חד קרן כדרך חיים - מה סודם של חדי קרן וכניסתם המאסיבית לתוך התרבות היומיומית שלנו?

חד קרן כדרך חיים - מה סודם של חדי קרן וכניסתם המאסיבית לתוך התרבות היומיומית שלנו?

קהילות של חדי קרן, חולצות מודפסות, כריות נוי ובובות של חדי קרן - כל אלו הם רק קצה הקרחון של 'תעשיית' חדי הקרן, כזו שבניגוד לטרנד של 'הלו קיטי', שנוצר, התפשט והושרש על ידי חברה ומהלכים עסקיים נטו. חדי הקרן תופסים את מקומם בתרבות שלנו בגלל תכונות מיוחדות וייצוג של מצבים, קהילות, טווח רגשות ואמונות מסוימות.

חד קרן בכל פינה
אם יצא לכם לסייר ב'מידטאון' מנהטן בחודשים האחרונים, ככל הנראה ראיתם את 'נערי וול-סטריט' המהוקצעים בלבושם האפור, עומדים בתור לקנות 'פראפצ'ינו' צבעוני באחד מסניפי סטארבאקס - (קפוצ'ינו בעיצוב וצבעי חד קרן) ואולי אפילו ניסתם בעצמכם את המשקה החביב. אבל זה לא מסתכם בנסיונות של חברות ענק לרכב על הטרנד. בשדרה החמישית, היוקרתית שבין שדרות העיר, שלט בולט של מספרה מצהיר שגם שם אפשר לקבל את 'תספורת חד הקרן'. בדרום ברוקלין, לקוחות רבים יוצאים ונכנסים מחנות ציוד טבק ועישון עם פוסטר, כיסוי ראש או חצאית 'טוטו' בעיצוב צבעי החד קרן. ב'קווינס' - בשוק הפשפשים המקומי - דוכני ענק עמוסי בובות חד קרן בגדלים וצבעים שונים וחולצות חדי קרן מודפסות מציצות מכל כיוון.

חדי הקרן אצל מבוגרים
בעולם העסקי, המושג חד קרן כמו 'פרה סגולה', מצביע על כוכבים בתחומם, אנשים בעלי יכולות יוצאות דופן שהשפעתם על הסביבה שלהם, חיובית בצורה בולטת. בעולמות גיוס כוח האדם, חד קרן מכונה מי שמגייס עובדים אך מציב דרישות קיצוניות, כמעט בלתי קיימות.

חדי קרן עבור קהילת המעורבים מינית
גבר או אישה שמגדירים עצמם בעלי נטיות מיניות מגוונות (קרי מרחיבות את המילה 'סטרייט/ית' למחוזות שונים), הנקראים גם בעלי נטייה מינית מעורבת, לא אחת מכונים ו/או מכנים את עצמם 'חדי קרן', כדי להבליט את הייחוד, השונות והכוונות הטובות שמאחורי הנטייה. 'יוניקורן' זה ה'קוויר' החדש.

חדי קרן אצל ילדים
בעולמם של הילדים, חד קרן נחשב לסמל עבור תום, אומץ, קשרים חברתיים וקסם מהלך (או עף...). צבעי הקשת המשולבים באיורי האגדות על חדי קרן, המסתורין שאופף את מקורם וכוחותיהם המכושפים, קוסמים לילדים כבר מגיל צעיר והם נותנים את סימניהם בסדרות מצוירות, הצגות וסיפורי ילדים רבים.

בין אם אתם בעניין של חדי קרן בגלל חלומות ילדות, אגדה קסומה או צרכים עסקיים, הרשת מציע לכם מגוון רחב של מוצרים הרוכבים על הטרנד הבלתי פוסק של חדי קרן. לפני כל רכישה של מוצר מעולמו של חד הקרן, אתם מוזמנים לעבור ב Cashback.co.il ולקבל קאשבק - החזר של כסף - ישירות לחשבון שלכם עבור כל רכישה.