כרטיס מועדון מומלץ - כרטיס חבר בלי דמי חברות ובלי מחויבות? זה קאשבק!

כרטיס מועדון מומלץ - כרטיס חבר בלי דמי חברות ובלי מחויבות? זה קאשבק!

על תהליך ההיעלמות של כרטיסי המועדון הוותיקים, אותם 'כרטיסי חבר' שהעניקו לחברי קבוצה סגורה הנחות עוד יסופר רבות, במיוחד לאחר לכתם של המאספים בתחום: כרטיסי 'לייף סטייל' של סופר-פארם, 'בכוח' של כוחות הביטחון ו/או 'בהצדעה' של מערכת הביטחון, כרטיסי חברות של 'המשביר' ושאריות דומות מעולם הולך ו...משתנה. בימינו, חברות במועדון כובל לא 'עוברת מסך' ומעטים האנשים שמוכנים להקריב את המידע האישי שלהם בפני מנהלי מועדוני חברים. הנחות בלעדיות לחברי ארגוני המורים, עורכי דין, בליינים או קניינים נאמנים של מותגים גדולים עדיין קיימות וימשיכו להתקיים, אך המעבר לכרטיסי חבר וירטואליים, לשימוש באפליקציות כדי לאמת 'חברות', הם הטרנדים המעודכנים בעולם מועדוני החברים וההנחות.

הזוכה בתואר ‘כרטיס מועדון מצטיין’ - קאשבק

אחד השירותים הפחות מזוהים עם מועדון סגור ולו רק בגלל שהוא פתוח לכולם, הוא המועדון המשתלם ביותר, זה של קאשבק. 'חברות' במועדון של קאשבק מעניקה לכם החזרים כספיים ובפועל - מחירים זולים יותר כמעט מכל כרטיסי החבר האחרים בישראל.

יתרונותיו של 'כרטיס מועדון קאשבק':

*חברות ללא כרטיס וללא דמי מנוי.
*אין מינימום קנייה או מבצעי 'קנה קבל' לא משתלמים.
*הנחות קבועות בכל החנויות שבפועל קונים בהן (כרטיסי טיסה, ריהוט, מוצרי טיפוח, אופנה, מוצרי חשמל ועוד)
*בניגוד לכרטיסי מועדון סגורים שמאפשרים לקבל הנחות במאגר סגור ולא דינמי של חנויות ומותגים, בקאשבק תיהנו ממגוון מתעדכן ועכשווי. לא תהיו מחויבים לרכז קניות, כך שאת הנופש הבא בחו"ל תוכלו (לדוגמא) לרכוש בצורה הבאה:
2400 ש"ח לחמישה לילות במלון 5 כוכבים (Booking.com)
1100 ש"ח לשני כרטיסי טיסה (Kiwi.com)
רכב שכור 2000 ש"ח (Expedia.com)
סה"כ, 5500 ש"ח עלות, כ 120 ש"ח החזר כספי (!!!), קאשבק לחשבון שלכם.
*אתר Cashback.co.il אינו חלק ממארג מותגים שמחויבים זה לזה (כמו כרטיס ההנחות של אלעל 'פליי-קארד' שמחובר בלעדית לתחנות הדלק 'דור אלון' ורשת 'מגה' לדוגמא) וכגוף בלתי תלוי, יש לו אינטרס מרכזי אחד והוא להציג לכם את המוצרים/מותגים הכי מבוקשים במחירים הכי טובים.
*בעזרת העדכונים של cashback.co.il באתר, בניוזלטר ובפייסבוק, תוכלו תמיד להיחשף לימי מכירות מיוחדים, הנחות ספציפיות ומוצרים שמוצעים למכירה במחיר מיוחד, גם אם לזמן מוגבל - והכל (כמעט), עם 'כפל מבצעים' ובלי אותיות קטנות.

איך מצטרפים?

אתם לא צריכים לדבר איתנו וגם לא תקבלו כרטיס פלסטיק שיתפוס מקום בארנק. כל מה שעליכם לעשות הוא להתחיל בהרשמה קצרה ולעבור לקניות באחד ממאות אתרי המסחר המקוונים בארץ ובעולם שעובדים עם קאשבק. אחרי הרכישה, תקבלו הודעה על קבלת החזר כספי. כשתצברו 100 ש"ח ומעלה, תוכלו למשוך את הכסף לחשבון הבנק או ה Paypal שלכם.