החזר כספי (קשבאק) מקניות באינטרנט - האם זה באמת עובד? כן! והנה ההסבר כיצד

כשרוב האתרים הגדולים בעולם למסחר (בינהם איביי, אסוס, בוקינג דוט קום, אלי-אקספרס ואחרים) מציעים תוכניות אפילייט ('שותפים'), המנגנון של קשבאק- החזר כספי בעבור כל רכישה - קל, אמין ומשתלם יותר. כך עובד מנגנון קשבאק בחנויות המובילות בעולם ובישראל:

קשבאק - מי משלם, מי מרוויח, והאם זה על חשבון הלקוח?

החנות משלמת, האתר המפנה מרוויח ולא, זה לא על חשבונכם….אתם רק מרוויחים מזה! החנות ממנה אתם רוכשים, בין או זו איביי, iHerb, גרופון או וואלה-שופס, היא האחראית על מימון ההחזר הכספי. עבור כל עסקה שמתבצעת, היא משלמת סכום לאתר הקאשבק שהפנה אותו אליה. לא רק שהכסף אינו על חשבון הלקוח, בפועל הוא גם חוסך בכל רכישה את אחוז ההחזר (שבדרך כלל נע בין 1.5% ל 10%, תלוי בתנאי החנות המקוונת בה אתם רוכשים, ואת נתוניה אפשר למצוא ברשימת החנויות באתר שלנו).

איך מקבלים קשבאק בעזרת Cashback.co.il?

השלב הראשון הוא הרשמה קצרה ופשוטה לאתר. ההרשמה מסייעת לנו להציע לכם את המבצעים והחנויות הרלוונטים לכם, ובכל מקרה תוכלו ליהנות ולרכוש בכל החנויות הכי מבוקשות בעולם. כאשר אתם נכנסים לחנות ורוכשים בה, המידע עובר חזרה לאתר cashback.co.il וסכום ההחזר מצטבר לכם ב'ארנק וירטואלי' שצובר וצובר. כאשר מגיעים ל-100 ש"ח (90 ש"ח כתוצאה מההחזר הכספי בקניות באתרים תומכי קשבאק + 10 ש"ח מתנה שאתר Cashback.co.il מעניק לכל המצטרפים החדשים), ניתן למשוך את הכסף אל חשבון הבנק שלכם (בהעברה מאובטחת) או בתשלום לחשבון ה Pay-pal שלכם.

קונים הרבה באינטרנט? תהפכו את זה למשתלם יותר! שתי דוגמאות ל'חבילות קשבאק משפחתיות':

משפחת 'כולם קונים':
אבא קנה באלי-אקספרס ראוטר אלחוטי, מגן מסך לאייפון של כולנו וקייס עור מבריק לאייפד, הוא קיבל על זה 5 ש"ח החזר.
אחי הזמין לכולנו מעילים ב'אושקוש' (קארטרס) וקיבל 45 ש"ח החזר.
אחותי קנתה באסוס שתי שמלות וקיבלה 11 ש"ח החזר ולי הזמינו כרטיס למשחק של ריאל נגד אתלטיקו וקיבלנו 116 ש"ח החזר!
משפחת 'אמא איבדה את זה':
אמא הזמינה נעליים באלי-אקספרס (לה, לי ולאבא שלושה זוגות), וגם זוג משקפיי קריאה (בעלות של 90% פחות ממה שראתה אצל האופטומטריסט השכונתי) וגרבי צמר שיהיו לי לצבא (עוד לא חגגתי בר-מצווה). אחר כך היא עברה לאיביי והזמינה תחפושות לכמה וכמה חגי פורים. בבוקינג דוט קום סגרה לנו שבוע הכל כלול ביוון וחצי שנה לאחר מכן בקפריסין. בסוף היום היא הזמינה מייבש כביסה בוואלה-שופס כי הישן עשה רעש של ישן.
טוב נו, לפחות קיבלנו 460 ש"ח קשבאק!

הערת שוליים - קאשבק או קשבאק?

ניסינו לברר עם מומחי השפה איך אומרים, או יותר נכון איך כותבים את המילה המייצגת החזר הכספי בעברית. התשובה חד משמעית - מכיוון שזו מילה לועזית (Cashback) ואפילו סוג של סלנג ברוב הניבים הרלוונטים על אף היותה בינלאומית, התרגום לעברית יכול להיכתב בשתי הצורות - קשבאק וכן גם קאשבק. הרוב - על פי בדיקה פשוטה בתוצאות החיפוש של גוגל - בוחרים בצורה קאשבק כדי לציין החזר כספי. כך או כך, אל תשכחו לעבור באתר Cashback.co.il לפני כל קנייה באינטרנט, כדי שבסיומה תקבלו החזר כספי לחשבונכם האישי.

קנייה מהנה!