מונדיאל קטאר 2022 - כרטיסים למשחקים, בתי מלון והחזרי קאשבק על חופשה מאורגנת וחבילות אירוח

מונדיאל קטאר 2022: כרטיסים למשחקים, בתי מלון והחזרי קאשבק

טורניר גביע העולם בכדורגל או בשמו הגלובלי המוכר - מונדיאל, הוא אחד מאירועי הספורט והתרבות הגדולים בתבל, כזה שכל העיניים נשואות אליו. מונדיאל קטאר 2022 הוא מאותם אירועים מכוננים המרתקים עשרות ובשלבים המכריעים אף מאות מיליוני צופים אל המסך, מכל רחבי העולם. מסין ועד ברזיל. מאירופה ועד אוסטרליה. רכישת כרטיסי טיסה, חבילות אירוח או נופשונים בקטאר, היא הזדמנות מצויינת לקהל החזר כספי (קאשבק) ולהוזיל את העלויות.

מונדיאל קטאר 2022  - היסטוריה בספורט העולמי

הטורניר הבינלאומי, שבעבר קיבץ 16 או 24 נבחרות, הולך ומתרחב וכיום מכיל כבר 32 נבחרות שעושות את הדרך הארוכה אליו. זאת לאחר שהעפילו מטורניר 'מוקדמות מונדיאל קטאר 2022' מכל אחת מחמש היבשות מהן הן מגיעות.
טורניר גביע העולם ('מונדיאל') משוחק החל משנת 1930 ועד היום אחת ל4 שנים. (פרט להפסקה בין 1942 ל1946 בזמן מלחמת העולם השנייה). 
אם במאה ה20 המדינות המארחות היו תמיד נציגות של יבשת אירופה ואמריקה (בעיקר אמריקה הלטינית), הרי שבשני העשורים האחרונים לא כך הדבר. 

פיפ"א - התאחדות הכדורגל העולמית רצתה ועודנה מנסה להנגיש את המשחק הפופולרי כמו גם את הטורניר מונדיאל קטאר 2022 עצמו לכל קצוות הגלובוס, כולל מדינות העולם השלישי. כך יצא שאת טורניר מונדיאל 2002 שנערך לראשונה באסיה אירחו 2 מדינות בצוותא - יפן ודרום קוריאה. ב2010 הגיע המונדיאל ליבשת אפריקה ושוחק במדינת דרום אפריקה שהיתה מוחרמת ומבודדת שנים רבות בשל שלטון האפרטהייד. 

המונדיאל הקרוב שייערך בקטאר יהיה ייחודי ויעשה היסטוריה מכמה וכמה בחינות. ראשית המדינה המארחת. זה הטורניר הראשון שמארח העולם הערבי וגם לכך יש השלכות בהן ניגע בהמשך. 
שנית, מאחר ועונת הכדורגל ברוב הליגות בעולם נמשכת מאוגוסט ועד סוף מאי, טורניר הכדורגל הגדול בעולם משוחק מאמצע חודש יוני ועד תחילת-אמצע חודש יולי. זהו זמן הפגרה והחופש שבין עונת כדורגל אחת למשניה. הפעם, מאחר והמונדיאל מגיע למדינה חמה במיוחד כמו קטאר, הוזז לצורך כך הטורניר לנובמבר. זאת על מנת להקל על השחקנים והאוהדים הרבים מכל העולם, הצפויים לפקוד את המדינה ובכך להימנע ממשחקים בחודשי הקיץ הלוהטים.

על פי חוקי הטורניר, הנבחרת המארחת זוכה להעפיל אוטומטית אליו ולכן תתרחש עוד היסטורייה קטנה עם השתתפות ראשונה של מדינת המפרץ בטורניר גביע העולם.

חבילות אירוח, בתי מלון בקטאר וכרטיסי טיסה למונדיאל קטאר 2022

כיאה לאירוע כה גדול ונוצץ המתקיים אחת ל4 שנים, סוכנויות הנסיעות הרבות כבר מזמן מתכוננות ועובדות במרץ לקראת מונדיאל קטאר 2022. עד כה הן רכשו למעלה מ82 אלף חבילות אירוח שונות ומגוונות.
החל מלינה במלונות סטנדרטיים באזורים אורבניים ועד שהייה במלונות יוקרה צפים על יאכטות וכלה באטרקצייה של אוהלי חמישה כוכבים במדבר. 

אם בעבר, נאלצו האוהדים הרבים לעבור מסע מפרך עם הנבחרת שלהם מעיר לעיר במדינות עצומות כמו במשחקי מונדיאל ברזיל ב2014 ורוסיה הענקית אף יותר ב2018, הרי שמדינת המפרץ מביאה עימה בשורה משמחת. מעבר לשטחה הפיזי הקטן יחסית, כל האיצטדיונים שנקבעו למונדיאל בקטאר, מחוברים היטב ברשת מטרו שאורכה 300 ק"מ בלבד וכך יוכלו המוני התיירים לעבור ולטייל במהירות יחסית מיעד ליעד. 

תוסיפו לכך את העובדה שטורניר מונדיאל קטאר 2022  ישוחק לראשונה במהלך עונת החורף במדינה המזרח תיכונית עם מזג אויר מושלם (צפי ל20-25 מעלות בעת הזו) וקיבלתם חגיגה תיירותית במיטבה.

אחד החששות הגדולים של אוהדי הכדורגל הרבים מרחבי העולם מקטאר הוא העובדה שמדובר אחרי הכל במדינה מוסלמית. וכאחת כזו, תימנע מהם גישה לאלכוהול במהלך החודש בו משוחק הטורניר. ואתם חייבים להודות, מונדיאל נטול גלונים של בירות זה לא אותו דבר. עם זאת, דאגה המדינה למלונות מורשים ואף למפעלים מיוחדים שיוקמו במתחמי אוהדים בהן תותר מכירה והגשה של אלכוהול עבור כל אותם אוהדים שכל כך חפצים בכך.

למרות שמדובר במדינה מוסלמית ערבית לכל דבר ועניין, קטאר מורכבת בעיקר ממהגרים, פועלים זרים והרבה מאוד אנשי עסקים מערביים שהעבירו את עיקר פעילותם העסקית למדינת המפרץ. ולכן השפה האנגלית מאוד שגורה בה. מה שיקל על שהותם של המוני האוהדים כשביחד עם קבלת הפנים והמנטליות המקומית החמה, יוכלו להרגיש ולהתנהל בנוחות מירבית.

למרות שהעולם הערבי וגם קטאר עצמה עם קשריה עם האחים המוסלמים וחמאס למשל, נקשרים לא אחת עם מקרי אלימות וטרור, המדינה נחשבת לאחת הבטוחות בעולם עם שיעורי פשיעה נמוכים במיוחד.
יש בה חופש תנועה מוחלט בכל שעות היממה, הן לגברים והן לנשים. אמנם עם מגבלות לבוש צנוע במרחב הציבורי, אך לא בצורה דרקונית עם כיסויים מכף רגל ועד ראש. 

מכינים את המדינה לתיירות ספורט לקראת המונדיאל בקטאר 2022

למעלה ממיליון תיירים צפויים לבקר ולשהות במדינה בזמן מונדיאל קטאר 2022 הקרוב. אחת הסיבות לכך היא הנגישות הרבה של קטאר לעולם בשל היותה ממוקמת במרכז כדור הארץ, דבר שיקל על הנהירה ההמונית של האוהדים מאירופה,דרום אמריקה, אוסטרליה והמזרח הרחוק. 

מדינת המפרץ השקיעה מיליארדים בפיתוח תשתיות שיספקו את האריזה המושלמת למונדיאל 2022. ההשקעה הרבה לא פסחה גם על שמונת האיצטדיונים המארחים. כולם יהיו ממוזגים לחלוטין על מנת לספק לאוהדים וצוותי השידור הרבים את חויית הצפייה האופטימלית. 

ערי קטאר בהן יתקיימו תחרויות מונדיאל קטאר 2022

חלק מהאיצטדיונים ממוקמים באזורים עתירי היסטורייה עתיקה כמו העיר אל שאמאל, בה ניתן לבקר במבצרים הרבים המעטרים אותה. אל שאמאל קצת מרוחקת מדוחא הבירה ונסיעה אליה תתבצע באמצעות אוטובוסים כשאורך הנסיעה הצפוי הוא בין שעתיים לשעתיים וחצי.

אם חשקה נפשכם ובעיקר קיבתכם מחגיגה קולינרית בינלאומית, הרי שהעיר אל וואקרה, עוד אחת ממארחות הטורניר, תספק את מבוקשכם. בתוכה תוכלו להנות ממטבח ערבי, אפגני, סורי לבנוני והודי.
תוכלו בנוסף להנות גם מביקור במוזיאון אל וואקרה ומטיולים לאורך החופים המרהיבים של העיר.
כמובן שיש את דוחא, עיר הבירה כמטרופולין תרבותי עשיר ומגוון עם קו רקיע מרהיב שמשתנה כל הזמן. עם מגדלי מגורים עצומים ויחודיים ומרכזי קניות רבים. 

אז הנה לכם טורניר מונדיאל חורף ראשון בקטאר 2022. עם מזג אויר והכנסת אורחים מושלמים. גם מערכת הואר תהיה שם, בפעם השנייה בהיסטוריית המונדיאלים.

הנחיות קורונה לקראת מונדיאל קטאר 2022, הקלות למחוסנים וכניסה למי שלא מחוסן

אם אתם מחוסנים, הכניסה שלכם למדינה תהיה ממש חלקה. וגם במידה ולא, שבוע בידוד בכניסה למדינה מותנה בבדיקות כמובן ואתם בתוך התענוג הגדול הזה. קטאר כיום היא מדינה עם אחוז התחסנות לקורונה די נמוך. למרות ובמקביל לעובדה זו, יש רצון גדול של פיפא להקל גם על אזרחים לא מחוסנים להגיע למדינה ולהשתתף בחגיגה האדירה. כמובן שחשוב להתעדכן כל הזמן בהנחיות.

להזמין כרטיסי טיסה לקטאר ולקבל החזר כספי - קאשבק

כיום, 11 חודשים לפני, עוד ניתן להזמין כרטיסי טיסה וחבילות נופש דרך האינטרנט לקטאר, אך רצוי לעשות זאת בהקדם. בידקו את המבצעים והמחירים הטובים ביותר אונליין באתרים כמו בוקינג דוט קום, הוטלס קום, חבילות אירוח מיוחדות באיסתא, נופשונים למונדיאל בקטאר עם כרטיסי כניסה למשחקים דרך sportsevents365 ועוד. הכינו את הפספורטים והתכוננו לחוייה תרבותית יוצאת דופן. אל תשכחו לעבור דרך קאשבק ולחסוך המון בהוצאות הצפויות.