נובמבר 2020 שובר את שיא המכירות באינטרנט

נובמבר 2020 שובר את שיא המכירות באינטרנט

בתוך כל תקופת הקורונה עם סגירת החנויות והקניונים לא יכולנו שלא לצפות לגדילה באתרי האיקומרס בארץ ובעולם, אבל אפילו אנחנו לא שיערנו שהיא תהיה כ"כ גדולה ומשמעותית.


תחום האונליין התפתח משמעותית בשנת 2020, החל מתחום החינוך בו שיעורי הזום תפסו את שגרת היום של הילדים ועד לקניית מוצרים בסיסיים בכל בית בתקופה בה החנויות ומרכזי הקניות לא עבדו, כולנו גילינו פתאום שקניות באינטרנט זה לא עוד רגע של פנאי, אלא צריכה בסיסית שאי אפשר בלעדיה.
כמובן שאתרי הקניות בישראל ובעולם הבינו את הצורך הגדול והתאימו את עצמם למצב עם הצעות מכר ייחודיות ושירותי אספקה בסטנדרטים שעדיין לא היו. התפתחות אפליקציות המשלוחים בישראל כמו Get, Get Package, ועוד חברות שונות מציעות לעסקים למשל מגוון שירותי שילוח מהירים אפילו באותו היום.
האתרים הגדולים כמו AliExpress שיפרו משמעותית את זמני המשלוחים, ובייחוד בחודש השופינג הגדול שבו מתרחשים חגי קניות גדולים כמו Black Friday, Cyber Monday, ויום הרווקים הסיני, הידוע גם כ- Singles' Day.

אז מה היה לנו באונליין? גוגל חשפו בפנינו:

רק בחודש נובמבר רואים גדילה של 62% בביקוש לקניות באינטרנט (אל מול 2019), מוצרי גינה בגידול של 68% (אחד מהתחומים הצומחים ביותר ברשת),תחום האופנה (כצפוי) גדל מאוד גם הוא ב64% לעומת 2019. תחום החשמל והאלקטרוניקה שכולל בתוכו גם את עולם הגיימינג והטלוויזיות גדל ב-50%, עכשיו שימו לב למוצר שלהפתעתנו גילה הכי הרבה התעניינות ברשת: פיג'מות – עם גידול של 166%.
אז בין אם אתם קניינים גדולים באונליין וגם אם לא, אנחנו בטוחים שמצאתם את עצמכם לא פעם אחת בתקופה הקורונה בודקים ומשוטטים באינטרנט כדי לרכוש את המוצר שחיפשתם. מזכירים לכם שעם קאשבק תוכלו לעשות את זה ולקבל כסף אמיתי בחזרה.
פשוט נרשמים, ורוכשים את מה שאתם הכי אוהבים, ממי שאתם הכי אוהבים ומתחילים לצבור כסף בחשבון.