שואב אבק רובוטי - איזה לקנות ואיפה - המלצות וביקורת שואבי אבק רובוטיים

שואב אבק רובוטי - איזה לקנות ואיפה - המלצות וביקורת שואבי אבק רובוטיים

בשנת 1860 הוצג לראשונה שואב אבק (ידני) שעובד על מנגנון של שאיבה. קדמו לו מטאטאים נושפים ופתרונות סילוק אבק מקבילים, אך קיסמו של השואב היה ביכולת 'העלמת האבק' שלו. התוצאות הרשימו את הלקוחות ושואב-אבק הפך במהרה - ותוך כדי המהפכה הבריאותית/מדעית שהואצה עם הבשלת המהפכה התעשייתית - למוצר בסיסי כמעט בכל בית ומוסד מתפקד. עולם השואבים עבר עוד כמה נקודות מפנה עם המעבר לשואבים אלחוטיים, שואבי אבק מגה-עוצמתיים (קירבי וכד') ושואבים ייעודים (לרכב, לפרוות חיות בית ועוד). את המהפכה הגדולה באמת, הביאה לעולם חברת רומבה, עם השואב הרובוטי-אוטומטי הראשון, שעד היום שולט ומוביל בשוק, בעזרת מספר דגמים שמציגים טכנולוגיה ההמתעדכנת אל מול הצרכים של האדם ושאר האתגרים/סביבה שבה הוא מתקיים.

על 5 שואבי אבק רובוטיים

#1 כמו הפלאפון,ה DVD ... גם שואב האבק הרובוטי הותיק איי-רומבה היה זמין רק לעשירון העליון בימיו הראשונים, למעטי מעט הייתה היכולת להרשות לעצמם את המכשיר החכם שעושה את העבודה במקומם, גם כשאינם בבית. הוא לא לוקח מנוחות סרק, הוא לא מעשן להם בחדר המדרגות, הוא לא מחפף ביום חם והוא לא דורש עוד כסף או תשלום ביטוח בריאות.

#2 במהירות אך לא ביעילות, הגיעו יצרנים סינים לשוק השואבים הרובוטים עם דגם זול במיוחד, מהיר ויעיל בשם 'ניטו'. החסרונות שלו לעומת אחיו המקורי הן בעוצמות השאיבה, יכולות קריאת השטח והרעש שהוא מייצר.

#3 חברת LG העולמית, הייתה מהראשונות להיכנס לשוק עם מותג מוכר מעולמות החשמל הביתי. ההצלחה שלה בתחום לא איחרה לבוא, אך במקביל גם נשמעו טענות רבות על השיטה ה'מרובעת' בה עובד שואב האבק הרובוטי של LG. לאחרונה נפוצו שמועות על יכולת של האקרים לקרוא ולראות נתונים מתוך בתים 'נשאבים' על ידי פירצה שהתגלתה במנגנון התקשורת של המכשיר. שמועות כאלו נפוצות מדי פעם כמעט על כל אחד משואבי האבק הרובוטים על ידי בעלי אינטרסים ולכן יש להתייחס אליהם בערבון מוגבל ולבדוק בזמן אמת את ההודעות הרשמיות בתקשורת המרכזית.

#4 שואב האבק של שיואמי, רביעי ברשימה אבל כנראה ראשון ברשימת 'שואבי אבק אוטומטים מומלצים'. הטכנולוגיה המתקדמת של שיואמי, המחיר והביקורות החיוביות על המכשיר, הופכים אותו כרגע למומלץ ביותר להזמנה.

#5 שואבים רובוטיים חסרי מותג - זו אולי הקטגוריה הרחבה ביותר והמפתיעה ביותר לאור העובדה שעד לפני כמה שנים, רומבה הייתה כמעט השחקנית הבלעדית בשוק הגדל מדי יום. תחת קטגורייה זו, תוכלו למצוא באתרים סיניים מגוון ענק של שואבים אוטומטיים, חלק בסטנדרט שניתן לצפות משאר המתחרים הממותגים בקטגוריה וחלק שווים הרבה פחות מערכם.

איך לבחור שואב אבק רובוטי לבית?

1. למכשירים מסוג זה, יש נטייה 'לשבת בצד' אחרי חודשים או שנים. ודאו שאינכם מסוג האנשים שאצלם זה קורה ואם כן - בחרו במוצר הזול ביותר.

2. אל תתפתו למותג 'מדבקה' (מקבוצת חסרי מותג) המתחזים עם שם דומה למותג גדול אחר. אל תרכשו מוצר של L9, או שיאומין. הנסיון 'להתכסות' בשם אחר מעיד לרוב על מוצר באיכות ירודה ו/או שלא עבר בדיקות אבטחת איכות.

3. יש לכם חיות מחמד בבית? הסיפור משתנה, העלות קופצת לשואבי אבק עם יכולות עוצמתיות לטיפול בפרווה נושרת של כלבים וחתולים.

4. הזמינו רק אחרי שתיקראו ביקורות רבות על המוכר והחנות מהם אתם מזמינים.

5. שואבים רובוטיים של מותגים, מומלץ לרכוש מאתר המותג הרשמי.

לסיכום, רגע לפני שאתם עוברים לאיביי/אליאקספרס/דילאקסטרים או גירבסט לקנות את השואב האוטומטי שלכם, תעברו בקאשבק ותקבלו החזר כספי משמעותי ישירות לחשבון שלכם.

קנייה מהנה!