6 אפליקציות לקניות שכנראה לא שמעתם עליהן ויחסכו לכם כסף

6 אפליקציות לקניות אופנה שכנראה לא שמעתם עליהן ויחסכו לכם כסף

האינטרנט שינה את הדרך בה אנו קונים אופנה. לנוכח המבחר העצום והמשתנה, קשה לנו למצוא את הידיים והרגליים, או את המידות שלהם. אספנו בשבילך 6 אפליקציות שופינג פורצות דרך שיעשו לך את החיים (והקניות) לקלים הרבה יותר.


1. Sizer - מדריך מידות

אפליקציה שמציעה אלטרנטיבה לאלו שאין להם סרט מדידה בהישג יד. פשוט מתלבשים בייסיק, נעמדים מול המצלמה באפליקציה ועוקבים אחר ההוראות. בסוף התהליך מקבלים את מידות גופכם וגם את המידה המתאימה עבורכם במותג מסוים שתבחרו!

apple itunes להורדה מחנות אפל 


2. קאשבק - Cashback - האפליקציה שחוסכת לכם כסף

כשמה כן היא, האפליקציה שעוזרת לכם לחסוך, ומחזירה לכם כסף על כל קנייה. כל מה שעליכם לעשות הוא לעבור דרך האפליקציה לפני כל רכישה וההחזר הכספי יועבר ישירות לחשבון הבנק/פייפאל שלכם. מהיום קונים חכם!

apple itunes להורדה מחנות אפל | download on goolge play הורדה לאנדרואיד


3. The Hunt - למצוא באינטרנט בגדים שראיתם אצל אחרים

אם גם לכם יוצא לרייר לפחות פעם בשבוע על איזה בגד או נעל שראיתם על קולגה, אתם תודו לנו על גילוי האפליקציה הזאת. האפליקציה, שהיא מעין רשת חברתית למציאת פריטים, נותנת לכם להעלות צילום או תמונה של פריט שראיתם ולקבל הצעות מהגולשים איפה לרכוש אותו או אפילו להעלות סקר של מספר פריטים ולהתייעץ עם חכמת ההמונים איזה פריט הכי שווה (!) 

אנחנו כבר משתמשים אדוקים.

apple itunes להורדה מחנות אפל | download on goolge play הורדה לאנדרואיד 


4. Shoptagr - האפליקציה שמעדכנת על הוזלת מחירים

אומרים שאם שמת בגד בצד ועדיין חשבת עליו יום אחרי, הוא צריך להיות שלך!

Shoptagr היא אפליקציה שמעדכנת אתכם בלייב כאשר פריט ששמרתם ירד במחיר או הגיע מחדש במידה שלכם. האפליקציה מעולה לדחיית סיפוקים ומעודדת קניה חכמה באמצעות שמירת פריטים בצד.

נכנסים לאתר אהוב, מייצאים את הפריט לאפליקציה ומוסיפים אותו לשמירה. 

apple itunes להורדה מחנות אפל | download on goolge play הורדה לאנדרואיד


5. FittingRoom - השוואה בין מידות נעליים

לכולנו יש את הנעל הספציפית הזאת שבסוף תמיד חוזרים אליה כי על נוחות לא מתפשרים. אפליקציית FittingRoom משווה מידות בין עשרות חברות הנעלה ועוזרת לכם לבחור מידה בנעל חדשה ע"פ המידה שיש לכם בנעל ישנה ואהובה!

התהליך פשוט: בוחרים מהרשימה את הדגם שיש לנו ואת המידה שאנחנו נועלים בו, בוחרים את דגם הנעל שאנחנו רוצים לקנות - ומקבלים את המלצת המידה שאנחנו צריכים לקנות!

apple itunes להורדה מחנות אפל | download on goolge play הורדה לאנדרואיד


6. FAD - מילון האופנה האולטימטיבי

אנחנו מדברים כאן על מילון כיס לועזי לפאשניסטה המתהווה שיעזור לך למצוא את הפריט שבא לך אונליין לפי השם המקצועי שלו (כמו שהפריטים בדרך כלל כתובים באתרים). אז אל תגידי שמלת מעטפת, תגידי Wrap dress!

בונוס: יש גם ביוגרפיות מעצבים, פירוט בדים, ולקסיקון תפירה שלא יזיק שיהיו בכיס!

apple itunes להורדה מחנות אפל