מארז מתנה לחג - מתנה שמתאימה לכל יום בשנה

מארז מתנה לחג - מתנה שמתאימה לכל יום בשנה

מארזי מתנות לחגים היו פה עוד לפני תוי הקנייה לחג. בימים שבהם חברות רצו לפנק את עובדיהן ואנשי הקשר איתם הן עובדות לקראת החגים, הברירה הראשונה והיוקרתית ביותר הייתה מארזי מתנה מתוקים, מלאים בחטיפים ושוקולדים מוכרים מהמותגים המובילים. עם השנים, מארזי המתנה לחג החלו לכלול 'מיני מתנות' פונקציונליות - מוצרי טיפוח וגילוח, מוצרי סטיילינג ועיצוב אישי, משחקי מנהלים, גאדג'טים וסוגי קינוחים. כל חג, אירוע ומקבל/ת, עם מארז ספציפי מותאם. אלו הסיבות שמארזי מתנה הפכו לאחת המתנות המבוקשות אונליין:

מיתרנות מארז המתנה  - הרבה מתנות בחבילה

למארזי מתנה לחג ולכל אירוע, המוענקים על ידי חברים, קרובי משפחה או מקום העובדה, יש יתרון אחד מרכזי ובולט והוא הכמות והנראות. מארזים נארזים בצורה מושכת לעין, מכילים מספר 'מיני מתנות' קטנות, סובבים סביב נושא מרכזי שאמור לקלוע לטעמם של המקבלים ויוצרים תחושת סיפוק בקרב שני הצדדים.

למארזים יתרונות נוספים ובינהם העדכניות של תכולתם (השוקולד 'הנכון', פרחי העונה, מארזי פירות טריים וכד'), הייחודיות/בלעדיות של המארז (מארזים רבים מיוצרים על ידי 'אמני מארזי מתנות' שעומלים עליהם בצורה ידנית ופרטנית כדי להעניק חווית מתנה מושלמת), התכולה (שלפעמים נדירה או משלבת בין מותגים למוצרים פחות מוכרים אך מוצלחים) וכמובן המגוון.

אתרי מארזים ומארזי מתנה נבחרים שכדאי להכיר

באתרי מסחר רבים בעולם תמצאו מחלקות ייעודיות למארזי מתנה. בין אם הם מארזים המחולקים לפי נושאים או צבר 'מיני מתנות' שמתאים להשתלב ביחד, לרוב תמצאו את המארז זול יותר מסך תכולתו אם הייתה נרכשת בנפרד וזהו יתרון משמעותי נוסף. יתרון זה אומנם לא נכלל תמיד במסגרת השיקולים שלנו בבחירת מתנה, אך אין ספק שכלכלית, זו בחירה חכמה להעניק מארז כמתנת חג ובכלל. בישראל, תוכלו להנות מאתרים ייעודים למארזי מתנה וממארזי מותגים ואתרי מסחר מובילים, בינהם:

מארזים Maarazim

מארזים הוא 'מרקטפלייס' של מארזים כחול-לבן, שברובם מכילים מרכיב ביתי/ידני ובחלקם מאגדים מוצרים מבוקשים בעלי נושא משותף כמו ערכות טלית-תפילין, מארז ציוד לשתייה חריפה, מארזים לרוכבי אופנועים ועוד. המרקטפלייס מפגיש בין עשרות יוצרים ישראלים למאות אלפי רוכשים פוטנציאלים המחפשים מתנה מושלמת ומותאמת לנושא ולמקבלי המתנה. המארזים מוצגים בקטגוריות מבוקשות ומנוע החיפוש החכם של האתר מאפשר להגיע כמעט לכל סוג, גודל ומחיר של מארז מתנה לחג ובכלל.
לדוגמה, המארז שכל הורה ישמח לקבל (ולתת מיד לילדים), מארז בובות פופ / POP מוזל >>

שוגליז Shooglis

בשוגליז, מותיקי אתרי המארזים בישראל, מגוון עצום וגדל של קטגוריות, תגיות ומארזים שמוצגים על פי קונספטים פופלארים.
אחת המתנות המקוריות שמגיעות כמארז מתנה לחג או לכל אירוע באתר שוגליז, היא רולטת השתייה >>

ללין Laline

מותג הטיפוח הוותיק שהצליח לייצר מותג בעל אווירה, ניחוח וסכמת צבעים משלו, מציע חבילות/מארזי מתנה רבים לכל אירוע ולכל מטרה. האתר של ללין עשיר וממשיך את הקו העיצובי של חנויות הרשת. חוויה מובטחת עוד לפני הרכישה.
בין המארזים המבוקשים ביותר בללין תוכלו למצוא את מארז הפינוק האישי שכולל את אחת המתנות המבוקשות ביותר בכלל וברשת בפרט - מארז חלוק רחצה >>

בקניית מארז מתנה לחג/לעובד/לחברים או משפחה, אתם יכולים לקלוע לטעמם ולספק חווית הענקה וקבלה מושלמות לשני הצדדים - הנותנים והמקבלים. לרשותכם מגוון רחב של מארזים באתרי מארזי מתנה ייעודיים ובמסגרת מחלקות המארזים של המותגים ואתרי המסחר המובילים בארץ ובעולם. לפני בחירת המארז/החנות ממנה אתם מזמינים, מעבר דרך קאשבק, יבטיחו לכם את המחיר הטוב ביותר והחזר כספי לחשבונכם!