אליאקספרס  ו- iHerb בזמן קורונה

אליאקספרס ו- iHerb בזמן קורונה

בזמן סגר קונים באינטרנט בלב שקט, גם מסין.

אליאקספרס, ענקית הקניות מסין, לצד חברתה iHerb, ענקית הקוסמטיקה, התוספים והתרופות מסין, ממשיכות לעבוד גם בזמן הקורונה. שתיהן חוו קשיים בשיא ההתפרצות הסינית ושתיהן היו הראשונות בשוק המקומי והעולמי להתאושש. מדובר בשני אתרים עם מימון רב, יכולות התאמה למצב ונסיון.

ב- iHerb, כמו גם באתר Aliexpress, ההתייחסות המיידית למצב עשתה את עבודת ההרגעה; מאמרים מרחבי העולם קובצו לדפים יעודיים, פרסום שאלות ותשובות שנכתבו בנושא, חוויות לקוח חיוביות שהוכיחו כי המשלוחים מתפקדים, ובעיקר - מבצעים, רלוונטיות, ומחירים נמוכים.

בשביל להצטייד במיטב המסכות, ג'ל חיטוי, מכשירי טיהור אוויר וציוד נוסף שיאפשר "לחימה בקורונה", ריכזו רשימת מוצרים באליאקספרס שיסייעו לצרכן בעת משבר הקורונה. לפי כמות המכירות ניתן לראות כי אלו הפכו פופולאריים ביותר בתקופה האחרונה. גולשים מספרים כי אחת הרכישות המוצלחות ביותר היא מסכת ההגנה הבסיסית שמחירה באתר מתחילה בסנט בודד (0.036 ש"ח בלבד!), וחלק מהגולשים אף תורמים אותה ומוצרים אחרים נוספים לצוותים רפואיים.

לצד אבל כבד על המתים ממחלת הקורונה זורם גם הרבה הומור בעורקי האתרים הטרנדיים iHerb ו- Aliexpress:
כמחווה לבירה קורונה, שמכירותיה קרסו ברחבי העולם מאז שהודבק ל'קוביד 19' השם של הבירה "קורונה", רוכזו באתר כל המרצ'נדייז הקשורים למותג ואתם יכולים להזמין מזכרות מעולם שבו קורונה הייתה רק בירה.
שווה במיוחד להזמין חולצת קורונה בסיסית כמו זו ב-3 דולרים בלבד. מי יודע, אולי המניות עוד יעלו יום אחד במבשלות הבירה?!smile

המאמר המקיף של iHerb אודות הקורונה, שפורסם בבלוג של האתר, שווה קריאה והתייחסות אמיתית להמלצות הנאמרות שם ולציטוטי המומחים. אנשים אשר נעזרים בתוספים ותכשירים שונים יגלו באתר עולם ומלואו של הגנות, טיפולים והסברים רבים על תופעות בריאותיות שונות, לרבות התגוננות וטיפול בוירוסי החורף, ביניהם, משפחת נגיפי הקורונה.

כדי לקבל מידע מהיר ואמין, מומלץ לעקוב אחר האתרים הללו גם ברשתות החברתיות ואף להנות ממבצעים בלתי חוזרים, שמוצעים דווקא בימים אלו, ולקבל תמונת מצב עדכנית על יכולות השילוח.
ב-iHerb לדוגמא, בוטלה אפשרות המשלוח החינמית וכיום ניתן להשתמש בשילוח עד הבית בלבד בעזרת שליחי BOXIT או חברת DHL.

שימו לב! באתרים הסינים קיימות מגבלות וזמני השילוח עשויים להתעכב.
אמנם לא מדובר על הגבלת משלוחים הרמטית כפי שאמאזון מקיימת על ישראל, אך בכל זאת – מומלץ להישאר מעודכנים מול האתרים ולרכוש תמיד בעזרת קאשבק! הרווח כולו שלכם בכל קנייה.