אתר וואלה-שופס, מאתרי הקניות המובילים והותיקים באינטרנט הישראלי

לקנות בוואלהשופס! המדריך השלם לקנייה חכמה

אתר וואלה-שופס, הוא מאתרי הקניות המובילים והותיקים באינטרנט הישראלי. עם מאות קטגוריות ועשרות אלפי מוצרים, תוכלו למצוא ב - WallaShop, הכל.

מה אפשר למצוא לקנייה באתר וואלהשופס

וואלהשופס נמצא אונליין עוד לפני הרבה אתרים אחרים מוכרים ואף גדולים ממנו. יחד עם זאת, הוא מהווה זירת קניות ענקית, המחברת בין עסקים לרוכשים מכל הארץ, כמעט בכל קטגוריית קניות אפשרית - מטיפוח, דרך ביגוד, נופשים, מוצרים חשמל, ציוד ספורט, ריהוט ועוד. וואלהשופס מאז ומתמיד ניסה לצעוד בראש אתרי המסחר ותחילה עשה זאת עם השקת וואלהPay, שירות מקביל ומקומי ל'פייפאל' העולמית, המאפשר לצרכן לשמור את פרטי האשראי שלו במקום מאובטח אחד ולרכוש באמצעות קוד אצל מספר ספקים בלי חשש. בשנים האחרונות, שוב עשתה חנות וואלהשופס צעד חדשני כשהכריזה על הפסקת שיטת 'החל מ-' שנהוגה באתרי מסחר רבים, כדי לתרום לשקיפות והבנת המחיר של הגולשים באתר.

קונים חכמים באינטרנט, מרוויחים יותר!

כשאתם מזמינים מוצר/נופש באתר וואלהשופס לאחר הרשמה לאתר קאשבק, אתם כבר מרוויחים כי הבטחתם לעצמכם החזר כספי של 1.5% מכל הזמנה, גדולה וקטנה. בכדי להיות קונים חכמים גם בזירת המסחר העצומה של וואלהשופס / WallaShops, שימו לב לדגשים הבאים:

1. מוכרים ומתחייבים - אתר וואלהשופס הוא לא רק מאתרי המסחר הגדולים בישראל, הוא גם אחד היחידים שמציין באמנת השירות ובמקומות נוספים באתר בפה מלא, כי אם הלקוח לא שבע רצון, הוא יקבל את מלא כספו בחזרה. למרות שהחוק מחייב זאת, מעטות את החנויות ברחוב/ברשת שעומדות בהבטחה זו. אם קיבלתם מוצר פגום או שאינו עומד בציפיות על פי מה שתואר באתר וואלהשופס, כספכם מוגן, תוכלו להזדכות ולבטל את הרכישה.

2. גם מוצרים מסין - חנות וואלהשופס מוכרת מוצרים סינים עם 'גב' ישראלי וזמן אספקה של 7-14 ימים בלבד, בעזרת ה'מיני אתר' Tewaty המופעל על ידה. באמצעות אתר טוואטי בעברית, תוכלו להזמין בייבוא אישי מסין מוצרים בהנחות משמעותיות.

3. בלוג שנותן מידע - במסגרת הבלוג של וואלהשופס, מודגם כוחו של ענק מדיה וקניות בסדר גודל של וואלה (וואלהNEWS / וואלהשופס / וואלהטורס ועוד). צוות המכירות של וואלהשופס מקפיד לייצר תכנים שלא רק נועדו להציע עוד מוצר או מותג למכירה. אם תעברו בין הפוסטים מן העבר וההווה של וואלהשופס, תיווכחו כי מדובר באוצר בלום של טיפים מועילים לצרכנות מבונה, שימוש הולם במיכשור ומוצרים שונים, תחזוקה ששומרת על חיי המוצר ועוד.

4. עמוד הפייסבוק של וואלהשופס - למי שאוהב להיות מעודכן בכל פרט צרכני, הפעילות בפייסבוק של וואלה-שופס מושלמת. לפחות פעמיים ביום, דואגים צוותי המכירות והשיווק של וואלהשופס לעדכן ולהוסיף לינקים ישירים למוצרים, חבילות, דילים והנחות נדירות. ראוי לציין כי לרוב אכן מדובר במבצעים שווים ונדירים. בנוסף, נראה כי שירות הלקוחות של וואלהשופס בתוך פייסבוק מגיב מהר ואפילו ניתן לראות על ה'קיר' שלהם תשבוחות ומכתבי תודה של לקוחות שעשו זאת מיוזמתם. מחזה נדיר בכמות כזו בעמודי פייסבוק של אתרי מסחר גדולים, דבר המלמד על שביעות רצון גבוהה ומעורבות/הזדהות של הקונים עם המותגים.

5. שירות לקוחות - הנהלת האתר וואלהשופס עושה מאמץ ניכר לאפשר יצירת קשר ופניה בדרכים מגוונות:
שאלות ותשובות לרוב התהיות ניתן למצוא בעמוד העזרה >>
נציגי האתר זמינים לשאלות וסיוע בין תשע בבוקר לשש בערב בימים ראשון עד חמישי בטלפונים: 052-9998899 / 09-9608020.