מדריך להזמנה ב-Groo - אתר הדילים והקופונים הגדול בישראל

מדריך להזמנה ב-Groo - אתר הדילים והקופונים הגדול בישראל

למה כדאי להזמין מאתר גרופון ואיזה מבצעים יש?

גרופון (העולמי) הוא אתר הקופונים והדילים היומיים הגדול בעולם. הוא התחיל את דרכו כאתר מסחר לקבוצות (גרופ=קבוצה) חברתיות שהתאגדו להזמנת מוצר בכמות גדולה ככוח קנייה. לאחר שהשלים את רכישת אתר 'גרופר' הישראלי הפך גם בישראל לאחד מאתרי המסחר המובילים, עם כמות מוצרים בלתי נגמרת, במגוון רחב של קטגוריות - נופש, מיחשוב, בריאות וטיפוח, ביגוד, אופנה ועוד. כיום אתם מכירים את האתר בתור "גרו - Groo".

רק היום! ההתאמה של גרופ לאופי הצרכני של הישראלים

כמו רוב הצרכנים המקוונים בעולם, גם בישראל אוהבים 'להשיג מחיר'. בשוק, בבנק וגם עם הקופאית בסופר אנחנו מתווכחים על המחיר ומנסים לנצל כל מבצע אפשרי, כדי להוזיל עלות ולקבל הנחה. גרו עושה את בשבילנו. באתר גרו מרוכזים מוצרים ושירותים במחיר מיוחד או הטבה בלעדית לרוכשים, בגלל אותו כוח הקנייה המדובר של ההמונים. בגרו, בנוסף למבצעים המתעדכנים מדי יום ולפעמים מספר פעמים ביום, הטבות משתנות לרוכשים חדשים ובמיוחד בתקופות החגים בארץ ובעולם.

קונים חכמים באינטרנט, מרוויחים יותר!

ברכישה בגרו לאחר הרשמה לאתר קאשבק, אתם כבר מרוויחים כי הבטחתם לעצמכם החזר כספי. בכדי להיות קונים חכמים גם באתר הדילים היומיים והקופונים הנחשב לגדול בישראל גרו / Groo, שימו לב לדגשים הבאים:

הדילים החמים - בעמוד 'הדילים החמים' המתעדכן, ריכוז דילים יומיים או ארוכי טווח שנחשבים לפופלארים ביותר, או השווים ביותר מבחינת גובה ההנחה שהם מציעים ללקוחות. כדאי לחזור ולהתעדכן בדף זה אחת לחודש לפחות.

זה לא רק זול, זה גם קרוב - אם אתם רוכשים דיו למדפסת או מתפנקים על חצי יום כיף בספא, מן הסתם חשובה לכם הקירבה הביתה או למשרד. השתמשו באופציה של פריסת הדילים על גבי המפה כדי לבחור את הספק/מוצר הקרוב ביותר אליכם.

ניוזלטר שמשתלם לקבל - המכתב היומי שתוכלו לקבל מגרו אם תירשמו למנגנון קבלת ה'ניוזלטר' שבו, אינו רק עוד דרך להיחשף למוצרים חדשים, אלא הזדמנות אמיתית לקבל הנחה משמעותית לפני שאחרים מגיעים אליה, לפעמים זה ההבדל בין קנייה מוצלחת ל'לא במלאי'.

לממש בקלות - בבחירת המוצר/שירות שאתם רוכשים בגרו, קיראו היטב האם מימוש הקופון מתאים לציפיות שלכם. ישנם עסקים המחייבים להגיע עם קופון מודפס, אך רובם כבר מוכנים לקבל אישור/ברקוד שתקבלו מגרו באימייל/בתיבת ההודעות שלכם בחשבון 'גרו' שלכם.

גרו לא רק מתווך - אם נתקלתם בבעיית מימוש קופון, הזמנה שלא הגיעה, מוצר פגום או כל בעיה אחרת שגרמה לירידה בשביעות הרצון שלכם, תוכלו לפנות גם לנציגי גרו להם יש יכולת בקרה וסיוע מול הספק.

שירות לקוחות - לגרו מספר אופציות יעילות לקבלת עזרה ומידע:

בכל שאלה ניתן לפנות באמצעות טופס יצירת קשר.

שאלות ותשובות לרוב התהיות ניתן למצוא בעמוד שאלות ותשובות >>