לטוס לתאילנד בזול - הדרכים הכי שוות להשיג טיסה זולה לתאילנד באינטרנט

לטוס לתאילנד בזול - הדרכים הכי שוות להשיג טיסה זולה לתאילנד באינטרנט

כולנו, כך אומרים המספרים, רוצים לטוס לתאילנד. כולנו כך מראה גרף המחירים, רוצים גם לעשות את זה בזול. נכון, יש טיסות מפנקות יותר ופחות, יש דרישות סף של אנשים מסוגים ומקורות ומטרות שונות, כך שכמעט בכל טווח נוחות, תוכלו למצוא מגוון רחב של מחירי כרטיסים, ישירים או לא, נוחים או פחות, מתשלמים או יותר. באמצעות שיטת קאשבק, תוכלו להנות מטיסה זולה לתאילנד, בואו לגלות איך:

טיסה זולה לתאילנד בשלוש שיטות מרכזיות:

1. ריכשו מוקדם.

רכישה מוקדמת של כרטיסי טיסה נחשבת תמיד שיטה מוצלחת. בין שלושה לשישה חודשים לפני המועד, זה הזמן הנחשב אידיאלי להשיג כרטיס במחיר הכי טוב. ברגעים האחרונים לפני הטיסה (כ 8 שעות לפניה), מוצעים מחירים נמוכים אף יותר. אלו טיסות אליהן תוכלו להצטרף בשתי דרכים - בדוכן ברגע האחרון בנמל התעופה או באפליקציות כמו 'חוליו' המציעות את הטיסות שנשארו ללא דורש ברגע האחרון באמת.

2. תעברו בעיר אחרת.

אם אין לכם בעיות עם טיסות ובמיוחד אם אתם נוסעים עם 'טרולי' וללא מזוודות נוספות, העדיפו תמיד טיסת קונקשיין. היא תיתן לכם הזדמנות לראות עיר נוספת ובעיקר - תחתוך את המחיר בחצי או שליש. דווקא טיסות הקונקשיין שנחשבות לגרועות ביותר, אלו ש'יתקעו' אתכם בעיר זרה 6-12 שעות, הן הזולות ביותר והמעניינות ביותר. תוכלו כאמור להנות מיום שלם בעיר נוספת.

לטוס בזול לתאילנד עם קאשבק

3. תנצלו את חוכמת המנועים.

מנועי החיפוש של הטיסות יודעים היום להתאים לכם נופש 'דומה'. נופש דומה במרכיביו או תאריכיו, אך לא זהה למה שחיפשת, יכול להיות זול לפעמים בעד 30% לעומת הטיול במתכונתו המקורית. היו גמישים.

כיצד קאשבק מוזיל את עלות הטיסה לתאילנד?

שיטת קאשבק היא שיטה שבה חברת התעופה/כירטוס או האתר ממנו תרכשו את כרטיס הטיסה המוזל לתאילנד, מעניקה לכם (ולכל לקוח שיש לו חשבון חינם ב cashback.co.il אשר מגיע מהאתר אל תהליך הרכישה המקוון), החזר כספי. עשרות, מאות ולפעמים אלפי דולרים - תלוי בהיקף הרכישה. בתקופת החגים האחרונה לדוגמא, רכשה משפחה בת 15 נפשות חבילת נופש בחו"ל באמצעות שילוב של אתרי בוקינג אונליין וטיסות אל על וקיבלה 'קאשבק' של מעל 1000 ש"ח (!) חזרה לחשבון. את הכסף החוזר אפשר למשוך לבנק או להעביר לחשבון פייפאל.

אחרי שמצאתם את המקום, התאריך והתנאים בהם אתם רוצים לטוס, בקרו במחלקת התיירות והנופש של קאשבק, דפדפו בין ההצעות והאתרים של חברות התעופה, המלונות והשכרת הרכב, הרכיבו לכם את החופשה המושלמת וקבלו 'כסף לבזבוזים' חזרה לחשבון.