גיינר או אבקת חלבונים? איך מעלים מסת שרירים - מדריך לרזים

גיינר או אבקת חלבונים? איך מעלים מסת שרירים - מדריך לרזים

אם בעבר מפתחי גוף שהיו זקוקים לכמות חלבונים מוגדלת ביום, היו ידועים בשתיית קנקני ביצים חיות בוקר וערב, הטרנד היום הוא המשקשקים - מתאמנים בחדרי כושר (או בבית - עוד נרחיב על זה בהמשך) שממהרים מיד אחרי האימון לשתות שייק אבקת חלבונים מרוכז. גיינר לעומת אבקת חלבונים 'מסורתית' מכיל הרכב עשיר של פחמימות וקלוריות כדי להוסיף למתאמן הרזה את האפשרות להעלות במשקל. סקרנו עבורכם את ההבדלים בין אבקת חלבון לאבקת גיינר, מטרותיהם והחנויות שבהם תקנו גיינר / אבקת חלבון בזול.

מה זה אבקת חלבון?
אבקת חלבון, להכנת שייק עשיר חלבונים, ששותים אותה לרוב עד כ 40 אחרי אימון שרירים מקיף. האבקות העדכניות 'יודעות' לספק את הצורך של הגוף לפני, תוך כדי ואחרי האימון, כך שההכרח לשתות בתזמון מסוים כמעט ונעלם. העמסת החלבונים על גוף המתאמן, במקביל לאימון נכון, מאפשרת הגדלת מסת שריר.

מה זה גיינר?
גיינר זאת אבקת חלבון שמשלבת רמת חלבונים גבוהה לצד קלוריות ופחמימות רבות, להשלמה או הוספה לתפריט היומי. גיינר היא לא אבקת קסם ששתיתה מדי יום תעלה כל אחד במשקל ובצורה תקינה. עלייה לא מתוכננת במשקל בעקבות שימוש בגיינר בצורה לקויה עלולה לסכן את גופכם ובריאותכם. היוועצו ברופא או יועץ תזונה תחילה.

אימון ביתי
לא כל אחד חייב להירשם למכון כושר בשביל לעלות במשקל ולהגדיל את מסת השרירים בגופו. המחיר המופקע של המנוי החודשי למכון, יכול להיחסך וביחד עם רכישת האבקות הנכונות במקום הנכון, תחסכו אלפי שקלים בשנה ותפתחו גוף לא פחות 'מקצועי' ממתאמנים במכון. יוטיוב עמוס בערוצי קואוצ'רים רוחניים וטכניים, שיסבירו, ידגימו וילוו אתכם במסע לפיתוח עצמאי בבית.

איפה קונים גיינר זול או אבקת חלבון בזול?
תוכלו לגשת לכל אחת מרשתות הפארם הקרובות לביתכם ולרכוש גיינר או אבקת חלבון במחיר מופקע, או ממותג עצמאי שאיכות מוצריו מוטלת בספק במחיר ממוצע. כמובן שתוכלו גם להזמין מאחת הרשתות המקוונת בישראל המייבאות אבקות חלבון ואבקות גיינר ו/או נותנות חסות ומיתוג לייצור מקומי (שימו לב! חלקם הגדול שייכים לאותה רשת). אך אם אתם מחפשים שילוב של איכות ומחיר מנצח, הבחירה ברכישה אונליין מאחד האתרים המתמחים בתחום בחו"ל, היא הזולה והמשתלמת ביותר למזמין המזדמן או המתאמן הכבד (משום מה 'מתאמנת כבדה' לא נשמע טוב, אז נוותר על הפתיחות המגדרית במקרה זה).

ויטהקוסט: ויטה-קוסט דוט קום הוא ללא ספק אחד האתרים העצמאיים המובילים בעולם המקוון בכלל ובשוק מוצרי הבריאות בכלל. מגוון מוצריו, שיטות הפעולה והמותגים הרבים שמוצעים לכל דורש באתר ויטהקוסט, מציבים אותו בין האתרים המועדפים על 'באדי בילדרים' ברחבי העולם.

בודיבילדינג דוט קום: אתר צעיר ומאוד עכשווי, המציע למפתחי גוף ובוני שרירים מגוון רחב של מוצרים, לרבות גיינרים ואבקות חלבון מסוגים שונים.

מיי-פרוטאין דוט קום: אתר המתמחה באבקות למינהן, קדם אימון, מאס גיינר, קריאטין ועוד.

אל תשכחו לעבור באתר קאשבק לפני כל רכישה באחד מאתרי מוצרי הבריאות הרבים שעובדים בשיטת החזר כספי. בצורה זו תבטיחו לעצמכם את המחיר הטוב ביותר אונליין ובכלל. לבריאות!