בא לי גם קאשבק - על שיתוף הפעולה בין אתר באליגם ואתר ההחזרים הכספיים קאשבק

בא לי גם קאשבק - על שיתוף הפעולה בין אתר באליגם ואתר ההחזרים הכספיים קאשבק

אנחנו מקפידים להוסיף חנויות ואתרי מסחר חדשים כל הזמן כדי להגדיל את האפשרות שלכם לקבל החזר כספי עבור כל רכישה וכדי להפוך את קניות האונליין למשתלמות יותר. אבל הפעם זו לא רק תוספת של חנות אונליין חדשה או מותג נחשק, מדובר על ענק מכירות, מהמובילים של שוק אתרי ה-איקומרס של ישראל. אתר 'באליגם' מצטרף למשפחת החנויות ואתרי המסחר המשתפים את הקונים ברווחים ומאפשרים לקבל קאשבק, החזר כספי לחשבון שלכם כמעט מיד לאחר כל הזמנה באינטרנט.

קצת רקע על אתר באליגם

אי שם בסוף העשור הקודם, זכה פורמט הקופונים והדילים היומיים לעלייה מחודשת ואתרי מסחרי המציעים דילים מזדמנים ומתחלפים כמו גרופון, ביי2 ובאליגם עלו לאוויר. באליגם היה ונשאר אתר מסחר ייחודי בשוק הישראלי. בתחומים מסוימים, הוא האתר המוביל בישראל ויש לו הצעות ייחודיות בתיירות עולמית, ספא, מסעדה, בריאות, ספורט, חופשות והנאות קטנות מהחיים - זה באליגם.

איך שיתוף הפעולה של באליגם וקאשבק פועל לטובתכם?

בזכות שיתוף הפעולה בין הנהלת האתרים (קאשבק וכאמור Baligam.co.il), אתם יכולים ליהנות גם ממחירים חסרי תקדים של מוצרים מוזלים ובלעדיים בבאליגם וגם מהחזר כספי של עד ארבע אחוז בעבור כל רכישה שתבצעו אם תעברו דרך קאשבק. ככה שאתם מקבלים דאבל הטבה.

טיפים לרכישה בבאליגם / Baligam.co.il

1 שימו לב לקטגוריית Final Sale, תמצאו בה את מכירות החיסול המשתלמות ביותר.
2. מומלץ להירשם לניוזלטר היומי של באליגם, כך תחשפו ראשונים למבצעים הבולטים בכל יום.
3. כדאי לנצל את העובדה שאתר 'לופה', האמון על הפקת אלבומים דיגיטליים לעשרות אלפי לקוחות, עובד בשיתוף פעולה עם 'באליגם' ואתם יכולים ליהנות ממבצעים בלעדיים בנוסף להחזר הכספי של עד 4%.
4. אומנם בריאות, תרבות ונופשים מהווים את השדרה המרכזית והמומחיות העיקרית של באליגם, אך אל תזניחו את הקטגוריות השוקקות והתחרותיות מאוד האחרות: פארם, תיירות, מוצרי חשמל.

לסיכום, כמו שאנחנו ממליצים להישאר מעודכנים ולעקוב אחר החדשות מבית באליגם שמפתיעות מדי יום במוצרים משתלמים ושירותים במחירים בלעדיים, גם חשוב להזכיר לעבור כל פעם דרך קאשבק ולהבטיח שגם בקנייה הבאה שלכם, עד 4% מסך הקנייה יחזור לחשבון שלכם.