להזמין בלנדר אונליין - נינג'ה בהכנת שייקים

להזמין בלנדר אונליין - נינג'ה בהכנת שייקים

אחרי התמודדות של שנים ארוכות עם סוגים שונים ומשונים של שייקרים ובלנדרים, הגעתם למסקנה שהמותג נינג'ה הוא המתאים ביותר לכיס ולמטבח שלכם והתחלתם לחפש איפה לקנות אותו. טוב שהגעתם אלינו, סקרנו עבורכם את המכשיר ואת אפשרויות ההזמנה אונליין כדי להוזיל את המחיר ולהכיר טוב יותר את אחד המכשירים הפופלאריים ביותר למטבח - בלנדר / שייקר נינג'ה.

איך ולמה בוחרים שייקר איכותי או - למה לבחור בלנדר מדגם נינג'ה?

בחירת שייקר/בלנדר נעשית על פי הצרכים שלכם במטבח. אם אתם עמוק בתוך הטרנד של שייקים בריאותיים, הכוללים אגוזים וקוביות קרח, תצטרכו בלנדר עוצמתי כמו המותג הפופולרי ביותר כרגע בעולם - הנינג'ה / Ninja Blender. בכל מקרה, תירצו ודאי למצוא בלנדר אמין, שיחזיק מעמד במשימות הקשות ולאורך זמן. כמובן שהשיקול הכספי הוא בעל משקל גדול בהחלטה, אך עם מחירי הבלנדרים באתרי מסחר מחו"ל, אתם חוסכים לעצמכם את כאב הראש המקומי והחיפוש אחר הדיל המשתלם.

בלנדר נינג'ה מציג שייקרים 'מסחריים' שניתן למצוא בעיקר במסעדות (לדוגמא - 'ויטמיקס', JTC ודומים להם) טכנולוגיית עצירה והמשך אוטומטית, שדואגת לעירבול מלא של התכולה הנטחנת וסיום חלק ללא חתיכות בפינות נסתרות של מיכל הבלנדר. יכולות הסחיטה של בלנדר נינג'ה דואגות למיצוי מקיף יותר של כל הטוב מהפירות/ירקות ומוצרי מזון שתכניסו אליו. 

חשוב - כמו לפני כל קנייה - לבדוק ביקורות של המוצר, ואין כמו סדרת הבלנדרים נינג'ה, שזוכה בכל דגמיה להמון ביקורות (חיוביות ברובן) ברחבי הרשת - באמאזון, באיביי ובאתרים רבים אחרים, המרכזים ביקורות וציונים לכל מוצר (אפילו כאלו שמתמחים בבלנדרים במיוחד).

יתרונות נינג'ה:

- יכולות טחינה עד לרמת עיסה אחידה של ירקות ופירות, גם הקשים ביותר.

- יכולת לטחון זרעים, שקדים ומיני אגוזים לאבקה.

- אורך ורוחב הבסיס של הבלנדר הוא פחות מ 16 ס"מ והוא תופס מעט מקום במטבח.

- המיכלים של הבלנדר מאושרים כ BPA FREE ובריאים יותר לשימוש מחומרי פלסטיק רגילים.

- הטכנולוגיה מאפשרת לטחון בשיטת 'שגר ושכח'.

- העיצוב של הבלנדר עדכני

חסרונות נינג'ה:

- המנוע העוצמתי מפיק רעש חזק בזמן העבודה עם הבלנדר.

- יש לבלנדר נטייה לזוז במיוחד במאמץ מול מוצרי מזון קשים.

חלקי חילוף - נינג'ה בלנדר/שייקר

את הסוגים הרבים של בלנדר נינג'ה תוכלו למצוא בטווחי מחירים משתלמים באתר איביי, אך באתרי המסחר הסינים (גירבסט, עליאקספרס, דילאקסטרים וכד'), תמצאו נכון לימים אלו רק מותגי משנה, חלקם חיקויים מושלמים וחלקם בלנדרים מסוגים אחרים, אך לא את המותג המוביל והמקורי מבית SharkNinja. יחד עם זאת, החיסכון הגדול ביותר ברכישה אונליין מחו"ל, היא דווקא בחלקי החילוף והתוספות שתרצו לבלנדר נינג'ה שלכם. החל ממיכלים בגדלים שונים, דרך להבים, כוסות מיוחדות וכל חלק חילוף אפשרי של הבלנדר, נמצא בעליאקספרס לדוגמא ובאתרי מסחר נוספים מסין. 

לסיכום, לפני שאתם מזמינים בלנדר חדש הביתה - נינג'ה או כל דגם מומלץ אחר לצרכים שלכם, תבדקו תחילה ב cashback.co.il איפה כדאי לקנות ותקבלו החזר כספי על ההזמנה של הבלנדר/חלקי החילוף שלו. במצטבר, תוכלו לקבל לחשבונכם מאות ואלפי שקלים בהתאם לתדירות וגובה ההזמנות שלכם, בכל אתרי המסחר הגדולים בעולם, בינהם איביי, עלי-אקספרס ואחרים.