מה מזמינים מאתר NEXT לישראל? הכל - והפעם על אופנת עיצוב פנים בסגנון חדר בבית מלון באתר נקסט

מה מזמינים מאתר NEXT לישראל? הכל - והפעם על אופנת עיצוב פנים בסגנון חדר בבית מלון באתר נקסט

אם אתם מחפשים להכניס את החופשה הביתה, לעצב את חדר השינה או חדרי הבית האחרים כמו צימר/חדר מלון מפנק, החנות של NEXT היא ה-מקום להתחיל בו. נקסט ידוע בתור אתר אופנה ממנו מזמינים גולשים רבים מרחבי העולם ומישראל בגדי נשים, ילדים, הנעלה ובגדים לגברים. הפעם נסקור את ההיצע של נקסט בתחום עיצוב הפנים, הבית ובעיקר בסטייל המבוקש של בית מלון יוקרתי.

עיצוב בסגנון בית מלון/צימר וחופשה יוקרתית - הטרנד

הטרנד שנקרא 'כמו בית מלון', כולל שימוש בחומרי ניקוי ובישום בניחוח 'של בית מלון', כלי סניטריה מעוצבים, שימוש באלמנטים בסיסיים שמזכירים חללים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר ובחירה בטקסטורות ספציפיות של מצעים, מפות, כריות נוי וכד'. על פי מחקר וסקר דעת קהל שנעשו, החיים עמוסי המשימות שלנו, דוחפים אותנו למצוא מקום וזמן פנויים ונינוחים יותר בחופשות מחוץ לבית, כך שהעיצוב בסגנון שמקרין את אותה תחושה אקסלוסיבית אינו מפתיע כבחירה המובילה כיום בתחום העיצוב הביתי.

מוצרים והשראה לחדר שינה בסגנון בית מלון יוקרתי

כיסויי מיטה - אלמנט מרכזי התורם למראה היוקרתי הוא המעטה שנמצא על המצעים. באמצעות כיסוי מיטה, אפשר להעניק לחדר גוון מוביל, או משלים לאמירה העיצובית של כריות הנוי והריהוט - המיטה, שידות הראש, ארון, טואלט וכד'.

יצירת חלל למרבץ - מה יותר מפנק מאשר מקום שאפשר לשבת בו בתנוחה יוקרתית ולנוח בתוך החלל הביתי כאילו היינו בחופשה בבית מלון? הסוד הקטן-גדול של חדרי בתי מלון, קטנים וגדולים, הוא הכורסא הנוחה, או ספת הטלויזיה המתקפלת, כסאות בר מעוצבים או 'פופים' לרביצה שממוקמים במחשבה תחילה גם בחדרי המלון הקטנים ביותר. החלל שנוצר תורם לאווירה המרווחת ונותן תחושה שיש מקום וזמן גם למנוחה.

תאורה יוקרתית - צבע, עוצמה וצורת פיזור האור בחללים מעוצבים, תורמים וקובעים את המראה ואחראים על יצירת ההרמוניה שבין הצורות והצבעים השונים בחדר. הטרנד התאורתי בבתי מלון ובכלל, נשען בעיקר על תאורה פונקציונאלית/לינארית - כזו שלרוב מוסתרת בתוך אלמנטים עיצוביים, פיתוחי גבס בקירות ומאחורי פריטים שמגבירים או מעמעמים במכוון את זריקת האור לחלל.

ריכזנו עבורכם מספר קישורים שאפשר להתחיל בהם עם השראה של עיצוב בסגנון יוקרתי:

כריות נוי שנראות 'מיליון דולר' בכ 10 יורו >>
סטול (שרפרף יוקרתי) עם מרקם מפנק ולוק מעודכן >>
מנורות ונורות עם טאצ' מיוחד >>
הוילון שנותן לכם להמשיך לישון ולישון >>
סטי מצעים בצבע הכסף >>

קנייה מהנה!