למכור ולקנות באטסי - 5 טיפים לעבודה אפקטיבית עם אתר etsy

למכור ולקנות באטסי - 5 טיפים לעבודה אפקטיבית עם אתר etsy

פתחתם עסק קטן של פריטי אספנות? יש לכם נגיעה לעולם עבודות היד - בניית מחרוזות, עיצוב תכשיטים ושאר יצירות? בין אם אתם עושים זאת כתחביב ובין אם אתם עוסקים באמנות באופן מקצועי , תחום המכירות המקוון תפס תאוצה עזה בשנים האחרונות ומספק מענה נרחב לכל אלה שרוצים לחשוף, להפיץ ולמכור את אומנותם ברחבי הגלובוס. אחד האתרים הייעודיים והמוכרים לשם כך, הוא אתר etsy.

etsy הוא אתר מסחר אונליין שמתמחה בעיקר בתחומים הנ"ל ומציע לכם את שירותיו כמתווך במכירה של עבודותיכם. ממש בדומה לebay, אך עם התמקדות ספציפית בתחום הרחב של עבודות היד - מעטפות, מדבקות, בדים, תכשיטים ועוד ועוד.

הנה כמה טיפים שימושיים לעבודה יעילה וחכמה עם האתר

*להתחיל מאפס בצורה יסודית - כשהכוונה היא לארגון וסדר של החנות שלכם מהיום הראשון. להרכיב בפשטות וביעילות את היסודות עליהן תישען החנות באתר אומר במילים אחרות, להוריד את רשימת המשימות המהירה לשם הכנתה. זאת צריכה לכלול בין השאר, את תמונות כל המוצרים שלכם, הוספת מחיר לכל אחד ואחד מהם ומספר הניתוב של הבנק שלכם לצורך השלמת העסקה.

*תצללו לנתונים - האתר מכיל אפשרויות לבדיקת הנתונים הסטטיסטיים של החנות. ועל כן כדאי לבדוק אותם באופן קבוע מאחר ואלה יתנו לכם המון מידע ואינדיקציה מדויקים בנוגע לרמת הפעילות של החנות באתר, כמו גם את היכולת להחליט באילו מילות מפתח להשתמש ובאילו תגיות ושאר מקורות תנועה. כל זאת יסייעו לכם להגדיל את התנועה אליכם וספציפית מקהל היעד אליו אתם מכוונים.

*בחירת שם - הרבה עסקים נופלים כבר בסוגיית השם ובפרט באתרי מסחר מקוונים דוגמת etsy. ועל כן, כדאי להשקיע זמן מחשבה בבחירת השם. לעתים השם שתבחרו כבר יהיה תפוס. ניתן לפתור סוגייה זאת בקלי קלות ע"י הוספה של המילה 'חנות' או 'בוטיק' לשם העסק. אופציה נוספת היא להוסיף במקום, את ראשי התיבות של שמכם. ישנה באתר פונקציה פשוטה לשינוי שם העסק. ניתן להשתמש בה ללא הגבלה בטרם פתחתם את החנות. במידה והחנות כבר באוויר, תינתן לכם האפשרות לשנות את השם עוד פעם אחת בלבד.

*איכות הצילום והתמונות - כל מוצר יכול להיראות נהדר ואטרקטיבי אם נדאג להשתמש בזווית הצילום המתאימה, בתאורה הנכונה, כדי לתת לה את החדות שלה ושהיא תעביר את הרעיון והמסר שמאחורי המוצר. עקרונות צילום בסיסיים למוצר ,הוא דבר שכל אחד ואחד מכם יכול ללמוד וליישם על מנת להפוך את החנות שלכם לאטרקטיבית במיוחד. ניתן לאתר אותם בקלות ע"י חיפוש פשוט ברשת. לכן לא צריך בהכרח ציוד צילום יקר ומתקדם כדי להתחיל.

* להציג ולמכור בצורה חכמה - למשל, ליצור הקשר חזותי כלשהו בין מוצרים שונים על מנת לתת את הרושם שהם באים יחדיו ובכך לגרום ללקוחות לקנות יותר מוצרים ולקנות יותר באופן כללי. צורה זו תעודד לקוחות שבויים לחזור ולקנות אצלכם. מאחר והאתר מתמחה במוצרי אמנות שונים, מומלץ גם להציע מוצרים רבים אם ניתן, בצבעים שונים מאותם טעמים שהזכרנו כאן.

אמצו את הטיפים וההכוונה, כנסו לetsy ויאללה לעבודה. המון הצלחה ופרנסה!

אל תשכחו - קונים מקולגות/אמנים/יצרנים ב'אטסי'? השתמשו ב Cashback.co.il כתחנת מעבר ותקבלו כסף חזרה לחשבון שלכם עבור כל הזמנה.