מוצרי פורטיינט - סקירת מרצ'נדייז של Fortnite, המשחק שכבש את העולם המקוון

מוצרי פורטנייט - סקירת מרצ'נדייז של Fortnite, המשחק שכבש את העולם המקוון

כבר אי אפשר להכחיש שהמשחק שכבש את העולם - פורטנייט, הופך להיות מוקד משיכה למספר אסטרונומי של אנשים מדי יום, בזכות פריסה מרשימה על מגוון עצום של פלטפורמות וריקוד בלתי נשכח. לחובבי המשחק, הפופולריות שלו משחקת תפקיד חשוב ברצון החנויות המקוונות להתאים לביקוש. באתרי המסחר הגדולים, כבר תמצאו מגוון מרשים וגדול של מוצרי פורטיינט, מרצ'נדייז רשמי של המותג Fortnite ולפניכם סקירה קצרה שלהם.

מרצ'נדייז של Fortnite / פורטנייט - מה תמצאו אונליין?
בהתחלה אלו היו רק חולצות טי-שרט עם הדפסים, אחד המוצרים הקלים להכנה מיידית כשהספקים מזהים טרנד של מרצ'נדייז מבוקש כמו במקרה של המשחק הפופולרי פורטנייט. עם הזמן הגיעו גם דמויות פעולה (בובות קשות ורכות), קפוצ'ונים, כוסות שתייה עם הדפסים, חיקויי נשקים מפלסטיק ועוד.

Fortnite - המשחק שהפך לתופעה הגדולה ביותר ב 2018
פורטנייט היא כאמור התופעה הגדולה ביותר של 2018 בכל אספקט שבוחנים אותה - שיח ברשת, כמות נחשפים, כמות משתמשים קבועה ועוד. המשחק מאפשר לכל שחקן להיכנס לעולם שבו שחקנים נוספים מרחבי העולם משתפים איתו או נגדו פעולה, למטרות כיבוש משתנות ודינאמיות.

לפניכם שלושה מהמוצרים המבוקשים ביותר של המותג Fortnite:

מנורת שולחן בוגי בומב (Boogie Bomb)
ה Boogie Bomb של Fortnite, מספקת את אחת הדרכים המשעשעות לחשוף אויבים ולהכריח אותם לרקוד. אפשר לשחזר את החוויה אצלכם בבית בעזרת מנורת השולחן המעוצבת ברוח הפצצה.

טישרט Where We Droppin Boys
"איפה נוחתים בחורים?" בתרגום חופשי, היא אחת האמרות המוכרות מהמשחק. אם גם לכם זה עושה טוב בלב, שימו את זה קרוב אליו עם טישרט Fortnite מודפס.

דמויות לגו בעיצוב גיבורי פורטנייט
לא רק לגדולים יש מוצרי פורטנייט להזמנה אונליין. בקישור תמצאו מגוון ענק וזול של דמויות משחק מתוך פורטיינט ועוד.

לפני שאתם רוכשים מוצרי פורטנייט ובכלל, ודאו שאתם רשומים (חינם!) לאתר קאשבק ותעברו דרך האתר לפני כל הזמנה באליאקפסרס, אסוס, בוקינג, אל-על, דראגסטור, איביי ואחרים - כך תוכלו להבטיח את המחיר הטוב ביותר וכסף שיחזור אליכם לחשבון בעבור כל הזמנה.