טיול עם ילדים - טיפים ורשימת ציוד שאפשר להזמין אונליין

טיול עם ילדים - טיפים ורשימת ציוד שאפשר להזמין אונליין

במוקדם או במאוחר כך מראה הסטטיסטיקה העולמית, אנחנו נמצא את עצמנו באמצע השבוע או בסופו, מחפשים מקום לטיול עם המשפחה, עם ילדים לרוב, מקום שבו יש אטרקציות, שביל הליכה, מקומות מנוחה, מסעדות ושירותים באזור - הרשימה הארוכה מתארכת ככל שהמשפחה מתורגלת פחות בטיולים. כל יציאה מהבית הופכת מסורבלת ובמקום להנות מטיול טבע עם הילדים, אנחנו מוצאים את עצמנו בריבים משפחתיים. ריכזנו עבורכם רשימות ציוד, המלצות וטיפים לטיולי ילדים/משפחה מוצלחים:

טיול עם ילדים בחו"ל - סיפור אחר
נוציא מן הכלל את הפיל שבחדר - נופש עם ילדים בחו"ל, אצל רוב המשפחות, הוא אינו נופש. כן, מדובר על חופש מהעבודה, ניתוק מהיומיום, אבל לא באמת תהיה לכם את האפשרות למנוחה כפי שהייתם רגילים בימים שזה רק אתם והמים/שמיים.

טיולים חד יומיים עם הילדים
בטיול חד יומי, היתרון הגדול הוא שכולם בתוך מסגרת, יודעים מתי היום מתחיל ולרוב יודעים או לפחות מקווים מתי הוא יגמר ואיפה. בטיולים חד יומיים עם ילדים, הקפידו לשתף אותם ככל שאפשר בתכנון ואולי אף לערב בו אותם, לשלב אטרקציות 'צעירות' ו'בוגרות' במינון ההגיוני בהתאם לאופיים של הילדים וההכרות שלכם איתם וגבולותיהם וכמובן - הימנעו מסחיבת עודף ציוד שרק מסרבל, מאט ומעכב את ה'כניסה' לשלב ההנאה שבטיול המשפחתי.

טיול 'שטח' עם ילדים/משפחה
לטיולי בני יותר מיום אחד בשטח, מומלץ כבר לעשות תכנון מעמיק יותר. פחות ירידה לפרטים של תזמון, יותר לכיוון של אמצעים, כלים, אנשים ודרכים - להתמודד עם המצב שאתם נכנסים אליו - קמפינג בחופי הכינרת שלרוב מסודרים, או שקי שינה ליד האוטו בשולי כביש ללא תאורה עם משמרות של תורנים לשמירה על הציוד.

כך תצלחו את הטיולים בצורה אידיאלית:
- לטיולים רגליים במיוחד, אבל לא רק, הקפידו לקחת איתכם GPS ו/או מפה קריאה.
- התאימו את המזון לגילאים, לתזמונים ולתנאים שאתם עומדים להיתקל בהם בדרך. חפיסות שוקולד ביום חם ימסו ויזלו לכם במקומות הכי לא צפויים. רוצים להשתתף בניסוי??
- צרו ציפיות ממוצעות כך שכל חוויה שתתעלה על הממוצע, תרגיש לכם ולסובבים כפסגת טיול נוספת.
- הגדירו בתכנון הטיול הפסקות מובנות ואל תשכחו לדאוג גם בהן לתעסוקה עבור הילדים. למבוגרים מנוחה היא עצירה, לילדים, עצירה היא מתכון לשעמום.

השתמשו בקישורים הבאים למצוא ציוד טיולים מעולה:
EBAY: גזיה - לקפה בסוף הארוחה, לתה חם בבוקר, לבישול ביצים או טיגון חביתות.

ALIEXPRESS: אוהלים - לילדים תוכלו למצוא אוהלים מיוחדים עם תאורה ותפאורת לילה, למבוגרים תבחרו את גודל האוהל לפי כמות האנשים המתוכננת לישון בו - אוהל 4, אוהל 8 אוטומטי קל לפתיחה, או אוהל חצי פתוח ליחיד/זוג בחופים שהאקלים (ומספר היתושים) מאפשר לישון בהם בצורה זו.

Deal Extreme: אולר (ערכת הישרדות) - חברו הטוב של כל מטייל. לדרמן או אולר רב תכליתי/ערכת הישרדות יעשו את העבודה, כל עוד יש בהם את הפונקציונאליות הבסיסית הדרושה - סכין, מברג (רגיל ופיליפס), פינצטה (יש קוצים בשטח...) ופלייר/צבת. כל האפשרויות אשר עשויות לבוא לידי שימוש ככל שהטיול שלכם מנותק מאזורים מתויירים.

באתרים רבים ברחבי הרשת (התומכים בשיטת החזר כספי - קאשבק) עבור כל הזמנה, תוכלו למצוא ביגוד, הנעלה והמון ציוד לטיולים. תעבור תחילה דרך cashback.co.il וכך הבטיחו לעצמכם את המחיר הטוב ביותר אונליין לטיול הבא שלכם.