דראגסטור - המסע של בית המרקחת הטוב ברחוב לעולם המקוון

דראגסטור - המסע של בית המרקחת הטוב ברחוב לעולם המקוון

חנויות פארם נשארו מאחור בכל הנוגע לשירות אונליין של הרשתות המובילות (סופר-פארם, ניו-פארם) שרק לאחרונה שינו גישה והבינו את הפוטנציאל הטמון ברכישה אונליין, במיוחד במוצרים שהן מציעות לקהל היעד שלהן - מוצרי היגיינה, טיפוח, קוסמטיקה, תרופות, תוספים תזונתיים, אביזרי סיכוך ומין שהמעבר שלהם לעולם המקוון עשה ועושה חיים קלים לביישנים ועוד. לעומתן, נוצץ כוכב ישראלי בשמי האיקומרס מראשיתם בארץ - דראגסטור/Drugstore.co.il. מאתרי המסחר הראשונים בסיומת ישראלית ובית המרקחת המקוון הראשון בארץ.

שור טבצניק, הנסיון שמאחורי דראגסטור

משפחות שור-טבצ'ניק, שושלת ארוכת שנים של רוקחים מומחים, ידוע ברשת חנויות בתי המרקחת שהיו פרוסות בארץ עד אמצע העשור הראשון של המאה הנוכחית. ככל שהתפתח המסחר המקוון, הצטמצו חנויות שור טבצ'ניק כמו גם בתי מרקחת אחרים, חנויות מסוגים שונים (מוזיקה, משרדי כוח אדם) והמעבר לעולם הדיגיטלי הואץ.

היתרון באונליין עבור דראגסטור ובתי מרקחת אחרים

חברות שמנהלות בתי מרקחת כמו שור-טבצ'ניק וכמו לאחרונה ברשתות ניו/סופר פארם, הבינו שהמסחר הדיגיטלי פותר עבור כל הצדדים בעיות רבות, מייעל, מוזיל ומשפר את היכולת של הלקוח להבין ושל הספק לתת את המוצר המתאים. מוצרים שאין צורך להתייעץ בבחירתם, הפכו לקטיף קל בזכות אתרי אינטרנט כמו דראגסטור, אתר המכירה אונליין של רשת שור-טבצ'ניק שהחל את דרכו בימים הראשונים של מסחר וגלישה במהירות סבירה בישראל, אי שם לפני 'באג אלפיים' המושמץ.

טיפים לרוכשים באתר דראגסטור

  • בכל קנייה מעל 269 ש"ח, דראגסטור ישלחו לכם את המוצרים עם שליח עד הבית בחינם.
  • שימו לב לקטגוריית 'קפה ומאפה' - קונים ב 50 ש"ח או יותר ממוצרי החנות ומקבלים שובר לבתי קפה מובילים.
  • בתחתית האתר, תוכלו להגיע לקטגוריות מיוחדות, פנינים בתוך האתר כמו מוצרים שלא נוסו על בעלי חיים, קטגוריית ידידותי לטבעונים, רשימת מוצרים עד 10 ש"ח, מוצרי פארם חדשים על המדף וגם מוצרים עם הכשר עבור הקהל הדתי.
  • כל מוצר שרכשתם ואינו לטעמכם, תוכלו להחזיר עד 14 יום מרגע הקנייה.
  • תוכלו להעניק Gift Card של דראגסטור כמתנה, קופון של 199 ש"ח ומעלה יזכה אתכם ב 30 ש"ח מתנת דראגסטור.

אל תשכחו לעבור באתר קאשבק (cashback.co.il) לפני כל קנייה אונליין ובפרט כשאתם עומדים לרכוש מבין עשרות אלפי המוצרים של 'דראגסטור' (drugstore.co.il). בעבור כל קנייה, תקבלו החזר כספי ישירות לחשבונכם. את הכסף שמצטבר מקניות דרך איביי, עליאקספרס, אסוס, וואלה שופס, בוקינג דוט קום ועכשיו גם דראגסטור, תוכלו למשוך לחשבון הבנק או לפייפאל שלכם בקלות.

קנייה מהנה!