להזמין שמלת כלה מחו"ל - המדריך לכלה המתחילה

הזמנת שמלת כלה מחו"ל הפכה לטרנד פופולארי בשנים האחרונות. המחיר היקר שגובים מעצבים מקומיים על השכרת שמלה לכלה לערב אחד, או רכישתה, גבוה עד 5000% (!!!) משמלת כלה שתוכלו לרכוש בכמה מאות שקלים. איך לבחור שמלת כלה באינטרנט ולהתאימה לתקציב שלכן? הכל מופיע במדריך שלפניכן:

להזמין שמלת כלה זולה מחו"ל:


שמלת כלה עד 1000 ש"ח, יש דבר כזה בכלל?

אלי-אקספרס, ענק המכירות הסיני הוא אחד מהאתרים הזולים ביותר למציאת שמלות כלה אופנתיות. יש בו מבחר ענק של שמלות כלה מכל הסוגים והמינים.

באליאקספרס תוכלי למצוא עשרות שמלות כלה בפחות מ-1000 ש"ח, ויש גם שמלות שיעלו פחות מ-500 ש"ח.

המיתוג, הדירוג, הפופלאריות וכמות הבד/משקל לשמלת הכלה, יקבעו את המחיר הסופי שתשלמי.

התאמה בין שמלת הכלה למטרה שלשמה את רוכשת אותה:

Trash The Dress: טרנד הכובש בשנים האחרונות את שוק החתונות בישראל ובעולם, כשבמרכזו 'החרבת' שמלת הכלה ולפעמים גם את חליפת החתן בתום הצילומים. איך זה מסתדר כשהצילומים מתבצעים לפני החתונה? כשהחתן והכלה מחליטים לבצע 'טראש דה דרס', הם קונים בגדים חלופיים וזולים יחסית, שאותם הם קורעים, מלכלכים, מרטיבים ולפעמים גם שורפים בצילומים. הזמנה דרך האינטרנט היא פתרון מושלם עבור זוגות אלו.

שמלת כלה לריקודים: זה כבר לא צורך רק של העשיריון העליון. כלות רבות בוחרות 'להשיל' חלקים מהשמלה או להחליפה אחרי החופה ועם פתיחת שלב הריקודים.

החלפת מספר שמלות כלה באותו הערב: שוב, לא טרנד של 'הביוקר' בלבד, כי אם חלק מה Show שחלק מהכלות מעוניינות בו. במחיר של שמלת כלה מושכרת לערב אחד בישראל, ,תוכלי לגוון ולהזמין כמה שמלות.

יותר מאירוע אחד: חינה, שבת חתן ועוד "מיני אירועים", מזמינים כלות רבות לרכוש מספר שמלות כדי לחדש בכל אירוע את ההופעה שלהן.

שמלת כלה בתקציב נמוך: לא כל הכלות מעוניינות להוציא אלפי שקלים על שמלת כלה חד פעמית, ולכן בוחרות לרכוש את השמלה אוןליין במחירים משתלמים.

החנויות בהן תמצאי שמלות כלה מחו"ל:

איביי: זירת מסחר המאפשרת לכן למצוא שמלות כלה מושקעות, איכותיות וכאלו שנלבשו לרוב רק פעם אחת, במחיר מציאה.

אליאקספרס: המגוון הענק של שמלות זולות גורם לכלות רבות להתאהב במחלקת הכלות ולהזמין משם כמעט הכל. המחיר ללא תחרות, והאיכות… היא תלויה בקהל.

טיפים למזמינות שמלות כלה דרך האינטרנט:

דירוג: אל תתפשרי! הקפידי לבחור שמלות וספקים המדורגים גבוה בלבד.

משלוח: נסי להבין מראש מהן עלויות ה "handling & shipping" כי אלו עשויים לעלות יותר מהשמלה.

חוות דעת: אנא קיראי את חוות הדעת על השמלות, תוכלי למצוא בהן פנינים של ממש.

עיצוב: לא בטוחה אם את רוצה שמלה עם שרוול ארוך או קצר? הזמיני את שתיהן!

מותגים: אם מטרתך היא לחפש מותגים, התמקדי באיביי.

*לא לשכוח לנקות את הקוקיז לפני המעבר מקאשבק לחנות המבוקשת.

קנייה מהנה!