כרטיסי אשראי עם קאשבק

כרטיסי אשראי עם קאשבק

כרטיס אשראי הפך בשנים האחרונות לאמצעי התשלום העיקרי שלנו. השימוש במזומן פוחת והאשראי הפך למרכזי בתשלומים ובקניות שאנחנו מבצעים ביום יום. חברות האשראי והבנקים מציעים הטבות והנחות בהזמנת כרטיס האשראי שלהן ולאחרונה תוכלו למצוא הרבה כרטיסי אשראי שנותנים קאשבק.

קאשבק – החזר כספי

קאשבק התחיל מהחזרים שניתנים לגולשים על קניות באינטרנט. ההחזרים הכספיים ניתנים לאחר שהגולשים מבצעים מעבר דרך אתר קאשבק לחנות לפני השלמת הקנייה. לדוגמא, אם תעברו דרך cashback.co.il לאתר בוקינג ורק לאחר מכן תזמינו את המלון, תקבלו 4% החזר על סכום ההזמנה. בחופשה משפחתית ממוצעת הכוללת טיסה, מלון, השכרת רכב וביטוח חו"ל ועולה אלפי ש"ח תוכלו לחסוך מאות שקלים. כך גם בעוד מאות אתרים כמו אייהרב, סופר פארם, עזריאלי, אייס, סטרוברי, אליאקספרס, אמזון, איביי ועוד. 
איך זה עובד? אנחנו מקבלים עמלה מהחנות בכל קניה שלכם דרך קאשבק, את רוב העמלה אנחנו מחזירים לכם כהחזר כספי. ניתן לבצע את הקנייה עם כל כרטיס אשראי שיש ברשותכם (בהתאם לתנאי החנות בה מתבצעת הקניה).

כשאתם משתמשים בכרטיס אשראי שנותן החזר כספי תוכלו לקבל הטבה כפולה בקנייה אונליין. החזר באשראי וגם החזר נוסף שיצבר לזכותכם בחשבון הקאשבק שלכם. את ההחזרים באתר קאשבק תוכלו למשוך כשתגיעו לצבירה מאושרת של 50 ₪ בלבד. השימוש בקאשבק הוא פשוט וקל- בפעם הראשונה צריך רק לבצע רישום לאתר ולאחר מכן לעבור לפני כל קניה דרך קאבק ולקבל החזרים. הלקוחות של קאשבק מושכים מאות שקלים בחודש לחשבון הבנק, הפייפאל או הביט כך שגם אתם תוכלו לממש את הכסף שמשכתם על מה שתרצו בלי שום הגבלה.

איך עובדים כרטיסי אשראי עם קאשבק:

מקס בק של MAX
במקס בק מקבלים 1% החזר על הקניות שלכם בכרטיס האשראי בשנה הראשונה ו-0.75% מהשנה השנייה. כשתגיעו ל-75 נקודות תוכלו להמיר אותן לגיפטקארד דיגיטלי. גם כאן לא תשלמו דמי כרטיס ב-12 החודשים הראשונים.

CashBack+ של ישרכארט
בשנה הראשונה להפעלת הכרטיס יחס הצבירה הוא 1% מכל קניה. אם תגיעו ל-7,500 ₪ ומעלה תקבלו החזר של 1.35% על כל הסכום (בהתאם לתנאים). החל מהשנה השנייה יחס הצבירה משתה ויורד ל0.75%. כאשר תגיעו להחזר של 50 ₪ תוכלו להמיר את הכסף לגיפטקארד דיגיטלי.

Premium CashBack של אמריקן אקספרס
בעסקאות של 10,000 ₪ ומעלה תקבלו 1.6%, על עסקאות מתחת ל- 10,000 ₪ תקבלו 1%. בביצוע עסקאות כמו תשלום ארנונה, חשמל ועוד, ההחזר יהיה נמוך יותר. החל מהשנה השניה יחס הצבירה עומד על 0.75%. כאשר תגיעו ל-50 ₪ צבורים תוכלו להמיר אותם לגיפטקארד דיגיטלי.

כאל פיקס בק
גם ב- Cal FixBACK תוכלו לצבור 1% בשנה הראשונה ו- 0.75% החל מהשנה השנייה. בתשלום למשרדים ממשלתיים הצבירה תהיה 0.5% בשנה הראשונה ו- 0.38% בשנה השנייה. בשנה הראשונה תקבלו פטור מלא מדמי כרטיס. את ההחזר הצבור תוכלו להמיר לגיפטקארד של ביימי.

האם כרטיס אשראי קאשבק משתלם?

תלוי. זה משתנה בין לקוח ללקוח ובגובה ההוצאות שלכם באשראי. חשוב לזכור שאף חברת אשראי לא מחזירה כסף מזומן אלא רק גיפטקארד למימוש בחנויות שבהסדר, שהוא בעצם זיכוי יותר מאשר קאשבק. חלק מהחברות מאפשרות צבירה משפחתית של כמה כרטיסים מאותו חשבון, זה יכול להיות קצת יותר משתלם. חשוב לזכור ששימוש בכרטיסים מסוג זה ניתנים לשילוב עם קניה וקבלת החזר כספי דרך אתר קאשבק שברוב המקרים הרבה יותר משתלם מההחזר באשראי. בקאשבק תקבלו החזר לחשבון הבנק, הביט או הפייפאל שלכם.

המלצות לחיסכון

עם העליה ביוקר המחיה נהיה יותר ויותר קשה לחסוך. כדי להפחית ולצמצם בהוצאות חשוב להשוות מחירים לפני הקנייה. כמעט לכל מוצר יש תחליף זול יותר. השוו מחירים וחסכו מאות שקלים בחודש. בנוסף, עברו על הוצאות משק הבית שלכם ונסו לבדוק היכן ניתן לצמצם ולהוזיל עלויות, אם זה בחשבון הסלולר, בתשלומים להוט/יס ואפילו בדמי כרטיס האשראי או העמלות שגובים מכם בבנק.
בקאשבק תוכלו להשוות מחירים ולבדוק באיזה חנות תקבלו את ההחזר הגדול ביותר, תוכלו גם להוריד את התוסף לדפדפן שיקפיץ לכם הודעה בכל פעם שתיכנסו לאתר שיש בו קאשבק.

הפרטים נכונים לרגע כתיבת הכתבה, המידע העדכני ביותר ניתן בתקנון התוכניות של חברות האשראי. ט.ל.ח.