לעשות ביטוח מהנייד - השוואת אפליקציות ביטוח

לעשות ביטוח מהנייד - השוואת אפליקציות ביטוח

רוצים ביטוח לרכב, לדירה או לעסק? אין שום בעייה. טלפון קצר לסוכן הביטוח שלכם ובאתם על פתרונכם. שיחה קצרה בעל פה או אם ממש זמין ונוח לכם, הגעה למשרדי הסוכנות וקיבלתם את הדיל המשתלם ביותר. האמנם כך הם פני הדברים? כבר מזמן לא.
התחרות הגדולה כיום בין חברות הביטוח השונות, הביאה להוזלה משמעותית של פוליסות בתחומי חיים שונים ומגוונים ואת מצעד הטרנדיות מובילות אפליקציות לרכישה וניהול עצמאיים של מוצרי ביטוח חיים, רכב, דירה, תכולה ועוד.

ביטוח בדיגיטל - לבטח רכב, דירה או חיים בקליק

כיום בעידן הדיגיטל, שרותי האונליין של חברות הביטוח, באתר או באפליקצייה, יספקו עבורכם את כל המידע הדרוש. אם באמצעות טבלאות ומחשבונים לצורך מילוי פרטים וחישובים והגשת הצעת מחיר בסופה. ואם לצורך תחזוקה שוטפת ומתן מענה לתביעות ביטוח ושאלות נוספות.
למעשה אצל כל חברות הביטוח הגדולות, ניתן לקבל הצעה קונקרטית לנכס או לרכב שלכם לאחר מילוי פרטים אישיים אונליין.

השוואת אפליקציות ביטוח ומוצרי חברות הביטוח המובילות בישראל

אין ספק שהקדמה הטכנולוגית והתחרות שבאה גם בעקבותיה והפכה גלויה יותר, באה לטובתנו הצרכנים. 
הפעם בחרנו ממש עבורכם לסקור כמה מחברות הביטוח המובילות כיום ולראות מה הן מציעות, מה הייחוד של כל אחת מהן והאם אפשר לקבוע בכלל מי מהן באופן גורף, תיתן לכם את ההצעה המשתלמת ביותר.

ביטוח AIG 

נתחיל מAIG. החברה הבינלאומית המוכרת כל כך, חרטה על דגלה שירות מהיר,איכותי ויעיל. היא עושה זאת בין היתר באמצעות שיטת מכירה ישירה של פוליסות ביטוח שונות, ללא צורך או התערבות של סוכן ביטוח אישי. מביטוחי נכסים ומשכנתא, דרך ביטוחי בריאות ונסיעות ועבור בביטוחי חיים ותאונות אישיות וכמובן פופולארית גם בתחום ביטוחי הרכב. 
החברה מתהדרת גם כזו המשלמת הכי מהר תביעות ללקוחות וזאת על פי נתוני משרד האוצר מהשנים האחרונות. כחברה בעלת זרועות רבות מעבר לים, חושפת AIG גם את תרומתה לחברה והקהילה באמצעות פרוייקטים פילנתרופיים וחברתיים שונים ומגוונים. עם זאת, בעבור האדם הפרטי המעוניין לרכוש פוליסה שנתית יקרת ערך, המידע הזה הוא פחות רלוונטי עבורו. הגם שאין לו שום פידבק אמיתי, גלוי אודות המוצר אותו הוא רוצה לרכוש.

מימון ישיר ביטוח 555

555 מימון ישיר - חברת מימון ישיר נבדלת מהמתחרים ומייחדת עצמה בנישת ההלוואות ללקוחות ובפרט בתחום הרכב. הלוואות אלה ניתנות על ידה לא רק לצרכי רכישת רכב מסוכנות או מאדם פרטי, אלא גם עבור צרכים אינדיבידואליים דוגמת סגירת האוברדראפט בבנק ועזרה במימון של אירוע משפחתי גדול.
הלוואות אלה מוגבלות בדרך כלל עד סכום של 150 אלף שח. ולצורך רכישת רכב, עד כ200 אלף שח. כמובן שלגובה ההלוואה, כמו גם למספר התשלומים ולסכום ההחזר החודשי, משתנים רבים. ניסיון של 14 שנים עם פיקוח של רשות שוק ההון, הביאו לכך שמימון ישיר משמשת כיום עבור רבים, מסגרת חוץ בנקאית אמינה והוגנת ולרוב גם ללא צורך בערבים. החברה מספקת מחשבוני ומדריכי הלוואות אונליין על מנת לתת את כל המידע הדרוש, כמו גם שקט נפשי ובטחון ללקוחות החפצים בפעולות מהסוג הזה.

תשעה מיליון, ביטוח זול

9 מיליון - מי מאיתנו לא מכיר את הפרסומים אודות 9 מיליון בתקשורת? בניגוד לחלק מהמתחרים, 9 מיליון פחות מתרכזת בהשוואת מחירים ובסופו של דבר בהנגשת ההצעה הכי זולה. כחלק מהמיתוג שלה, שגם מופיע בפרסומות המוכרות, היא משדרת יותר חום ומשפחתיות. לכן הדגש שלה הוא יותר בכיוון שקיפות ובהירות ובין היתר במבצעי 'חבר מביא חבר'. היא נותנת הנחות בדיגיטל על בסיס נתונים ומאפיינים אישיים ויחודיים לכל לקוח ולקוח. העיקרון הוא פשוט - עידוד והנעה לפעולה. כאשר בביטוחי הרכב, כל תשובה או פעילות מצד הצרכן באתר או באפליקצייה, עשוייה להוריד או לכווץ עוד קצת במחיר עלות הפוליסה. 

ליברה משנה (שינתה) את חוקי המשחק בעולם הביטוח

ליברה - זוהי החברה הצעירה ביותר ובפער מהמתחרות. ומכמה בחינות גם המעניינת ואולי אף האטרקטיבית ביותר מבין כולן. ליברה הוקמה בסהכ ב2017 והיום היא כבר מונפקת בבורסה. ליברה החלה דרכה בתחום ביטוחי הרכב, אך מ2019 היא מוכרת ביטוחי חיים שונים ויש לה כיום דריסת רגל משמעותית גם בתחום הביטוח לעסקים קטנים.  
כיאה לשחקנית חדשה וצעירה, ליברה היא חדשנית,נועזת,מקורית וטכנולוגית יותר. בתחום פוליסות הרכב, היא אינה מעלה אוטומטית את הפרמייה לאחר תאונה כנהוג במחוזותינו. החברה קודם מחשבת את גובה התשלום השנתי של המבוטח ומשווה אותו לתשלומיה בעבור התאונה לפני שהיא מחליטה אם להעלות את גובה הפרמייה. בליברה גם לא מעט חידושים והטבות שקשה למצוא במקומות אחרים וביניהם : שימוש בארנק דיגיטלי. החברה מקימה לכל לקוח במעמד רכישת הפוליסה מעין ארנק דיגיטלי שצובר נקודות, אותן יוכל לממש כהטבה בעת שיחדש בעתיד את הפוליסה, או לחלופין להשתמש בהן ככסף מזומן לכל דבר ולכל מטרה. 
במדד השירות והחדשנות אונליין, ליברה מדורגת ראשונה בשנתיים האחרונות. הממשק שלה באפליקצייה ידידותי מאוד למשתמש וקל לתפעול. כך שניהול הפוליסה בדיגיטל הוא דבר נוח ומשתלם במיוחד. 

הצטרפו עכשיו לביטוח ליברה וקבלו החזר כספי

רוצים לדעת יותר לפני שאתם מבטחים את הדירה או הרכב החדש? כנסו לקאשבק ותיהנו על הדרך מעוד הנחה משמעותית בדרך לפוליסה המיוחלת שלכם.