איך מקבלים החזר כספי על קניות אונליין? הכירו את שיטת קאשבק של הצרכנים החכמים ברשת

איך מקבלים החזר כספי על קניות אונליין? הכירו את שיטת קאשבק של הצרכנים החכמים ברשת

שמעתם פעם על בלאק פריידי? או חג הקניות הישראלי שופינג IL במקרה? כנראה שכן וגם שמתם לב שביום הרווקים יש מכירה בלעדית ובסייבר מאנדיי סיילים שחייבים לראות, ביום המשפחה מבצעים בלעדיים ושבוע לפני פסח כלי בית במחיר נדיר 'שלא יחזור לעולם'....
עולם מקוון כמנהגו נוהג והגלגל מסתובב. מדי שנה ימי המכירות החוזרים, הופכים מושכים יותר, גדולים יותר, עם הרבה יותר מוצרים ואפשרויות שילוח ותשלום - העובדות כבר בשטח, אנחנו קונים יותר מבעבר ובעיקר אונליין. בעזרת שיטת קאשבק תוכלו לקבל החזר כספי על הקניות המקוונות שלכם, להוזיל עלויות ולהיחשף למבצעים הרלוונטים אליכם. כך תהיו גם אתם צרכני רשת נבונים:

קאשבק - זה כסף שחוזר לחשבון
תאגידי הענק מוכנים לחלוק עם אתרים רבים ברחבי העולם עמלות מכירה ובלבד שיביאו להם תנועת קונים שיתענינו, ידפדפו, יוסיפו לעגלות הקניות מוצרים רבים וירכשו כמה שיותר. זה מצב של WIN-WIN - הגולש מקבל את מבוקשו, תאגיד המסחר מקבל לקוח והמתווך - דמי תיווך. שיטת תיווך זו נקראת בעגה המקוונת - 'אפילייט'. בשיטה זו כמות הכסף שמשולמת למתווך, מוגבלת.

קאשבק היא שיטה בה תאגידי המסחר מוכנים לשלם למעשה כפול - לקונה ולמתווך. כאשר אתם נרשמים לאתר קאשבק וממנו עוברים לרכישה באחד מאתרי המסחר בישראל ובעולם - אתרים איתם הגיע אותו אתר קאשבק להסדר (בינהם ניתן למצוא את כל השמות הגדולים, החל מחברת התעופה הישראלית אל-על, דרך אתר הקופונים באליגם וכלה ב'איביי' ואליאקספרס, מאתרי המסחר המקוון הגדולים בעולם) - אתר המסחר מעניק בחזרה אחוז מהרכישה, חלקו עבור המתווך כאמור, חלקו יחזור לחשבון הקאשבק שלכם וממנו אליכם לכיס.

דגשים לבחירת שירות קאשבק
שיטת קאשבק מקובלת בעולם המקוון למעלה מעשור ואולם בישראל כמו בישראל, השיטה הכתה גלים לראשונה עם השקת אתר הקאשבק הראשון cashback.co.il שגם מפעיל את אתר הקאשבק של חברת האשראי לאומי קארד (פיי-בק). כיום ניתן למצוא שירותי קאשבק רבים ומגוונים, חלקם נישתיים וחלקם מתחרים על אותו נתח שוק של רוכשי מוצרים מקוונים. ריכזנו עבורכם מספר המלצות של משתמשי קאשבק ותיקים, כיצד לחבור אל שירות הקאשבק הטוב ביותר עבורכם:

- אתרי קאשבק לא אמורים לגבות כסף או לדרוש פרטי אשראי/אמצעי תשלום מיד בהתחלה. תוכלו להזין את הנתונים כשתרצו למשוך את כספכם מחשבון הקאשבק בכל עת.
- בעולמות ההחזר הכספי, מקובל להעניק 'מתנת הרשמה' למשתמשי קאשבק חדשים, ודאו שהשירות אליו אתם נרשמים מעניק את ההזנקה הראשונית הזו.
- ודאו כי אתר הקאשבק אליו אתם נרשמים, מכיל מגוון של קישורים לאתרי מסחר ישראלים ובינלאומיים, ממגוון גדול של תחומים ובעיקר, את החנויות בהן אתם נוהגים לקנות אונליין.
- עיקבו אחר הדיווחים של שירותי הקאשבק באתרים עצמם ובנוכחות שלהם ברשתות החברתיות כדי לבדוק ולברור את העדכניים ביותר.
- בידקו המלצות של משתמשים אחרים על שירות הקאשבק אליו אתם עומדים להירשם.
- ודאו כי אתם מבינים היטב את תנאי משיכת הכסף וכי הם הגיוניים.

דוגמא להחזר כספי ממסע קניות בנובמבר 2018
גלית (השם המלא שמור אצל מנהל הבנק שלה שנמצא בלחץ בכל פעם שיש סייל), הסכימה לשתף אותנו בתהליכי הקניות שחוותה במסגרת חודש נובמבר עמוס חגי הקניות והיא מספרת על החזר כספי של מעל 250 ש"ח מיום קניות אחד בלבד, במסגרתו רכשה כרטיס טיסה לאמסטרדם וקיבלה החזר כספי מחברת אל-על, סגרה דרך אתר בוקינג דוט קום מלון לה ולבנה וקיבלה את ההחזר כמעט מייד, תחפושות לפורים והמון אקססוריז אופנתיים נאספו לערמות שזיכו אותה בעשרות שקלים נוספים מאתרי איביי ו'דיל אקסטרים' ובסופו של החודש היא כאמור עמדה על החזר כספי של מאות שקלים. את האפשרות למשוך את הכסף לחשבון הבנק שלה/לפייפאל, היא קיבלה מיד עם חציית ה 100 ש"ח הראשונים וההעברה כבר בוצעה.

חיסכו גם אתם בקניות אונליין שלכם עשרות ומאות שקלים שיחזרו לחשבון שלכם ויאפשרו לכם להרוויח יותר.

ליחצו עכשיו על כפתור ההרשמה ותהנו מ-10 ש"ח מתנה בחשבון הקאשבק שלכם!