להזמין מלון בחו

להזמין מלון בחו"ל עם Hotels.com משתלם וקל

באיזה אתר הכי מומלץ להזמין מלונות בחו"ל?

אתר בתי המלון והנופשונים Hotels.com (הוטלס דוט קום) נמצא בחמישיה הפותחת של אתרי הפנאי והחופשות בעולם. מדי יום, אלפי חדרי מלון מוזמנים דרך האתר ועשרות אלפי נופשים נכנסים ויוצאים מחדרי ההארחה, אחוזות הנופש, מלונות הכל כלול ומבצעי חופשות בחו"ל ברחבי העולם שהוזמנו באמצעות האתר Hotels.com.

מעל 200 מדינות יעד, יותר מ 435 אלף בתי מלון

האתר Hotels.com מציע חיפוש חדרי מלון בצורה חכמה וספציפית. אם תחפצו במלון עם ארוחת בוקר בחינם, או מלון ספא עם מכון כושר, תוכלו להגדיר זאת כבר בחיפוש הראשוני ולסנן תוצאות מיותרות עבורכם. המלון מציע מגוון רחב של בתי מלון עסקיים, שמורות רומנטיות לזוגות, נופשוני משפחות עם ילדים ועוד.

קונים חכמים באינטרנט, מרוויחים יותר!

כשאתם מזמינים חדר במלון באתר הוטלס דוט קום לאחר הרשמה לאתר קאשבק, אתם כבר מרוויחים כי הבטחתם לעצמכם החזר כספי. בכדי להיות קונים חכמים גם באתר בתי המלון הגדול Hotels.com, שימו לב לדגשים הבאים:

לא רק מלונות בחו"ל - גם להזמנת חדרים בבתי מלון בישראל, כדאי להיעזר באתר הוטלקס דוט קום, במיוחד בחלק המתעדכן של מבצעי הרגע האחרון, שם תוכלו למצוא הנחות משמעותיות שגם אתרים בישראל ואפילו בחיוג למלון עצמו ספק אם תקבלו.

המלון על המפה, ואתם? בעזרת פריסת מחירי בתי המלון בעיר היעד שלכם על גבי מפה, תוכלו להיעזר באתר Hotels.com כדי למצוא את המלון המתאים ביותר עבור האטרקציות שבכוונתכם לבקר בעיר, תוכלו לראות כיצד המחיר נוטה לרדת כשמתרחקים ממרכז העיר ו/או מהאיזורים היותר מבוקשים/תיירותיים.

הכוח של הוטלקס דוט קום גם בתעופה מוזלת - האתר מהווה חלק מרשת ענק ייחודית המשלבת מספר מגה-אתרי נופש, בינהם טריבגו ואקספדיה המוכרים. בזכות השתייכות זו, יש באתר מחלקה שלמה חבילות עם טיסות, בהנחות משמעותיות, המתבססות על עלויות תעופה נמוכות המגיעים מאתרים באותה קבוצת ענק.

עמוד הפייסבוק של Hotels.com - ראוי לציין את הפעילות השירותית של אתר 'הוטלס דוט קום' בדף הרשמי בפייסבוק. עם כמעט 4 מיליון לייקים מבין עשרות מיליוני לקוחות מרוצים, צוות האתר מקפיד על עדכונים שוטפים, פירסום מבצעים ובעיקר שירות לקוחות נדיר במהירותו ובהיקף תשובותיו. השירות לא מסתכם כמו ברוב המקרים בהפנייה לטופס באתר או לחיוג למספר כלשהוא, הם מבצעים פעילות כמעט מיידית לבחינת כל שאלה ומספקים מענה אישי וציבורי מועיל.

שירות לקוחות - הוטלס.קום ידועים בשירות לקוחות מתקדם בשנים האחרונות והוא מציע מגוון דרכים לשמור על שביעות רצון גבוהה:
בכל שאלה או בעיה מול האתר Hotels.com, ניתן לפנות בטופס המקוון >>
שאלות ותשובות לרוב התהיות ניתן למצוא בעמוד FAQ >>
נציגי האתר זמינים לענות באנגלית 24 שעות ביממה (ובחלק מהזמן גם ברוסית אם תבחרו) בטלפון החינמי: 1-809-443-836.