איתור מיקוד - למה זה חשוב?

איתור מיקוד - למה זה חשוב?

מי מאיתנו לא חשב לעצמו לוותר על שלב הזנת המיקוד בתהליך הרכישה באינטרנט?
זה תמיד נראה כמו נתון שפסח מן העולם ואין לו משמעות אמיתית. אז כנראה שאנחנו טועים, כתובת המיקוד הרבה יותר חשובה ממה שאנחנו חושבים וריכזנו עבורכם את כל הסיבות לכך:

1. במצב שבו יש שגיאת כתיב בכתובת, כתובת המיקוד מסייעת לאורזים והשולחים לאתר את הכתובת המדויקת בשלב השילוח.

2. כתובות כפולות: קיימים לא מעט רחובות בישראל עם שמות כפולים (אפילו באותה העיר), כתובת המיקוד מסייעת לשירותי הדואר לאתר את המיקום המדויק לשליחת החבילה מבלי שתלך לאיבוד.

3. לעיתים ניתן לראות כי פרטי הכתובת המופיעים על החבילה נכתבים בכתב יד על ידי השולח. כדאי לא להסתמך על אופן הכתיבה שלו ולמזער נזקים על ידי כתיבה של מספר המיקוד (במספר קשה יותר לטעות ולרוב יותר קל לקרוא אותו)


אז כן, זה מרגיש ונראה כמו פרט שולי שאין לו חשיבות בימינו, אבל תחת העומס בדואר ישראל וחברות השילוח, המספר הזה יכול להציל אתכם מחבילה אובדת והייאוש של לחכות למשהו... שלא מגיע.
לא זוכרים את כתובת המיקוד שלכם? בשביל זה יצרנו עבורכם את כלי בדיקת מיקוד באתר קאשבק.
פשוט נכנסים, ממלאים את העיר בה אתם גרים, את שם הרחוב ומספר הבית והמערכת תשלוף עבורכם את כתובת המיקוד בצורה מדויקת.

עכשיו אחרי שאנחנו יודעים כמה מספר המיקוד שלנו חשוב כל כך בימים שרוב הקניות שלנו מבוצעות ברשת, ויש עומס גדול יותר מבעבר על החבילות המגיעות בעיקר מאתרי האונליין כמו אליאקספרס, איביי, ואייהרב, כל מה שנשאר לכם זה להזין את זה לפרטי העסקה בתהליך הקנייה.

מזכירים לכם שכל חבילה שנשלחת אליכם בדואר מקודדת, ומאפשרת צפייה של תהליך ההתקדמות שלה אליכם. כדי להקל עליכם ולדאוג לחווית קנייה טובה ב- cashback, יצרנו עבורכם כלי איתור ומעקב משלוח שימצא עבורכם בקלות כל חבילה שהזמנתם עם מספר מעקב מאליאקספרס, איביי, אסוס ועוד אתרים.
תוכלו להשתמש בכלי איתור ומעקב חבילות באתר קאשבק, להזין את מספר המעקב ולקבל סטטוס על מיקום החבילה בדרך אליכם.