ויטהקוסט - תוספי מזון ותזונת פליאו במשלוח עד הבית מענק התוספים VitaCost.com

תזונת פליאו, דיאטה המורכבת ממזונות לא מעובדים, דומה לתזונה שהאדם הקדמון צרך, ומחייבת את הנוקטים בגישה לרכוש תוספים שונים ורכיבי תזונה משלימים. בעזרת ענק תוספי המזון העולמי ואחד מאתרי הסחר הגדולים בעולם VitaCost.com (ויטה-קוסט), תוכלו לשמור על תזונת פליאו במחיר שפוי ולרכוש תוספי תזונה אונליין בקלות, שעם חיבור ל -Wifi אפילו האדם הקדמון היה מצליח ;-)

בשנים הראשונות אחרי שהתחלתי להקפיד על תזונת 'פליאו', ביזבזתי המון זמן וכסף. העברתי שעות רבות במטבח והוצאתי סכומי כסף גדולים על רכישת מזון פליאו מיוחד. מאז עברו חמש שנים, במהלכם מצאתי את הדרך ואת הטיפים המושלמים לחיסכון כספי כמו איחסון לטווח ארוך של בשר וכד'. אבל הדרך העיקרית שבזכותה הצלחתי לחסוך אלפי שקלים בשנה, היא הזמנה קבועה באתר ויטהקוסט.

אודות ויטה-קוסט / Vitacost - אתר תזונה טבעית מוזלת אונליין

באתר ויטהקוסט תמצאו מגוון אדיר של מזון-בריאות ומוצרי בית יומיומיים טבעיים (חומרי ניקוי, טיפוח הגוף, דרמו-קוסמטיקה ועוד) בעלות הרבה יותר זולה ממה שהתרגלתם להכיר. למרות שאני חסיד של חנויות הטבע השכונתיות ובעד לתמוך בהן, החלטתי להיות ריאלי יותר לגבי ההוצאה הכספית שלי. באתר ויטהקוסט, בזכות משלוח חינם (תלוי במוצרים ובגודל החבילה), בזכות 100% הבטחה להחזר כספי במקרה של בעיה, בזכות ה'סיילים' הקבועים והמון מוצרי BOGO (קנו אחד, קבלו אחד חינם), כמעט ולא נשארו מוצרים על המדף שרציתי ולא קניתי.

בויטהקוסט כאמור רצים קמפייני מכירות (Sale) של 10% עד עשרים אחוז לרוחב האתר, או למחלקת מוצרים ספציפים משתנים. אחרי פעם אחת שחבילה הגיעה מעט פגומה ניסיתי ונהנתי בפועל מהאבטחה להחזר כספי. המשלוח - מהיר. החוויה כולה - חו"ל אמיתי.

טיפים לקונים באתר ויטהקוסט:

1. הירשמו לניוזלטר - מקבלים שם קופונים, חשיפה לסיילים בלעדיים ו/או לפני כולם.
2. לפני תחילת 'סייל' שבו משתתפים מוצרים שאתם חפצים בהם, הוסיפו אותם לעגלה או לרשימת To Buy Later ועם תחילת המכירה המיוחדת תראו את עדכון העלות שלהם ותוכלו להזמין מיידית.
3. כדאי להתחיל בעמוד ה'דילים' - בין אם זו פעם ראשונה או כלקוחות קבועים, קרוב לוודאי שתמצאו שם את המוצרים המבוקשים שלכם/בכלל בעולם/במדינה שלכם במבצעים שאין להם תחרות באתר או באתרים אחרים.
4. לא כל מוצרי תזונת 'פליאו' נמצאים תחת קטגוריות ייעודיות, כך שתאלצו לצוד וללקט את המוצרים מרחבי האתר, בעזרת מנוע החיפוש החכם הפנימי.
5. מוצרים שיש להם תחליף מותגי (מסומנים תחת המותג ויטהקוסט / Vitacost עצמו), לרוב זולים יותר והם נחשבים ברמה גבוהה.
6. הפנו חברים לאתר ויטהקוסט וקבלו 10 דולר לרכישה מתנת ויטהקוסט (מבצע משתנה מפעם לפעם).
7. ביחרו באופציה Set & Safe אם אתם צרכנים קבועים באתר ויטהקוסט, התוכנית תאפשר לכם לסמן מוצרים שאותם תקבלו בצורה קבועה וזולה יותר.
8. נצלו את מחלקת Free Samples לכדי קבל ה-מ-ו-ן דוגמיות חיוניות וחינמיות.

ולא לשכוח - תעברו תחילה באתר Cashback.co.il. אחרי הרשמה ומעבר לויטהקוסט, בעבור כל רכישה שתבצעו, תוכלו לקבל החזר של 3%, כסף ישיר לחשבון שלכם!