הכל על דרופשיפינג - 5 כלים שכל דרופשיפר חייב להכיר

הכל על דרופשיפינג - 5 כלים שכל דרופשיפר חייב להכיר

דרופשיפינג היא שיטת שיווק מקובלת בעולם המקוון. המשווק - הדרופשיפר מפעיל מותג יחסית וירטואלי שמקבל חשיפה, מוכר ולמעשה מחבר בין הלקוח לבין החנות ה'אמיתית' - אמאזון, איביי, עליאקספרס ואחרים ובדרך כלל אינו בעל חנות פיזית או מחסנים עם מלאי.

בעזרת הכלים הבאים, תהפכו מדרופשיפרים מתחילים לדרופשיפרים מנוסים ויעילים. 

קראו גם על שירות ה 'VIP Drop-Shipping' הבלעדי של קאשבק ותמשיכו להרוויח, יותר.

ייעול השיווק בשיטת דרופשיפינג:

בעזרת כלי רשת שונים ניתן לחסוך, ליעל ולהגדיל את השורה התחתונה של כל תהליך שיווקי דיגיטלי. זכרו, עליכם מוטלת האחריות לתת ללקוח תהליך רכישה חלק, מהיר ומאובטח. כאשר תימצאו ספק מוצרים זול ותקימו את החנות שלכם באתר/איביי וכד', כל ביקורת/פידבק ציבורי ישפיע על הצעד הבא שלכם ועל הצלחתכם, הקפידו על כללי מסחר נאותים והשתמשו בכלים שיסייעו לכם לבצע את מלאכת ה'דרופשיפינג' בצורה האופטימלית.

חמשת הכלים הבסיסיים לעזרת ה-'דרופשיפר':

1. Google Alerts - לאחר חיפוש כלשהוא בגוגל, בתחתית התוצאות ניתן ‘להירשם’ לתוצאת החיפוש ולנהל מול גוגל דרך החשבון שלכם מערכת תזכורות. התזכורות האלו ידאגו שכל פעם שמציינים ביטוי מסויים ברחבי הרשת וגוגל מזהה אותו (מבחינת שיווק אונליין ומיקום בתוצאות האורגניות בגוגל, דף שגוגל לא מכיר, כאילו לא קיים), אתם תקבלו התרעה. כך תוכלו לעקוב אחרי נישות ספציפיות ואחרי התפתחות וחשיפה למותג שלכם.

2. Mail Chimp - מייל צ'ימפ היא מערכת דיוור מהגדולות והיעילות בעולם. מאז תחילת ימי חוקי הספאם בעולם, שלא מאפשרים לכל אחד לשלוח אלפי מיילים שיווקיים (וגם אם כן תנסו, ברוב שרתי הדוא"ל בעולם ובפלטפורמת השליחה עצמה - ג'ימייל וכד' - ככל הנראה תיחסמו במהרה ולא תוכלו להמשיך בשליחה), שירות כמו Mail-Chimp מאפשר שליחה המונית מוסדרת, כזו שלא 'חוטפת' חסימות ושרתיה נמצאים לרוב דווקא ב White lists, רשימות של כתובות כשרות למשלוח וקבלה, גם של חומר שיווקי ובלבד שתעמדו בתנאים של מייל צ'ימפ ותוודאו שרק גולשים אשר מעוניינים בכך ימשיכו לקבל את הדיוור שלכם. ב MailChimp ניתן לשלוח עד 2000 כתובות מדי חודש ללא עלות, מתוך מגוון תבניות מותאמות למחשב ולנייד. מעבר לכמות הזו, תצטרכו לשלם סכומים לא גדולים ובכל מקרה תקבלו ניטור וניתוח של הביצועים - מי פתח את הניוזלטר/האימייל השיווקי שלכם, כמה פעמים, מה הייתה הפעולה הבאה אחרי הפתיחה וכד'.

3. Cashback - ישנם מספר אתרי קאשבק עולמיים שיוכלו להוזיל לדרופשיפר את עלויות רכישת המוצרים אונליין, אך אנו מציגים את שירות ה VIP הייחודי והבלעדי בארץ במיוחד למשווקים בשיטת דרופשיפינג (Drop-Shipping):
# בנוסף לאתר Cashback.co.il, תוכלו להשתמש בכלים שיקלו עליכם את המלאכה - האפליקציה מבית קאשבק והתוסף לדפדפן כרום שעושים עבורכם את העבודה ודואגים להחזר כספי בכל אתר שבו תירכשו והוא חלק מתוכניות ה'קאשבק'.
# לרוכשים מעל 3500 ש"ח סחורה בחודש, אנו מעניקים כאמור שירות ייחודי, 'דרופשיפינג VIP' הכולל שירות לקוחות ייעודי הנותן מענה מהיר.
# דרופשיפר שיעמוד בתנאי התוכנית, יהיה זכאי לתוספת של 10% מתנה על סכום ההחזר הכספי.

4. Hot Jar - הוט-ג'אר, בדומה לכלי Page Analytics מבית גוגל, ממפה את דפי האתר לפי התנהגות הגולשים ומאפשר לכם (בתנאי שיש לכם אתר עם אפשרות לשתול בו קוד ייחודי של HotJar), להקליט את תנועות והתנהגויות הגולשים באתר שלכם. בעזרת הקלטת מסלולי גלישה וגישה באתר, ניתן לשפר תהליכים, לפענח מכשולים בדרך לרכישה ולהגדיל חשיפה לאיזורים, דפים ומוצרים מסוימים.

5. כלים להשוואת מחירים - shopping.com / זאפ / Google Shopping וכד', הם כלים שנועדו לרכז מידע כללי וכספי, על מותגים, חנויות ובעיקר מוצרים, תוך ניסיון להשוות מחירים מאלפי מקורות במקביל. הקושי באתרים אלו הוא כמובן הניסיון לאחידות - כל חנות או מותג מכנים את המוצרים שלהם ומתארים אותם באופן שונה ואולם הכלים האלו, שנכנסו בשנים האחרונות לתחום ה AI (אינטליגנציה מלאכותית) ותהליכי 'מאשין לרנינג' שבהם המערכת/תוכנה לומדות התנהגויות, ביקוש ומסיקות מסקנות עצמאיות להמשך הפעילות - מצליחים להציג תוצאות אחידות ולתת השוואה בין המחירים. בעזרת כלים אלו, תוכלו לשמור על רמת מחירים נמוכה/סבירה או גבוהה, בהתאם לאופי המותג שאתם משווקים.

אם אתם דרופשיפרים בתחילת דרככם, או אפילו מנוסים ורוצים תנאי רכישה מעולים, דברו איתנו!

Cashback.co.il יוזיל לכם את העלויות בעוד כ 5-20%.