בגדי נשים אופנת קיץ-חורף 2020 - מה נראה ברחוב ובאינטרנט בשנה הקרובה?

בגדי נשים אופנת קיץ-חורף 2020 - מה נראה ברחוב ובאינטרנט בשנה הקרובה?

אם אתם מחפשים בארון שלכם ואתם עם חשק לקניות, זה הזמן לקבל השראה מהסטייל ברחוב של ערי הבירה הגדולות בעולם.
מפריטי לבוש קלאסיים עם טוויסט מעודכן ומחוייט דרך לבוש ייחודי לכל אחד ואחת. היכונו לעדכן את המלתחה שלכם עם הטרנדים העכשווים ביותר של אביב, קיץ וחורף 2020.

1. נעליים מעבר לנעליים. בין אם את הולכת למשרד או לארוחת בוקר עם חברות, זוג נעליי עקב גבוהות שעולות מעבר למכנס ה'סיגרי', הן מראה שתופס תאוצה. ז'קט לרוב משלים את המראה המחויט ו/או חולצה ללא כתפיות, ישלימו את המראה.

2. שרוולים ויקטוראינים מוגזמים - עם מראה ויקטוריאני מושלם, הישר מהמאה ה- 18, מגיעים אלינו שוב השרוולים המנופחים התורמים למראה מותן צרה וחופשיות תנועתית.

3. מעילי פאוקס מעור - מעילי מעטפת צמודים אך גדולים, מחממים וניתנים לפתיחה בקלות. מעילי העור הכבדים של החורף מתחלפים בעליוניות דמויות עור קלילויות יותר, המאפשרות לאסוף את המראה ולהרחיב את מגוון הצבעים בפתיחה וסגירה של 2-3 כפתורים עליונים של המעיל.

4. הדפסים זהים בחלקים שונים - בין אם זה החולצה והמכנסיים, הז'קט והנעליים, המשקף והתיק או שילובים אחרים, יותר ויותר טרנדים אופנתיים משלבים את האלמנטים החוזרים בהדפסה. השילוב והריחוק בין שני אלמנטים בעלי צבע או טקסטורה דומה, מאפשרים לייצר מראה גבוה, דק או רחב יותר, בהתאם לצורך ושילוב צבעים לא פסטליים בינהם.

5. למרות הפופלאריות, נעלי עקב עדיין נחשבות כסלע מחלוקת בין האופנה לנוחות ובדיוק לשם נכנסה הנישה החדשה-ישנה של עקבים מרובעים, נוחים יותר יש שיעידו ומשווים לכל צועדת מראה מחויט ואירופאי מתמיד. נעלי העקב המיוחדות, יתפסו השנה פינה מיוחדת בחנויות הנעליים.

הטיפ המבוקש ביותר הוא כמו תמיד המחיר ואיפה לקנות. המחיר משתנה בהתאם לעונות השנה וכן גם המגפה שפקדה את העולם בעקבות הוירוס החדש (קורונה) יצרו טלטלה אופנתית שאת תוצאותיה נגלה כנראה רק בשנים הקרובות. החנויות והמותגים המובילים בעולם גם הם חווים מהפכה ואולם בכל הקשור להזמנות אונליין, נראה כי יש פריחה מחודשת של עולמות איקומרס רדומים. נצלו את ההזדמנות לרכוש אופנה וכל מוצר באמצעות שירות 'קאשבק' ובסוף תקופת הקורונה יהיה לכם סכום נוסף שמגיע לכם חזרה.