סטיילינג אישי - איך להיעזר באתרי מכירות אונליין כמו אסוס, אמאזון ואיביי לייצר סטייל אישי?

בעבר סטייליסטית אישית שהסתובבה איתך בקניון הייתה נראית כמו עוף מוזר, יקר ומנוכר. כיום, כשלכל נער ונערה יש שאיפות תדמיתיות בעולם האמיתי ובעיקר באינסטגרם, הסטייל האישי הפך לחשוב מאי פעם, וכעת הוא גם נגיש ובר השגה. במדריך שלפניכם תוכלו להבין כיצד גם אתם תוכלו להנות מסטיילינג אישי בעלות מינימלית!

מה זה שירות סטיילינג אישי ואיך משיגים לוק מיוחד?

שירות סטיילינג אישי הוא לא רק הדרך שלך לייצר לוק מותאם, חדשני ורענן בכל פעם ובכל במקום, זה גם שירות שבשורה התחתונה יחסוך לך זמן וכסף. סטייליסטית אישית טובה - ממש כמו אתר מכירות בגדים אופנתיים מעודכן (אסוס / Asos לדוגמא) - תהיה קשובה לצרכייך, למידותייך ולמטרותייך. בעזרת מסנני החיפוש שבאתרי אמאזון, איביי ואסוס, ניתן לצמצם את התצוגה ולהשיג בדיוק את הבגדים שמתאימים לסטייל האישי החדש שלך.

אסוס, אמאזון ואיביי כנותני שירות סטיילינג-אישי אונליין:

אתרי מכירות אונליין לבגדי אופנה, אקססוריז ומוצרים משלימים (הנעלה, תכשיטים וכד') כמו אסוס, אמאזון ואיביי, מכוונים היום לקהל חוקר, שמחפש מחיר טוב, מוצר איכותי ובעיקר - מראה עכשווי/מותאם מטרה ואירוע. האתרים הללו מאפשרים לך לבחור בגדים על פי עקרונות הסטיילינג האישי:

בסטיילינג אישי, כמו בחיפוש החכם של האתרים, הסטייליסטית תלווה אתכם בין מחלקות החנות.

בסטיילינג אישי, הסטייליסטית תתאים בין המוצרים השונים למבנה הגוף שלך, ממש כפי שתוכלו לעשות באתרים.

בסטיילינג אישי, תוכלו להתרשם מהמכלול כשלכל בגד יותאמו נעליים נכונות, אקססורייז, איפור מתאים ועוד, ממש כפי שתוכלו להתרשם מהמראה השלם בחנויות המקוונות.

בחירת לוק לפי צבעים היא הדרך הקלה ביותר למצוא בגדים ומוצרים נלווים המשלימים סט לבוש בגוונים אחידים. הצהובים לקיץ, הכהים לחורף, האדום, הסגול והתכלת - לאירועים מיוחדים ולהלבשה תחתונה.

בחירת לוק לפי עונות השנה, קלה במיוחד בהשקות והסרות של קולקציות חורף/קיץ/אביב וסתיו באתרי המכירות.

בחירת לוק לפי סלב זו אופציה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות ומאפשרת לך להתלבש כמו הכוכבים הגדולים.

*אל תשכחו את הסטייל הכי חשוב - הסטייל שחוסך ומחזיר לכם כסף -  קאשבק! החזר כספי בסטייל אישי!