איפה קונים בובות בוש בייבי בזול - Bush Baby World

איפה קונים בובות בוש בייבי בזול - Bush Baby World

עולם הילדים עמוס בטרנדים עכשוויים שתופסים את מלוא הפוקוס והופכים לשיחת היום בהפסקה בביה"ס או למתנת יום ההולדת הכי פופולרית בגני הילדים. פעם זה הספינר שנקנה בזמנו בהמוניו בכל מקום ובכל עת, פעם זה הביי בלייד, פעם זה ה'סליים' בגרסה כזו או אחרת ולאחרונה נדמה שיש לנו להיט חדש- בובות בוש בייבי.

אז מה זו בעצם בובת בוש בייבי? מדובר ביצור פרוותי ומתוק המגיע במגוון רחב של צבעים. לילדים המשחקים בה, יש אפשרות להזיז לה את האוזניים והעיניים ע"י מגע עם אצבעות הידיים בחלקה האחורי. וכך גם מצאתם עיסוק נהדר לילד או לילדה שלכם וגם השימוש התדיר באצבעות הידיים, יפתח להם את כישורי המוטוריקה העדינה הניבנים ומאומנים כבר בגיל הרך.

ענקית הכלבו העולמית 'המליס' אף הגדילה לעשות וציינה השבוע בתאריך ה 23.10 יום מיוחד לבוש בייבי. המליס שסניפיה מתפרשים ברחבי אירופה ובעיקר בעריה הבולטות, חגגה זאת בסניף הדגל שלה, בלונדון.

הייחוד של הבובה הוא שוויזואלית ופונקציונאלית היא נראית ממש אמיתית. פרט ליכולת לשלוט על תזוזת העיניים והאוזניים, ליטוף שלה גורם לה להתעורר לחיים והיא עושה תנועות עם הפה כשמאכילים אותה. כל זה הופך את הבוש בייבי למוצר כה אטרקטיבי שמעשיר מאוד את עולמם הדמיוני של הילדים, מפתח את כישורי השפה והמשחק שלהם ואף יכול לתרום גם לכישורים חברתיים - מאחר וזו בובה די אנושית, המשחק בה יכול להיות בתפקידים כך שילד אחד מלטף ומחזיק אותה כדי לקבל ממנה פידבק או אות חיים וילדה אחרת יכולה בו זמנית לשחק עם ההבעות שלה סביב הפרצוף.

הבובה נמכרת מן הסתם בכל רחבי תבל ובדר"כ מגיעה עם מסרק בצבע תואם להברשת שיערה. מחירה בארץ נע בין 69 ל-83 ש"ח.

באיביי ניתן להשיג בובת "בייבי בוש" בגודל סטנדרטי אחד ובמחיר אחיד של 71 ש"ח.

אז גשו לרכוש אונליין בובה שכזאת כמתנת יומולדת לילד/ה שלכם או לאחד מחבריו/ה או לבן משפחה. מתנה שווה ובמחיר שווה לכל נפש. חלק מהאתרים מציעים אף לקנות מס' בובות בעסקת חבילה וכך העסקה יוצאת עוד יותר משתלמת ובעיקר אם אתם קונים דרך קאשבק.