חזרה לבית ספר אונליין - המבצעים והחנויות הכי שוות להזמנות ברגע האחרון

חזרה לבית ספר אונליין - המבצעים והחנויות הכי שוות להזמנות ברגע האחרון

באילו חנויות אונליין אפשר למצוא מבצעים של הרגע האחרון

הנחות 'חזרה לבית הספר' נפוצות בארץ כמו גם באתרים בעולם, ריכזנו עבורכם מתוכם את המיטב.

האתרים השונים חוגגים כאמור עם מבצעי חזרה לביה"ס. אחד הבולטים שבהם הוא אתר NEXT/נקסט שפותח את שערי ה'קאשבק' שלו לטובתכם במבצע בלעדי עד סוף אוגוסט. באתר מגוון מבצעי ענק על אופנת חזרה לבית הספר. המלצה שלנו - אסור לפספס את מחלקת הנעליים העשירה של נקסט >>. תמצאו שם לכל גיל, מין, סגנון וצורך - נעל, סנדל, כפכף או מגף שעושים חשק לחזור להיות שוב קטנים.

באתר אמיגו, יוכלו להנות כל הילדים חובבי הכדורגל, מתיק גב אורטופדי של קבוצת ברצלונה כשעליו מתנוססים תמונותיהם של מסי ושאר הכוכבים. התיק מכיל מערכת גב אורטופדית יעילה ומאווררת במיוחד, רגליות פלסטיק להולכה ונשיאה פשוטה, מחזירי אור ב-3 מקומות שונים - חזית התיק , צידי התיק ועל הכתפיות, כיסוי גשם לימי החורף וכל זאת במחיר של 149 ש"ח בלבד. בנוסף ניתן למצוא במבצע גם תיק קלמר מתרחב של המועדון. נוח מאוד לאחסון כלי כתיבה , מספריים, סרגל, טושים ועוד ב-35 ש"ח בלבד.

כמובן שהמבצעים החמים והמחירים האטרקטיביים לא פוסחים גם על האתרים מחוץ לארץ ובראשם איך לא, עלי אקספרס הסיני.
האתר מציע עט לוח סביבתי - סט של 8 טושים מחיקים בצבעים שונים לפי בחירה ב-4 וחצי שקלים בלבד.

עוד ניתן למצוא באתר מוצרים רבים הקשורים לחזרה ללימודים. וביניהם , יומן ספירלה נהדר לקביעת סדר יום ולוחות זמנים עם כריכה קשה ב-25 ש"ח בלבד.

במיוחד לבנות שמתחברות לאופנה, מחברת מנייר מנצנץ בשלל צבעים מרהיבים כמו סגול,זהב וכחול . יכולה לשמש גם כיומן ספר. במחיר של 5 ש"ח בלבד.

סט מגוון של 48 עטים צבעוניים - עטי סט וגליטר ג'ל המיועדים לרישום, צביעה, שרבוט, ציור ושאר דברי אמנות. בתוך כל הסט הגדול ניתן למצוא צבעים זוהרים ואחרים שהם מנצנצים. עלות כל התענוג הזה נעה בין 14-34 ש"ח בלבד.

בגזרת התיקים ניתן למצוא באתר תיק גב של AspenSport , יכול להכיל מחשב או טאבלט עד 15-17 אינץ' , עמיד למים ויעיל במיוחד מפני גניבות. מוצע למכירה כרגע במחיר של 75-81 ש"ח.

נצלו את התקופה החמה וכנסו כבר היום לאחד האתרים ותוכלו לחסוך ברכישה הבאה לקראת החזרה לבית הספר. אל תשכחו בדרך לעבור בקאשבק כדי להוזיל את הקנייה שלכם בעוד 2-4 אחוזים.