יום הרווקים 2019 או בלאק פריידי 2019

יום הרווקים 2019 או בלאק פריידי 2019 - באיזה חג קניות אונליין ישברו שיאי קניות ברשת השנה?

כמו בכל שנה, גם בסוף שנת 2019 יערכו מספר 'סיילים' - ימי מכירות, חגי קניות - ברחבי ישראל ובעולם, בעיקר באתרי האינטרנט ולא רק. את תשומת הלב המיוחדת שלנו, תופסים מדי שנה וגם ב 2019, שני ימי המכירות ששוברים שיאים פעם אחר פעם - יום הרווקים של סין (שהינו יום מכירות מקוון במהותו ומקורו) ו'יום שישי השחור' (בלאק פריידיי), הנחשב ליום המכירות שמקורותיו בארה"ב ושמו ידוע ברחבי העולם המערבי כיום קניות מוזל, לא רק ברשת.

חובבי הקניות ברשת יודעים לספר שבאותה תקופה מתרחשים עוד מספר ימי מכירה מיוחדים כמו 'שופינג IL 2019', המיזם מבית גוגל שמאגד מאות חנויות מקוונות תחת זירת הנחות בחסות זאפ ומשרדים ממשלתיים, כדי לעודד צריכה כחול-לבן והשארת הכסף 'בגבולות המדינה'. חג נוסף הוא כמובן 'סייבר מאנדיי 2019', שמגיע 4 ימים בלבד אחרי בלאק פריידי והוא במקורו יום הקניות המקוונות החזק ביותר. כמוהם, גם מבצעי 'חג המולד' ו'מבצעי סוף השנה' או 'קרייזי דצמבר', יבטיחו לכולנו ימי קניות מוזלים ומהנים.

יום הרווקים 2019 - מאפיינים

עליבאבא, האתר והחברה שמאחורי אתר הקניות הסיני הגדול בעולם עליאקספרס, היא זו ש'יצרה' את החג. מדובר על תאריך קבוע - 11.11 (אחד עשרה לנובמבר) שנראה כמו 4 מקלות ומכאן שמו - יום המקלות הבודדים. יום זה הפך מיום התייחדות עם צרכי האוכלוסיה הבוגרת, ליום 'זיכרון' לרווקותם של צעירי סין. בעזר מיתוג נכון, הצליח ג'ק מא (הבעלים של ענק המכירות המקוונות עליאספרס) להביא לעולם את יום המכירות הגדול אי פעם, בו נמכרת סחורה בשווי של כמה וכמה ימי 'בלאק פריידי' גם יחד. ההצלחה של המיזם, הביאה אתרים רבים ברחבי העולם להציג ולהציע הנחות מפליגות ביום זה, למרות שהקשר שלהם עם סין קלוש או אפילו לא קיים.

בלאק פריידי 2019 - למה לצפות?

בלאק פריידי היה כבר משנות ה 80 מושא לצחוק בסדרות סיטקום אמריקאיות. אל באנדי נרמס כמו עובדי וולמארט ו'סירס' כשנפתחות הדלתות ביום שישי האחרון של חודש נובמבר בכל שנה. השנה, ב 29.11.2019 חל החג המיוחד והוא משלב בין הנחות ענק בחנויות, לבין מבצעים בלתי חוזרים באתרים. השנה, עם כניסת אמאזון לישראל, יופנו העיניים לכיוונה, כדי לבחון את המהלכים החדשים, לאור אי ההצלחה לשכנע את הקהל הישראלי שהיא כאן להישאר.

קנייה חכמה בזמן יום הרווקים/בלאק פריידיי 2019

ישנם מספר פרמטרים שעל פיהם אפשר לבחון מה היא קנייה חכמה - א. המחיר. ב. הייחודיות/מגוון/מאפיינים. ג. רמת הביקוש. ד. איכות/כמות המלאי. ה. התאמה בין הדרוש למתקבל, בין התקציב להוצאה בפועל. כדי לסייע לכם לקנות בצורה חכמה גם השנה במהלך חגי הקניות של נובמבר-דצמבר 2019, נזכיר לכם את השירות החשוב שאנו מעניקים לנרשמים באתר (ללא עלות, ללא התחייבות, ללא עלויות נסתרות בהמשך או אותיות קטנות): אתם יכולים לקבל כסף חזרה כמעט מכל קנייה מקוונת באינטרנט. איך? נרשמים עכשיו לקאשבק, עוברים לאתרי המכירות ו...זהו. נתראה בתור לחבילות בדואר!