משפיעני רשת בתחום הקניות - שופינג חכם בישראל ובעולם

משפיעני רשת בתחום הקניות - שופינג חכם בישראל ובעולם

כיצד לעקוב אחרי משפיעני רשת שווים באמת?

שיטת שיווק שהפכה מקובלת (ולעיתים מעיקה) ברחבי הרשת, היא שיווק בסיועם של משפיעיני רשת. בין אם מדובר על מוצר 'אופליין' מובהק או שירות מקוון, החברות והמותגים המובילים עושים שימושים ב'מומחים לדבר', בעלי עוקבים ויכולת תפוצה גדולה, מתוך הנחה שהקהל העוקב סומך על המלצותיהם.

מה זה משפיען רשת?

הפלטפורמות השונות הצמיחו בשנים האחרונות מובילי דעת קהל בתחומים שונים לרבות ביוטי, אופנה, תיירות, ביגוד והנעלה ועוד. אותם מקומות שבהם נולדו משפיעני רשת הן כלי התקשורת המתקדמים של האינטרנט - תוכנות מסרים מיידים (טלגרם, וואסטאפ), אתרי התמונות (פינטרסט, טמבלר, אינסטגרם), רשתות חברתיות (פייסבוק, סנאפצ'ט) וכמובן אתרי הוידאו כמו יוטיוב ואפליקציית טיק-טוק.

משפיען/משפיענית רשת הם בעלי חשבון פרטי, הזוכים לחשיפה גדולה בפלטפורמה אחת או יותר, בזכות ייצור תוכן וקהל עוקב קבוע. משפיעני הרשת עוסקים בדרך כלל בנישות קבועות או ביקורות כלליות, משווקים מוצרים, בוחנים שירותים וממליצים לקהל הרחב. התהודה של משפעיני רשת מוצלחים, מגיעה עד למדיה ולתקשורת ה'מיינסטרים'.

כיצד לעקוב אחרי משפיעני רשת שווים באמת?

בבואנו לבחור מוצר, לקרוא המלצות על דגם ספציפי או לצאת למסע רכישות באתר אהוב (דרך קאשבק כמובן), נוכל להיעזר במשפיעני רשת, במבקרים ובנותני המלצות באינסטגרם, יוטיוב, טיק-טוק ופייסבוק לדוגמה. כללים אלו יסייעו לכם לבחור משפיעני רשת ששווים את המעקב:

1. העיפו מבט לאחור - מה מפרסם משפיען הרשת? האם הביקורת תמיד חיובית? יש מגוון מוצרים/מותגים או קשר בלעדי לאחד?
2. האם העוקבים הותיקים נשארים וממשיכים לעקוב, לשתף ולהגיב?
3. האם יש סיבה או הגיון בפריסת ההשפעה על מספר פלטפורמות או מיקוד באחת בלבד?
4. השוו את איכות התוכן, מספר העוקבים (השיתופים והתגובות) ותדירות התוכן, לעומת משפיעני רשת מאותה נישה.
5. מותגים בוחרים במשפיעני רשת בעלי פרופיל מסוים, שיקלע לקהל יעד מדויק. נסו להבין לאיזה סוג של קהל יעד אתם שייכים ובהתאם למצוא ולעקוב אחר מפשיעני רשת המיועדים לפרופיל הצרכני שלכם.

את / אתה משפיען / משפיענית רשת?

היי, נעים להכיר. בתור אתר שמרכז אחוז גבוה מהקניות אונליין שמתבצעות מישראל בעולם, נשמח לשתף פעולה ולהכיר מקרוב. ל'קאשבק' מנגון תגמול עבורכם, המאפשר הפצת לינק אישי שמכניס לכם כסף עבור כל משתמש חדש ששיכנעתם להירשם. ההרשמה היא כאמור בחינם ואין עלות כלשהי בהמשך, רק רווח נקי מהחזרים כספיים אחרי כל הזמנה אונליין. לפרטים נוספים, פנו אלינו >>

כשאתם עוברים בקאשבק (באתר, באפליקציה או בעזרת התוסף לדפדפן), אתם מבטיחים לעצמכם מחיר משתלם יותר בזכות מנגנון החזר כספי. בעבור כל קנייה, יועבר סכום ה'קאשבק' ישירות לחשבונכם באתר ומשם תוכלו למשוך אותו לבנק או לחשבון פייפאל. לימדו כיצד >>