מלון וחופשות מזמינים ב Booking.com, זה בטוח!

מלון וחופשות מזמינים ב Booking.com, זה בטוח!

בוקינג דוט קום, מענקי אתרי החופשות, המתמחה בדירוג והזמנת חדרים מבתי מלון, אכסניות ואפילו דירות נופש להשכרה ברחבי העולם. Booking מאפשר חיתוך חכם, פריסה על גבי מפה, חיפוש על פי דירוג/חוות דעת של נופשים מאומתים ועוד. האתר מהווה פלטפורמה לתיווך עולמי בין נופשים מכל קצוות העולם לבין מוסדות נופש מובחרים ורשמיים.

בוק בלי Booker

החדשנות שהציג אתר Booking.com עם גיחתו לאוויר העולם ב 1996, הייתה היכולת להזמין ישירות בלי גורם מתווך, חדרים במלונות קטנים כגדולים, רחוקים כקרובים, דוברי שפות שונות במדינות שונות. ההזמנה הישירה הביאה איתה שביעות רצון גדולה ופחות שינויים ופערים בין מה שהוזמן למה שנחווה על ידי הנופשים. בבוקינג רשומים כמיליון נכסים ה'מוכרים' חדרים לנופשים וכ 900 אלף לינות נמכרות דרך האתר מדי יום.

קונים חכמים באינטרנט מרוויחים יותר!

ברכישה בבוקינג לאחר הרשמה לאתר קאשבק, אתם כבר מרוויחים כי הבטחתם לעצמכם החזר כספי. בכדי להיות נופשים חכמים גם באתר בתי המלון והחופשות הנחשב לאחד הגדולים בעולם בוקינג / Booking, שימו לב לדגשים הבאים:

 פידבקים - נצלו את מנגנון ה'פידבקים' העשיר של בוקינג כדי להכיר את נבכי המלון אליו אתם נוסעים לנופש הקרוב שלכם. בביקורות של לקוחות מן העבר, ניתן לגלות פרטים כמו רמת הניקיון, ההבדל בין התמונות למציאות, רמת האדיבות (שגם מצויינת בדמות דירוג כוכבים כמו כל פרמטר מהותי אחר לפני שמזמינים חדר בארץ זרה, או אפילו בישראל).

השוואת מחירים - בוקינג נחשב לאחד ממנועי ההשוואה הגדולים בעולם וככזה, ברוב המכריע של המקרים, תקבלו דרכו את ההצעה הטובה ביותר ללינה בבית המלון שבחרתם/אחר. יחד עם זאת, בגלל העבודה הישירה מול המלון, קורה שיש חיוב שאינו תואם את מה שדווח לבוקינג. התריעו במקרים כאלו, הצדק והסיכוי לקבל את המחיר ה'נכון', כפי שפורסם באתר, גבוה אם תתעקשו.

חדרים במילכוד - חדר במלון קרסנופולסקי על כיכר הדאם, אמסטרדם ברבע מחיר (או על השדרה החמישית בניו יורק לצורך הדוגמא) זו הצעה מעניינת, אך היא ככל הנראה טומנת בחובה יותר אותיות קטנות משחופשתכם תוכל להכיל. בידקו היטב את התנאים, בררו מה המגבלות על כל הזמנה (הזמנות בלי אפשרות ביטול זולות יותר, אך מסוכנות הרבה יותר לדוגמא).

ניזולטר שכדאי להירשם אליו - בין אם אתם נופשים קבועים או מזדמנים, לקראת עונת החגים או החופשות, כדאי להירשם למייל העדכון של בוקינג דוט קום. בניוזלטר שבתכניו אתם יכולים לשלוט, מגוון הצעות מפתות לנופשים בארץ ובחול, אך בעיקר דילים בלעדיים למקבלי המייל ובהם עד 50% (!) הנחה לנופשים באחד מנכסי הנופש שבאתר.

שירות לקוחות - בוקינג / Booking מציג מרכז מידע עשיר ובנוסף לשירות הלקוחות של כל בתי המלון הרשומים בו, תוכלו להיעזר גם בקישורים אלו:

מרכז סיוע, פנייה ומערכת תשובות חכמה כאן >>

שאלות ותשובות נפוצות בעמוד ייעודי זה >>