עליאקספרס על ארבע - 5 דברים שבעלי כלבים קונים בעליאקספרס

עליאקספרס על ארבע - 5 דברים שבעלי כלבים קונים בעליאקספרס

אנשים קונים אונליין מכל הבא ליד. מטלפונים ניידים, מוצרי תינוקות וילדים, משחקים, שעונים, תיקים, נעליים ושאר אקססוריז. יחד עם זאת, נשאר עולמם של ההולכים על ארבע ברשת בחנויות מקומיות עד לאחרונה. ענקיות המסחר המקוון הבינלאומיות משקיעות ומוסיפות מוצרים, מזון וציוד לגידול כלבים/חתולים וחיות מחמד נוספות.
אחד האתרים הנפוצים והפופולריים ביותר בתחום, הוא עליאקספרס. דומה שאין כמעט אדם בוגר במדינת ישראל שלא נתקל בשם הזה.

למאלפים ובעלי מקצוע בתחום הכלבנות, האתר מהווה 'גן עדן'. ציוד במחיר נמוך, שאת רובו כלל לא ניתן להשיג בישראל. יחד עם זאת, המלאי העצום של מוצרים 'יומיומיים' לכלבים, לא משאיר מקום לספק - גם למגדלים ולבעלי כלבים פרטיים, יש סיבה להתחיל ולרכוש ציוד מחו"ל. בחרנו עבורכם 5 מוצרים מבוקשים שהפער במחיר שלהם מצדיק את השינוי והרי הפרטים לפניכם:

1. קולר החלמה סביב הצוואר - כלבים שמחלימים מפציעה/ניתוח כלשהו לרבות סירוס ועיקור שהינם מאוד שכיחים (ורוב הכלבים עוברים את הפרוצדורה הזאת בחייהם), זקוקים לקולר סביב הצוואר שימנע מהם לפצוע את עצמם,לגרד במקום התפרים וכ'ו. עד לאחרונה, נהגו להשתמש בקולר 'אליזבת' אותו משיגים במרפאות וטרינריות. קולר אליזבת נראה כמו צלחת לויין שמפריעה לתנועה היומיומית של הכלב בגלל היקפו הגדול שהופך אותו למאוד פולשני,מציק לעיתים ולא נעים לכלב בזמן ההחלמה. לצורך כך, פותח קולר ההחלמה שיושב סביב הצוואר. עשוי מחומר רך ונעים והוא מכסה חלקים נוספים של הגוף לרבות הראש. מדובר בקולר נוח מאוד להלבשה (בניגוד לאליזבת) והסרה. עלותו באתר נעה לפי גודל בין 11 ל 13 דולר. אם תרצו לקנותו בארץ, תאלצו לשלם פי שניים עד שניים וחצי מעלותו בעליאקספרס.

2. קולר לילי זוהר - מדובר בקולר בשלל צבעים זוהרים אשר בולט מאוד בשעות החשכה. כאשר יוצאים עם הכלב לטיול לילי ויש אפשרות לשחרר אותו במרחב פתוח, הקולר הנ"ל עוזר לנו באיתור הכלב כאשר הוא קצת רחוק מאיתנו. נמכר בעלות ממש מצחיקה של 1-3 דולר. בארץ עלותו נעה בין 16-22 ש"ח.

3. רתמת Easy Walk נגד משיכות - כמה פעמים הרגשתם שהכלב מוציא אתכם לטיול ולא להיפך, או שאתם פשוט עושים סקי עם הרצועה ביחד עם הכלב... ? בעשור האחרון יוצרו ופותחו מס' רתמות נגד משיכות עם חיבור קדמי לבית החזה, דבר שמונע מהכלב להעביר את מלוא כובד משקלו קדימה ולמשוך חזק. רתמת 'איזיווק' מאוד הומאנית לכלב וזו עוד סיבה שהיא מאוד נפוצה בישראל. כיום בערים הגדולות מרובות הכלבים, כבר ניתן לראות אותה על אלפי כלבים שצועדים איתה בכיף. עלותה באתר כ55-65 ש"ח, לעומת 85-130 ש"ח המחיר בו היא נמכרת בחנויות כאן.

4. פאוץ' אילוף - השינויים שחלים בחברה, כמו גם רוח התקופה לא פסחו על עולם הכלבים ואימונם בפרט. אם פעם לא היה מקובל לתגמל את הכלב באוכל על התנהגות טובה, כיום כל המחקרים מראים ששימוש בחיזוק חיובי אפקטיבי הרבה יותר מענישה. ניתן למצוא בקלות שפע חטיפי אילוף לכלבים במגוון סוגים וטעמים, כמו גם פאוצ'ים הנועדו לאחסון החטיפים. הפאוץ' הספציפי הוא עמוק ויכול להכיל כמות גדולה של צ'ופרים. מחירו כ-5 דולר. מחירו כאן בחנויות נע בין 55-80 ש"ח.

5. צעצוע קוגניציה ותעסוקה לכלב - לא רק ילדים זקוקים למשחקי חשיבה ולאתגרים שכליים ומנטליים. הרבה כלבים משתעממים בקלות ומחפשים לעצמם תעסוקה ובפרט שבעליהם נמצא מחוץ לבית במיוחד במהלך יום העבודה. הצעצוע הזה, הוא למעשה פאזל לכלבים. באמצעותו לומד הכלב לחשוב ולפתור בעיות בכוחות עצמו. מה עליו להזיז ובאיזה אופן, על מנת שיצא לו החטיף החוצה. כך הכלב גם חושב, גם נהנה מפתרון הבעייה ע"י השגת הצ'ופר וגם מתעייף פיזית ובעיקר מנטאלית. וכך הצעצוע המיוחד הזה מהווה תחליף גם ללעסנות וכרסום של דברים של הבעלים - חפצים אישיים ורהיטים. עלות הצעצוע כ60-85 ש"ח באתר. עלותו בארץ היא כפולה - מעל 150 ש"ח.

אז אם בא לכם לפנק את הכלב במתנה שווה ואפילו לא יקרה, קדימה! היכנסו לאתר עליאקספרס אחרי שתעברו בחשבון ה'קאשבק' שלכם ותעשו גם לכלבים שנה טובה ומתוקה!