חלקי חילוף לרכב / לאופנוע - יותר זול באינטרנט, הכי זול בחו"ל, מדריך למתחילים

תחום ענק נוסף לאחרונה לאותם תחומי מוצרי צריכה שאנשים מעדיפים לקנות באינטרנט, התחום של חלקי החילוף לקטנועים, אופנועים, מכוניות (משאיות, טרקטורונים ועוד), וזאת מכמה מסיבות שונות - נוחות, דיסקרטיות, שירות, וכמובן - מחיר. במקרה של ישראל וחלקי חילוף לרכב, הרומן הארוך של ייבוא בלעדי מול יבוא מקביל ('פרלל') שלא הביא לירידת מחירים, פינה את הבמה לרשת האינטרנט עם אתרים כמו איביי, עליאקספרס, גרופון, גיר-בסט, דילאקסטרים, מיניאינדהבוקס ואחרים. כך תיקנו חלקי חילוף לרכב/לאופנוע בצורה חכמה:

לקנות חלקי חילוף לרכב זה זול יותר מהמוסך שלכם!

הסיבה העיקרית, המרכזית והמכריעה אצל הקהל הישראלי שנוהר לרכוש ידיות ליונדאי אקסנט הישנה, מראת צד לקליאו המתפרקת או ספוליר יוקרתי לג'יפ טיגואן, היא המחיר. המחיר של ידית רכב לדוגמא, שעולה 10-50 דולר באתרי קניות בחו"ל, תעלה לכם בישראל 250 ש"ח ויותר. ככל שהרכב יוקרתי יותר, וככל שמוסכיו נדירים יותר - בארץ תשלמו יותר, ובאתרי הקניות באינטרנט - פחות.

להזמין חלקי חילוף לרכב באינטרנט, זו רכישה מדויקת

באמצעות אתרי האינטרנט העשירים ביכולות מיון, חיפוש וסינון תוכלו למצוא את המוצר המדויק שרציתם. בין אם זה תחליף OEM, חלק חילוף מקורי לרכב / לאופנוע או דגם מסוים משנה מסוימת שקשה להשיג במקומות אחרים - כל מה שעדיין מיוצר ו/או נמצא במחסנים, ממתין לכם.

עצות למתחילים ברכישת חלקי חילוף לרכב/לאופנוע באינטרנט

- כמו לפני כל רכישה באינטרנט (במיוחד באתרים כמו עלי-אקספרס, איביי, גיר-בסט וכד'), הכינו רשימה של חלקי חילוף הדרושים לכם. כדאי לברר תחילה מה המחיר שלהם בארץ (סתם כי זה כיף לגלות את הפער תוך כדי גלישה).
- חפשו במנועי החיפוש הפנימיים / במנוע החיפוש של קאשבק את המוצר, עם הדגם הספציפי וכמה שיותר מידע. כך תוכלו להגיע למספר רב תוצאות מדויקות והאפשרויות הרבות יפרשו בפניכם.
- הזמינו מחנות עם המלצות, מוצרים עם ביקורות חיוביות ודירוג גבוה. שימו לב לפרטי ותנאי המשלוח.
- עיקבו אחר המוצר בדרכו לישראל ושחררו אותו מהמכס אם יש צורך.

והכי חשוב - לעבור תחילה באתר cashback.co.il, להירשם וליהנות מהחזר כספי - כסף חזרה לחשבון שלכם - אחרי כל רכישה בהתאם לתנאים!