אחרי שתקראו את זה, בטוח תטוסו אל-על - להזמין כרטיסים אונליין באל-על, זה משתלם!

אחרי שתקראו את זה, בטוח תטוסו אל-על - להזמין כרטיסים אונליין באל-על, זה משתלם!

כיום בעידן השוק החופשי, כל אזרח עם דרכון בתוקף, יכול לבחור עבורו את חברת התעופה האידיאלית, שעת הטיסה, נמל התעופה, שדרוגים במהלך הטיסה, לפניה ועוד. לכל נוסע מכלול השיקולים שלו. אלה יכולים להיות כלכליים, בטיחותיים, בטחוניים, שיקולים מטעמי דת, נוחות ועוד.

למרות התחרות הרבה בין חברות התעופה על ליבו וכיסו של הנוסע, עדיין ישראלים רבים ולא רק הם, שומרים אמונים לחברת התעופה הלאומית של ישראל וזאת ממספר סיבות עיקריות שמציינים גולשים ברחבי הרשת.

להזמין כרטיס טיסה אונליין עם אל אל
גם בימים שבהם כל נוסע יכול להיכנס לעשרות מנועי חיפוש ייעודיים (וכן גם בכלי העזר של גוגל לתיירים/טיילי עסקים - Google Flights) ולאתרי חברות התעופה הזרות מכף היד, ריכזנו סיבות רבות שמציינים גולשים, תיירים ואנשי עסקים, שמעדיפים את הרכישה אונליין של כרטיסי טיסה דווקא באל-אל:

1.אל על היא אכן חברת התעופה הלאומית שלנו. ככזאת, הבחירה בה מונעת הרבה פעמים מרגש ציוני-פטריוטי. כמו בהרבה מקרים, אותו טיפוס ישראלי מצביע ברגליים בעבור מוצר כחול לבן ובהעדפה ברורה על מוצר מתוצרת זרה, גם אם המוצר המקומי הוא לעתים יקר יותר.

2.כחברת תעופה ישראלית, השפה הדומיננטית והעיקרית במטוסיה, היא מן הסתם עברית. בשביל המון אנשים, היכולת להשתמש בשפת האם עשרות אלפי רגל מעל הקרקע, היא יתרון משמעותי. היא עוזרת לנו להבין טוב יותר את הוראות צוות האוויר, היא מסייעת לנו לבטא הכי טוב את רצונותינו (או מחאתנו..) ואת צרכינו האישיים ונוסכת בנו ביטחון. במהלך טיסה באלעל, גם אם איננו דוברים שפות אחרות, אין צ'אנס שמשהו יתפספס או יובן שלא כהלכה.

3.אל על כחברה ישראלית, ידועה בסידורי האבטחה הקפדניים והסופר מקצועיים שלה. בתחום הזה, שמה הולך לפניה ברחבי תבל. בעידן של פצצות חכמות במטוסים, מפגעים בודדים ובכלל טרור גלובאלי חוצה יבשות, המוני אנשים שאינם בהכרח תושבי ישראל, מעדיפים אף הם לטוס לישראל וממנה ולא רק, עם חברת התעופה הלאומית שלנו. האבטחה האנושית והטכנולוגית באל על היא ראשונה במעלה ואין שנייה לה. אדרבא, חברות תעופה בינ"ל רבות, מסתכלות על אל על כעל מודל ביטחוני ובטיחותי.

4.יעדים ארוכי טווח - אל על מציעה טיסות ישירות להמון יעדים ארוכי טווח כמו לוס אנג'לס, בנגקוק ויוהנסבורג, מה שמקצר משמעותית את הטירטורים של הנוסעים וכפועל יוצא, גם מאריך את משך החופשה נטו של אותם נוסעים.

5.אוכל כשר ושמירת שבת - ישראל היא המדינה היהודית היחידה בעולם ועל כן באל על ניתן ליהנות מאוכל כשר כדת וכדין, מה שמחבר את הציבור המסורתי וכמובן גם הדתי-לאומי והחרדי עם חברת התעופה הלאומית. אל על גם לא טסה בשבת (ראו לאחרונה מקרה המטוס מניו יורק שנאלץ לנחות באתונה כדי למנוע חילול שבת) ויהי מה. לציבורים משמעותיים באוכלוסייה, יש רק אלטרנטיבה אחת והיא לטוס אל על.

6.אלכוהול ברמה גבוהה - לחובבי האלכוהול מביניכם, אולי עובדה זו תפתיע אתכם, אבל אל על נחשבת מובילה בהיצע האלכוהול בטיסותיה במחלקות הפרימיום. בעיקר אמורים הדברים בנוגע ליינות המשובחים (תוצרת הארץ כמובן) והמגוון שמוצע בתפריט, אך לא רק.

לטוס אל-על זו החלטה פטריוטית, זולה לרוב ומשתלמת - תלוי בתזמון רכישת הכרטיס. להזמנת כרטיסי טיסה אונליין באל-על, נצלו את שיתוף הפעולה שיש באתר cashback.co.il עם חברת התעופה ותהנו מהחזר כספי עבור החופשה הבאה שלכם בחו"ל. תבלו ותהנו גם מהקאשבק!