתר. הקופונים מוזילים את המחירים משמעותית והופכים את הקנייה למהנה ומשתלמת. אז כיצד משתמשים בהם? כל הפרטים כאן:

באלי אקספרס תוכלו למצוא מוצרים במחירים זולים מאוד, ויתרה מכך – האתר מאפשר רכישה חכמה בדרכים נוספות. ראשית, ניתן לרכוש במסגרת ה"סיילים" שמתרחשים בכל חודש באתר ומציעים הנחות משמעותית. שנית, הפלטפורמה מציעה שירות "קאשבק" מתקדם. אך האופציה הכי פופולרית על הרוכשים באלי אקספרס היא כמובן הקופונים, גם בימים רגילים וגם בימים של סייל. בעזרת הקופונים ניתן לקבל הנחות מרשימות למדי, ללא קשר לעונה או לזמינות של המבצעים באתר. אז מהם היתרונות של הקופונים? וכיצד הם עובדים? 

איך ניתן לחסוך באמצעות שימוש בקופונים?

הרעיון הבסיסי מאחורי הקופונים הוא שהם מספקים בונוס או הנחה כאשר תנאים מסוימים מתקיימים. לדוגמה, הייתם צריכים לקנות שתי יחידות של מוצר - ובעת הזנת קוד קופון קיבלתם יחידה שלישית. 

דרך נוספת לרכישה חכמה, היא באמצעות האתר שלנו קאשבק. אנחנו עובדים עם אתרי הקניות המובילים בארץ ובעולם. אז איך זה עובד? אנחנו מקבלים עמלות על הרכישות שלכם – ואת רוב העמלות, אנחנו מחזירים לכם בחזרה ישירות לחשבון הבנק או לחשבון הפייפאל. 

איך ניתן להשיג קופונים?

יש שני סוגי קופונים – סוג אחד מוענק על ידי פלטפורמת אלי אקספרס עצמה, והסוג השני מוענק על ידי החנויות באתר. ניתן להשתמש בקופונים מתי שתרצו, ואם כבר קיבלתם את הקופון לאלי אקספרס אין אפשרות לשנותו או לבטלו לאחר מימוש. לאחר שכבר מימשתם את הקופון, לא תוכלו לקבל אותו בחזרה במידה ולא תהיו מרוצים מהמוצרים שהזמנתם. אם כי כן תוכלו לקבל פיצוי כספי חלקי או מלא על הרכישה שלכם. כמו כן, אם קיבלתם קופון על ידי מוכר מסוים תוכלו לממשו בחנות שלו בלבד, ולאחר שמימשתם אותו לא תוכלו לאחזר אותו במידה ומשהו במוצר שתקבלו יהיה לא תקין.

כיצד פועלים הקופונים של אלי אקספרס?

רוב החנויות בעולם, כולל חנויות פיזיות, משתמשות באחוזי הנחה בתקופה של מבצעים. אך הייחודיות של אלי אקספרס היא האופן בו שהם שינו את כללי המשחק, על ידי הענקת קופונים על מוצרים שגם ככה יחסית זולים, מה שמוזיל את הקניה שלנו עוד יותר.

מה התוקף של הקופונים?

כל הקופונים שאספתם נשמרים באיזור ספציפי בפרופיל שלכם באלי אקספרס – תחת ההגדרה "הקופונים שלי", ולכל קופון יש תאריך תפוגה משלו. בדרך כלל התוקף שלהם הוא חודשיים, אך במקרים מסוימים הם תקפים לזמן ארוך יותר.

הסטטוסים השונים של הקופונים

יש ארבעה סטטוסים של קופונים:

  • סטטוס תקף: קופון חדש לחלוטין, ומוכן לשימוש. כמובן שמומלץ להסתכל על תאריך התפוגה שלו ולנצל אותו לפי שיפוג התוקף.
  • סטטוס לא פעיל: התוקף עדיין לא פג, אך הקופון אינו זמין מסיבה כלשהי (הפעלה בעוד מספר ימים, או שאין מוצרים של אותה חנות במלאי יותר).

  • פג תוקף: התוקף פג לחלוטין -  המשתמש לא יוכל עוד להשתמש או לשחזר אותו.

  • בשימוש: קופון שכבר נעשה בו שימוש, ולא ניתן להשתמש בו שוב.

    איך מפעילים את הקופונים של אלי אקספרס?

זה מאוד פשוט. ראשית, חשוב שסמל הקופון המיוחד יופיע בעמוד המוצר כדי שתוכל להחליף את המטבעות שלכם בקופון. באותו מקום בו מופיע 'קבל קופון', תוכלו לראות גם את התנאים ליישום שלו. 

כיצד משתמשים בקופונים באמצעות הטלפון הנייד?

גם הזנת הקופונים באמצעות הטלפון הנייד פשוטה מאוד - עליכם לבחור את הסוג המתאים של הקופון וללחוץ על "השתמש".

אם הקופון ניתן לכם על ידי חנות מסוימת, תקבלו הפניה מחדש למוצרים שניתן להחיל עליהם את הקופון באותה חנות. אם מדובר בקופון שקיבלתם מאלי אקספרס, תופנו לדף הבית, ואז תוכלו להחיל את הקופון על כל מוצר באלי אקספרס, העומד בתנאי השימוש של הקופון. כדי לממש את הקופון עליכם ללחץ על המוצר הנבחר, ולאחר מכן להוסיף אותו לסל – אחרי שביצעתם את הפעולות הללו לחצו על הפנייה לתשלום. לרוב קופון של חנות מופעל אוט' בעמוד החשבון, וקופון של אליאקספרס צריך להזין ידנית בעמוד התשלום.

האותיות הקטנות בקופונים של אלי אקספרס

ראשית, לא ניתן להחיל מספר קופונים של אלי אקספרס במקביל על רכישה אחת. ושנית, קיימת הגבלה על סכום ההזמנה המינימלי שממנו מתחיל הקופון לפעול. שימו לב שהסכום הסופי הוא על המוצרים בלבד ללא עלות משלוח.

הקופונים של אלי אקספרס יכולים להפוך את הקנייה שלכם בפלטפורמה לאטרקטיבית במיוחד – מפני שהם מעניקים הנחות משמעותיות ומעל לכל, השימוש בהם קל ויעיל. המלצה שלנו: לפני כל קניה היכנסו הקופונים שלנו ובידקו איזה קופונים יכולים לשמש אתכם בקניה הבאה שלכם. עברו לאליאקספרס דרך אתר או אפליקציית קאשבק וקבלו בנוסף עד 9% החזר כספי.