לקנות עם פייפאל אונליין בחנויות ישראליות

לקנות עם פייפאל אונליין בחנויות ישראליות

פייפאל (PAY-PAL), חדרה למחשבנו וכיסנו לפני שנים רבות, וככל שעובר הזמן נפתחות אפשרויות תשלום נוספות באמצעי המיוחד לתשלומים מקוונים פורץ הדרך שבזכותו אנחנו מכירים את ביט, פייבוקס ופפר, על ההבדלים והיתרונות שלהם:

פייפאל - יתרונות שימוש


פייפאל הוא ארנק אלקטרוני/דיגיטלי, המשמעות היא שאין כזה דבר פיזי ואף לא צריך את האפליקציה של פייפאל בשביל 'להחזיק', להעביר או לקבל כספים.
חשבון הפייפאל מקושר לכרטיס אשראי ולחשבון הבנק, מצד אחד מתאפשרת העברת תשלומים לאחרים - פרטיים או עסקים (איקומרס אבל לא רק), מצד שני - קבלת כספים, מבעלי כל סוגי כרטיסי האשראי ו/או חשבון פייפאל.

פייפאל לעומת אפליקציות תשלום מקומיות - ביט, פפר ופייבוקס

פייבוקס (שנרכשה על ידי דיסקונט, כמלחמה בפפר של לאומי, וביט שסחף גם את מי שאינו נמנה על לקוחות בנק הפועלים, העומד מאחוריה) דומה ל'פייפאל' בכך שגם היא אפליקציה שמהווה ארנק אלקטרוני. ביט ופפר לעומתן, הן רק אפליקציות העברת כספים ואין סכומים הנצברים שם ומחכים להעברה.
היתרונות של האפליקציות המקומיות בשוק המקומי, בעיקר באופליין - ברור, אך בכל הקשור לקניות מקוונות באתרי מסחר אלקטרוני, הארנק האלקטרוני של פייפאל מנצח ברמת הנוחות, תפוצה וכדאיות עסקית.

3 טיפים לרוכשים אונליין בעזרת פייפאל:

1.אל תמהרו למשוך את הכסף המצטבר בחשבון פייפאל שלכם. התשלום באמצעות אותו הכסף מתוך החשבון יחסוך לכם עמלות.

2.בדקו את עלויות העמלות של משיכת הכסף אליכם באמצעים שונים, לעיתים תגלו הבדלים של מאות שקלים בסכומים גדולים, כדאי 'להתגלח' על הסכומים הקטנים ולא לטעות כשמגיעים לסכומים גדולים.

3.לעולם אל תמסרו את פרטי הפייפאל שלכם למישהו, בטח לא באמצעי מקוון דיגיטלי.
סיסמת הפייפאל יכולה לעיתים להיות מהותית יותר ממספר חשבונות בנק וכרטיסי אשראי שהרי היא 'שולטת' על מספר חשבונות שלכם, עם גישה מאושרת ושקופה אליהם.

פייפאל וקאשבק - שילוב מנצח

היתרון הגדול של תשלום באמצעי אלקטרוני כמו פייפאל, הוא האפשרות לקבל החזר כספי, כמעט תמיד, בלי אותיות קטנות, בלי תנאי מבצע מוגבלים בזמן - בעזרת קאשבק.

כשאתם עוברים בחשבון הקאשבק שלכם ומשלמים (באשראי ו/או פייפאל), אתם דואגים לעצמכם למחיר הכי זול אונליין, בזכות כסף ממשי שחוזר לחשבון שלכם. צברתם 100 ש"ח החזר ומעלה? תוכלו למשוך את הכסף לפייפאל (או לבנק). קניות נעימות!