אביזרים לקונסולת המשחקים סוויצ' של נינטנדו -  Nintendo Switch

אביזרים לקונסולת המשחקים סוויצ' של נינטנדו - Nintendo Switch

כעשור אחרי גל ה'נינטנדו ווי' ששטף את עולם הגיימינג-חובבנים, חזרה חברת נינטנדו למרכז הבמה עם הקונסולה החדשנית 'Nintendo Switch' שמשלבת בין יחידה ניידת ליחידה ביתית הכוללת מעבד ויכולות גרפיות מרשימות. ריכזנו עבורכם מספר אביזרים נלווים - חיוניים ומפנקים - במחיר זול במיוחד ובמסגרת 'החזר כספי' - אתם קונים ומקבלים לחשבונכם כסף חזרה בעזרת Cashback.co.il, קיראו כיצד:

עוד מילה על נינטנדו סוויצ' / Nintendo Switch

הקונסולה נינטנדו סוויצ' נראית כמו 'טאבלט' - 'מחשב טבלה' נישא חסר מקלדת, שאותה ניתן לחבר למסך טלויזיה (חיבור HDMI) והשליטה בה מתבצעת על ידי שני בקרים הצמודים לצידי הטאבלט ונשלפים במצב זה כדי לאפשר שליטה נוחה ואלחוטית מרחוק. הייחודיות שהציגה נינטנדו כבשה את לב הקהל - בכל שלב, ניתן להמשיך את המשחק ששוחק בטלויזיה בקונסולה עצמה עם החזרת הבקרים לצידי הטאבלט.

אביזרים וציוד היקפי לקונסולת Nintendo Switch

בחרנו עבורכם מספר מוצרים נלווים לקונסולת Nintendo Switch שהופכים את חווית המשחק לעשירה ונוחה יותר, במחיר נמוך:

מגן מסך - כמו בפלאפונים הניידים שלנו, גם בקונסולה ניידת קיימת הסכנה לנפילה או לחץ על המסך שיביא לסדקים ושבירה מלאה שלו. בעזרת הכיסוי השקוף והקשיח, תוכלו לצמצם את הנזקים והשריטות.

קייס מגן - במחיר של פחות מ 9 דולרים ועם סטייל של טאבלט מקצועי, תוכלו לעטוף את הקונסולה הניידת בכיסוי 'פליפ' מקיף, המאפשר גם להעמיד אותה בצורת צפייה נוחה כמעט על כל משטח.

בקר גלגל - העשירו את חווית המשחק במכוניות מרוץ על ידי מנשא בצורת הגה, לתוכו תוכלו לקבע את ה Joy-Con, הבקרים של קונסולת נינטנדו סוויצ'.

תחנת עגינה + טעינהמעמד חכם לארבעה בקרי Joy-Con, חוסך מקום וחיפושים אחרי השלטים, מאפשר טעינה בו זמנית ומהירה.

מתאם למצת הרכבכמו עם כל מכשיר נייד, כדאי שתהיה לכם אפשרות להטענה ושימוש ברכב. בעזרת המתאם שמצד אחד מתחבר לקונסולה ובצידו השני למצת הרכב, תוכלו לוודא עבודה רציפה גם בנהיגה וטעינה מהירה.

זיכרו! לפני רכישת הקונסולה, משחקים ואביזרים נלווים, התחילו את מסע הקניות בקאשבק ותקבלו כסף חזרה עבור כל רכישה. אלפי גולשים כבר נהנים דרכנו מהחזרים כספיים, הצטרפו בחינם וללא התחייבות עכשיו!