השוואת מחירים בין אתרי מסחר בחו"ל - מי יותר זול, אליאקספרס או איביי? גירבסט או דיל-אקסטרים?

בשנים הראשונות של המסחר באינטרנט (במהלך העשור הראשון של שנות האלפיים), אתרי מסחר מחו"ל נזקקו לחשיפה והופיעו במספר גדול של אתרי השוואות מחירים, אינדקסי עסקים מקוונים ואפליקציות איסוף נתונים (בפייסבוק ולאחר מכן בסמארטפונים כאפליקציות סלולר חכמות). עם גדילתם והתעצמותם של אתרי מסחר בעלי מגוון, מחיר, שירות מצוין ושם בינלאומי כמו איביי, אליאקספרס, דיל-אקסטרים, גירבסט, סטרוברינט, גרופון ואחרים, אגרגטורים רבים של מוצרים (אינדקסים שמאגדים תחתם מספר גדול של אתרי מסחר) נסגרו והקהל החל לזרום ישירות לאתרי המסחר, ללא יכולת אמיתית להשוות מחירים ואפילו מוצרים (בשל המגוון הרחב, הגירסאות השונות בין מדינות שונות וקצב העדכון הגדול, במיוחד בעולם הגאדג'טולוגי).

אלו הדרכים שיקלו עליכם לערוך השוואת מחירים בין אתרי מסחר בחו"ל:

השוואת מחירים - משימה בלתי אפשרית?

השוואת מחירים בין אתרי מסחר היא משימה לא פשוטה ולא נפנה אתכם למנועי חיפוש/אפליקציות שמבצעות בהם חיפוש, כי שיטת החיפוש לא בהכרח מתאימה לצורה שבה אתם הייתם רוצים לקבל את המידע. כבר בתחילת הדרך של החיפוש עליכם לקחת בחשבון שלפעמים משימת השוואת מחירים בין מוצרים באתרי מסחר שונים היא בלתי אפשרית מהסיבה הפשוטה של 'בלעדיות' - נוכחות של מוצר/משפחת מוצרים מסוימים באתר אחד בלבד מבין אתרי המסחר הגדולים. הדבר נפוץ במיוחד דווקא באתר אמאזון, אך ניתן למצוא לא מעט מוצרים בלעדיים באליאקספרס, איביי (במיוחד מוצרי יד 2) ואחרים.

השוואת מחירים של טלפונים סלולרים - קל!

תחום חריג במאמצי השוואת המחירים, הוא התחום הטכנולוגי - חומרת מחשבים ובעיקר טלפונים סלולרים. יש היום מספר רב של אתרי השוואת ביצועים, יכולות ורכיבים לטלפונים סלולרים שמלווים גם במערכת השוואת מחירים ושליפת נתונים מתוך אתרי המסחר הגדולים. לא תמיד תוכלו לרכוש את הטלפון החכם במחיר שמופיע בתחתית תוצאות ההשוואה בין מכשירים (בהתאם לתנאי משלוח ורישיון בינלאומי שיש או אין לספק / מותג / חנות / רישיון לשווק את הטלפון בצורה חופשית בעולם), אך תוכלו לקבל השוואה מיידית בין טווחי המחירים באתרי מסחר שונים.

השוואת מחירים פנימית באתרי מסחר מחו"ל

חלק מהמאמץ של אתרי מסחר בחו"ל ובכלל, למנוע זליגת לקוחות לאתרי ריכוז חנויות, הוא המבצעים הבלתי פוסקים - במועדים מיוחדים וסתם במהלך השנה במועדים מומצאים או לצורך חיסולי מלאי/רכיבה על טרנד. הסיכוי להשיג הנחה/משלוח חינם/חבילה מוזלת עבור המוצר שלכם, גדל כשאתם גולשים באתר המסחר עצמו. בתוך האתרים ישנה אפשרות לראות מוצרים דומים למוצר שבחרתם (בין אם על ידי חיפוש המותג/המספר הקטלוגי - המסומן לרוב בקוד SKU ובין אם כמוצרים דומים בתחתית דף המוצר שבו אתם מתעניינים) ולהשוות את מחירם מספקים שונים.

היכולת שלנו לאתר מבצעי קאשבק מומלצים

אתר קאשבק הוא ייחודי בתוצאות החיפוש שלו ובאופיו. גלישה ישירה מקאשבק לאתר המסחר בו אתם מעוניינים לבצע רכישה מאפשרת לכם לקבל החזר כספי (להוזיל בפועל את עלות המוצר) ולהיחשף למבצעים מקומיים / מזדמנים באתר שבחרתם. זו השיטה המומלצת לתחילת תהליך ההזמנה. בנוסף, גם מנוע החיפוש שלנו וצוות מומחי המסחר מצליחים להביא בתוך קאשבק את חנויות המסחר הטובות בעולם, מגוון מוצרים מבוקשים ובעיקר - מוצרים במבצעים, סיילים, הנחות מזדמנות, קופונים לאליאקספרס / גודדי / דיל-אקסטרים, איביי ואחרים.

לסיכום, מומלץ להתחיל בבחינה של המוצר במספר חנויות, בירור טווח המחירים והסתכלות על הדירוג הפנימי של אתרי מסחר מחו"ל בנוגע לטיב השירות, פופלאריות המוצר וחוות הדעת עליו.

אל תשכחו לעבור ב cashback.co.il, כל מוצר שתקנו באתרי המסחר הגדולים שמופיעים באתר יהיה עבורכם זול יותר מהמצוין בתג המחיר שלו בעזרת החזר כספי שיגיע ישירות לחשבון שלכם.