האצ'ימלס בזול - כל מה שאתם צריכים לדעת על הזמנת  ביצת האצ'ימל ומוצרי Hatchimal נלווים

האצ'ימלס בזול - כל מה שאתם צריכים לדעת על הזמנת ביצת האצ'ימל ומוצרי Hatchimal נלווים

הכותרת קצת מטעה, נכון לכתיבת שורות אלו, אין כזה דבר האצי'מל זול. אתם אומנם יכולים להשיג אותו בחצי מחיר אם תמשיכו לקרוא, אבל המחיר המקורי היחסית גבוה שלו, עדיין משאיר אותו כאחד מצעצועי הילדים הנחשקים והיקרים בעולם, כבר למעלה משנתיים.

האצי'מלס - הטירוף שהתחיל כבר לפני שנתיים מסרב לדעוך

אי שם בשנת 2016 הגיע לישראל טירוף חדש שמזכיר את בובות הפרבי, אלמו וצעצועי ילדים אחרים ששווקו במהלך ההיסטוריה בשיטת 'חסר'. בשיטת השיווק הזו, יוצרים ומנפחים ביקוש, תוך כדי דילול קבוע של מלאי ברחבי העולם. התוצאה - כולם רוצים האצ'ימל ומוכנים לשלם את המחיר המטורף של הבובה הבוקעת מביצה.

מה זה האצ'ימלס ואולי זה בכלל האטשימלס?

Hatchimal באנגלית, נכתב בכמה צורות שונות בעברית ואין גרסה רשמית אחת - האטשימל, או אצ'ימל, לפעמים גם הצ'ימל או הטצ'ימל, בכל מקרה, מדובר על אותו צעצוע מסקרן שמושך את תשומת לב הילדים מהרגע הראשון ולאורך כל התפתחות הייצור המיוחד שבביצה. כבר בשלב 'פתיחת המתנות' של מסיבת היומולדת, מתחילה חוויה של חיבוק, חימום וליטוף הביצה הקשיחה של ציפור האטצ'ימל שעומדת לבקוע. בשיאו של תהליך זה, מנקרת הציפור את דרכה החוצה ומתחילה בחיים חדשים, במהלכם ניתן 'לחנך' את היצור החביב לדבר ולהתנהג בדרכים מסוימות, ללכת ולהשמיע צלילים נעימים.

האצ'ימל בזול? רק באליאקספרס!

בובות האצ'ימל בישראל מגיעות למחירים שאינם מותאמים למציאות הישראלית וטווח עלויות המתנות המקובל בישראל. תאלצו להיפרד מכ 400 ₪ עבור בובת האצ'ימל ואם תזמינו אותה באמאזון/תרכשו אותה בחו"ל, תחסכו לעצמכם לא יותר מכמה עשרות שקלים.

לעומת זאת, ענק ההזמנות הסיני אליאקספרס, מאפשר לכם להזמין את הציפור הנחשקת במחיר התחלתי של 50 דולר בלבד, חצי מחיר מכל חנות אונליין אחרת. המשלוח חינם כמובן, אך אם אתם מזמינים יותר מביצת האצ'ימל אחת, מומלץ לפצל את ההזמנה לשתיים (שני משלוחים חינם) אחרת העלות של המשלוח למוצר כפול תתווסף לעלות הכללית ותייקר את המוצרים בכ 20 דולר.

אל תשכחו, לפני שאתם יוצאים לשיטוט-חיפוש בין אתרים למציאת בובת/ביצת האצ'ימל או מוצרי האצ'ימלס נלווים, תירשמו (חינם) ל caschback.co.il, תעברו לרכישה באליאקספרס ותקבלו החזר כספי - כסף חזרה לחשבון שלכם, כך שתהיו בין היחידים בעולם שרוכשים מוצרי האצ'ימלס במחיר כל כך נמוך.

קנייה מהנה!

לרכישה באיביי >>