מארקס אנד ספנסר - מתחרה ישיר באתרי נקסט ואסוס, עכשיו עם קאשבק

מארקס אנד ספנסר - מתחרה ישיר באתרי נקסט ואסוס, עכשיו עם קאשבק

מארקס אנד ספנסר הלונדוני (M&S בקיצור), הוא מותג אופנה יוקרתי שהתפתח מדוכן שוק בודד אי שם בשנת 1884 למותג מוביל ואיכותי עם 1025 (!) חנויות ברחבי בריטניה ואתר מכירות מקוון. למעלה מ 32 מיליון לקוחות ברחבי העולם רוכשים באמצעות האתר של 'מארקס אנד ספנסר' - גלו כיצד תוכלו להזמין מהאתר ולקבל הנחה משמעותית ככסף שחוזר אליכם.

מארקס אנד ספנסר למען הסביבה והקהילה

למארקס אנד ספנסר, כמו למותגי-על רבים בעולם, יש שורת ערכים שמשוייכים למותג. התוכנית נקראית Plan A ומטרתה לדאוג לשמירה על הסביבה במהלך הייצור והניהול של המותג. תהליך הייצור כולל מיצוי חומרי גלם עד תומם, מיחזור ושימוש בשיטות עבודה והפקת אנרגיה תוך התחשבות במשאבי הטבע עם צימצום מקסימלי של פגיעה בהם.

טיפים לרוכשים באתר Marksandspencer

מארקס אנד ספנסר הוא כבר מזמן לא רק מותג אופנה. באתר תמצאו מגוון רחב של ריהוט, כלי בית / מטבח ואפילו בנק עצמאי.

הצטרפו למועדון הלקוחות Sparks - הניצוצות של 'מארקס אנד ספנסר'- זו שיטת נקודות/כוכבים מוכרת, שמאפשרת לחברי מועדון לצבור נקודות בעבור כל רכישה בחנויות ובאתר

הנקודות - Sparks, ניתנות להמרה ובאמצעותם תקבלו מגוון הטבות

א. הצעות מותאמות אישית - לגילכם, מינכם והאופנה המתאימה לכם.

ב. הצצה מקדימה, לפני כולם, לקולקציות עונתיות, מרגע שתגיעו ל 3000 ניצוצות בחשבונכם.

ג. צבירה של 14000 ניצוצות תשיג לכם מעמד של מוזמנים לאירועים בינלאומיים ומעל 17,000 כבר תקבלו הזמנות לסיורים בינלאומים שווים ונוצצים במיוחד.

קניות באתר "מארקס אנד ספנסר" לעומת נקסט (Next) / אסוס (Asos)

מגוון - אתר מארקס אנד ספנסר מכיל פריטי לבוש ומוצרים בכמות העולה על נקסט ואסוס.

מחירים - במבט ראשון, נדמה שמותג העל מארקס אנד ספנסר מוכר את מוצריו בזול יותר באונליין, אפילו יותר מנקסט ואסוס שנחשבים לאתרי 'מציאות'. בנבירה עמוקה יותר בין הבגדים, לנשים, גברים וילדים, תראו כי למארקס אנד ספנסר יש טווחי מחיר מאד רחבים. האתר אכן מציג מוצרים במחירים תחרותיים ואף זולים יותר מאסוס ונקסט, אך גם מוצרי יוקרה יקרים בהרבה מכל מוצר אחר באסוס ונקסט מופיעים בו וניתן להזמין אותם.

מהירות - למרות תשומת הלב הניכרת שעושים כל אתרי האופנה בעולם ובמיוחד אלו שמכוונים קודם כל לקהל הנשי, כפי שעושים Next / Asos באתריהם, האתר של M&S פשוט יותר ומהיר יותר. במארקס אנד ספנסר ויתרו על טכנולוגיות ויזואליות רבות שנהוג להשתמש בהן והם מציגים אתר עם דפים שנטענים במהירות, תמונות חדות בגודל המותאם למכשיר ממנו גולשים ומעבר חלק בין דפי תהליך ההזמנה הקצר.

אל תשכחו - לפני שעוברים לחנות marksandspencer.com (מארקס אנד ספנסר UK), נרשמים או מתחברים לחשבון Cashback.co.il שלכם ו...זהו. כשתעברו להזמנה אונליין, כל רכישה שתבצעו במארקס אנד ספנסר תזכה אתכם בקאשבק - החזר כספי שיצטבר לחשבונכם. בצבירת 100 ש"ח ומעלה, תוכלו למשוך את הכסף לבנק או ל Paypal.